Суспільство
Альбом Ukrainian Baroque номінували на премію REMA Awards
Альбом Ukrainian Baroque: Concordacii Animos від платформи Open Opera Ukraine увійшов до короткого списку номінантів премії REMA Awards 2024. Церемонія нагородження відбудеться 5 червня у Стокгольмі, Швеція.
Список номінантів опублікували на сайті премії.
Альбом номінований у категорії “Проєкт року в сфері спадщини”. Премію REMA Awards, яка вручається кожні два роки, отримують музиканти та автори проєктів за інновації та значний внесок у розвиток стародавньої музики.
Читати також: Петиція про бронювання всіх рятувальників і пожежників зібрала необхідні голоси
Про альбом
Ukrainian Baroque: Concordacii Animos презентували у вересні 2023 року. Він складається з партесних творів анонімних авторів із зібрання Інституту рукопису Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського у виконанні вокального ансамблю Partes. Центральним твором є “Воскресенський канон” Миколи Дилецького, виконаний у двох версіях. Також в альбомі є шість інших творів української партесної музики.
Запис альбому здійснили у Кирилівській церкві Національного заповідника “Софія Київська”. Послухати альбом можна на Spotify, Apple Music та YouTube Music.
Нагадаємо, що 12 бізнесів можуть отримати 480 тис. євро на розвиток експорту та інновацій: подробиці.
Також ми повідомляли, що в Україні знімуть фільм за мотивами книги Всеволода Нестайка “Тореадори з Васюківки”.
Фото: REMA Awards
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі