Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
https://www.youtube.com/embed/-7UdsO-7HMc?si=7Epwk2ds7ISaxTduSSSSSS

Суспільство

“Та це ж геніально!”: дівчина давала пазли в оренду та створила власний бізнес (ВІДЕО)

Опубліковано

Софія з Києва першою в Україні заснувала сервіс оренди… пазлів! І це хобі переросло в цілий бізнес-проєкт!

Ще рік тому Софія соромилася записати перше відео для соцмереж, бо боялася, що її ідея з орендою складанок нікому не буде потрібна. А тепер навколо неї утворилося ком’юніті з понад 150 орендарів, в асортименті — понад 250 пазлів, а на додачу ще й власний магазин незвичайних складанок “Тайм аут”. Про те, як проста ідея змінила життя, дивіться в новому відео ШоТам!

“Та це ж геніально!” – вигукнули ми, коли дізналися про сервіс, який заснувала Софія з Києва.

Вона вирішила здавати в оренду пазли! І це переросло у бізнес-проєкт. Хоча ще рік тому дівчина думала, що це, окрім неї, нікому не потрібно…

“Серед моїх друзів і знайомих ніхто не захоплюється збиранням пазлів. І мені здавалося, що таких людей просто не існує. Але виявилося зовсім по-іншому”, – розповідає засновниця “Тайм аут” Софія.

Читайте також: Справжня весна: де у Києві можна побачити квітнучі сакури та магнолії

Усе почалося під час великої війни – Софія шукала заняття, яке може заспокоїтися.

“Я згадала, як у дитинстві з батьками збирала пазли. Це було дуже весело, тому вирішила знов спробувати”, – ділиться Софія.

Складанки захопили захопили Софію з новою силою та допомогли відволіктися. Дівчина купувала все нові і складніші картинки, а потім звернула увагу на проблему. Пазли цікаво складати раз, а потім вони припадають пилом. От якби їх можна дати в оренду…

Але на той момент в Україні такого сервісу не було. І Софія вирішила створити власний! Три місяці вагалася, а потім з пропозицією та виклала його в соцмережі.

“Я обожнюю збирати пазли, тому вирішила: “Чому б не відкрити інстаграм-магазин для людей, які розділяють моє хоббі?” Як виявилося такого сервісу якраз і не вистачало любителям збирати пазли. Мені одразу почали писати щодо купівлі підписок та оренди пазлів з мого сервісу”, – розповідає Софія Кучинська.

Спочатку Софія давала в оренду власні складання, тобто почала з нульових вкладень. Вона зробила два тарифи: одно і багаторазовий. На перші зароблені гроші дівчина придбала нові пазли й надалі щоразу поновлювала асортимент. Зараз у постійних платних підписках у Софії вже понад 150 людей, а в колекції – 250 пазлів.

За рік існування сервісу складанки брали брали в оренду понад 1500 разів.

“З самого початку все це планувалося як просто моє хоббі, а переросло у повноцінну роботу та бізнес-проєкт. З’явилася ідея не просто сервісу оренди, а так само магазину пазлів, де ми продаємо нові класні пазли”, – розповідає Софія.

Так дівчина заснувала магазин надзвичайних складанок. Софія стала першою, хто почав просувати такі пазли в Україні. І сьогодні вона має не лише покупців, а й цілу спільноту однодумців.

Нагадаємо, раніше ми писали, як отримати закордонний паспорт українцям у 2024 році: детальна інструкція.

Фото: ШоТам

Суспільство

В Укрзалізниці розповіли, як готуються до міжнародних перевезень влітку

Опубліковано

З початку року “Укрзалізниця” вже перевезла майже 800 тисяч пасажирів у міжнародному сполученні та очікує влітку пожвавлення попиту на міжнародні рейси. Найбільше пасажирів цьогоріч було перевезено у сполученні з Перемишлем – 451 тис, у сполученні з Хелмом – 226 тис, та у сполученні з Варшавою – понад 82 тис.

Про це повідомляє пресслужба УЗ в Telegram.

“Наразі компанія активно готується до літнього сезону перевезень та нагадує, що в міжнародному сполученні курсує загалом 28 поїздів: 14 – з найбільших міст України, ще 14 – з прикордонних містечок. Зокрема, поїзди курсують з українських населених пунктів до Польщі, Австрії, Чехії, Молдови, Угорщини, Словаччини”, – йдеться у повідомленні.

При цьому найбільш популярним залишається поїзд №67/68 Київ – Варшава, кількість місць обмежена через специфіку вагонів.

Читайте також: Сім’ї з прифронтових територій можуть отримати додаткові виплати: що відомо

“Тут використовуються вагони RIC, які можуть курсувати і українською, і європейською колією. Їх кількість у парку компанії обмежена.

Тому, якщо ви не встигли купити квиток на цей поїзд, рекомендуємо розглянути поїзд Львів – Рава-Руська – Варшава, а також рейси до Хелма та Перемишля”, – додали в компанії.

Нагадаємо, жителі Києва можуть запропонувати ескізи для нових муралів в місті.

Фото: УЗ

Читати далі

Суспільство

У Міноборони створили Раду донорів інституційних реформ

Опубліковано

З метою формування «єдиного вікна» для ефективної та прозорої комунікації з країнами-партнерами, які підтримують трансформаційні процеси, в Міністерстві оборони України створено Раду донорів інституційних реформ.

Про це інформує Міністерство оборони України.

«Рада донорів допоможе нам спростити комунікацію з партнерами через регулярне інформування щодо прогресу реформ та стане прозорим механізмом запиту донорської підтримки для проєктів реформ міністерства», — зазначив заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер.

У межах роботи Ради донорів використовуватимуться наступні типи підтримки: експертна допомога, матеріально-технічна підтримка, підготовка експертних пропозицій, висновків, аналітичних матеріалів з питань державної політики у сфері оборони, а також консультації щодо взаємосумісності з НАТО.

Читайте також: Які безкоштовні послуги можна отримати у сімейного лікаря

Діяльність Ради не стосуватиметься механізму залучення міжнародної військової допомоги, який функціонує в рамках роботи Контактної групи з питань оборони України у форматі Рамштайн або інших платформ.

Під час першого засідання Ради міністерство представило прогрес щодо трансформаційних процесів у Міноборони, а також поінформувало про заплановані наступні кроки за напрямами, реалізація яких потребуватиме підтримки партнерів.

До Ради донорів інституційних реформ увійшли представники більше 20 країн та організацій, зокрема аташе з питань оборони, дипломатичні представники країн-партнерів, а також міжнародних організацій у сфері оборони, які працюють в Україні.

Нагадаємо, в Україні пройде наймасовіший молодіжний конгрес.

Фото: Міноборони

Читати далі

Суспільство

Які безкоштовні послуги можна отримати у сімейного лікаря

Опубліковано

Кожен пацієнт, який підписав декларацію з сімейним лікарем, має право безоплатно отримати певні лабораторні та діагностичні дослідження. Безпосередньо на прийомі лікар може оглянути пацієнта, провести скринінг та зробити швидкі тести на інфекційні захворювання.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Безоплатно можна пройти:

  • інструментальну діагностику: електрокардіографію, пікфлуометрію (пікову швидкість видиху для оцінки дихальної системи), вимірювання гостроти зору, слуху; отримати направлення для консультації з лікарем-спеціалістом;
  • скринінг на наявність розладів психіки та поведінки;
  • скринінгове обстеження на виявлення ВІЛ, туберкульозу, гепатитів, інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Читайте також: У комунальному транспорті Миколаєва можна скористуватися послугою “гнучних грошей” від Monobank

Які аналізи безоплатні:

  • загальний аналіз крові, сечі;
  • аналіз рівня холестерину;
  • аналіз рівня глюкози в крові.

Для проведення лабораторних досліджень лікар виписує направлення на обстеження.

“Не потрібно додатково платити за витратні матеріали! Пробірка для аналізу крові, рукавички, шприці, спиртові серветки — все це входить до вартості послуг Програми медичних гарантій і оплачується Національною службою здоров’я України”, – пояснили в уряді.

Нагадаємо, “Нова пошта” відкрила нове відділення в Іспанії.

Фото: МОЗ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 дні тому

Мріє, щоб про складанку у світі знали, як про LEGO. Як підприємиця з Львівщини 6 років розвиває власний бренд

Колись дядько Юлії сказав їй, що нею обов’язково всі пишатимуться. Жінка довго шукала себе, пробувала...

Суспільство1 тиждень тому

«Я співаю руками»: як перекладачка жестової мови Уляна Шумило розвиває музичний інклюзив

Вона однією з перших почала перекладати українські пісні жестовою мовою. Найпершими її «ручними каверами» стали...

Суспільство1 тиждень тому

Школа — це не тільки уроки! Це вчителі, які разом зі своїми учнями розвивають малі громади

Їхні учні отримують високі оцінки за сортування сміття, знімають документальні ролики про рідне село та...

Можливості2 тижні тому

«Хліб був як делікатес»: ця пекарня з Чернігова однією з перших запрацювала після деокупації області. Відновитися допоміг грант

Пекарня «Flavor bakery» майже «однолітка» маленької Соні. Їм обом 2,5 роки. Дівчинка ледь не щодня...

РЕКЛАМА: