Суспільство
20 українських компаній отримають повний пакет допомоги для виходу на ринок Польщі
20 українських компаній стануть учасниками експортної програми виходу на ринок Польщі. Серед них – виробники крафтових товарів, одягу та корисних смаколиків.
Про це повідомили на сайті Мінцифри.
Зазначається, що ці компанії стали переможцями програми експортної підтримки виходу на польський ринок. Програму втілюють Мінцифра, Дія.Бізнес, Офіс з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Уряду Великої Британії (UK Aid) та Київська Школа Економіки.
Хто потрапив до проєкту
Серед переможців – бренди з виробництва техніки, крафтових товарів, рослинних олій, корисних смаколиків, сублімованих ягід, кави, косметики та засобів гігієни, дитячих іграшок, одягу для жінок, чоловіків та навіть домашніх улюбленців:
- snEco – crunchy cheese balls
- Magnesium goods
- MIRTEX
- Roast One
- Waily
- Tatoshka
- Liswood
- GNZ (Generation in Zoom)
- Noble Pet
- U-CON
- UNApack
- MIRATER
- Framiore
- Agro Busk
- Andreas Moskin
- Endorfine
- Panfruit
- MFT – my favorite toothpaste
- Brancho
- Econad
Яку підтримку отримають підприємці
Зазначається, що бренди отримають індивідуальну траєкторію допомоги – від базового аналізу продукту для іноземного ринку до виготовлення текстового та візуального контенту для промоції продукції компанії в онлайні.
Також бізнесу буде надано маркетингову та юридичну допомогу для налагодження експортних процесів між українським бізнесом та партнерами за кордоном. Крім того, учасники експортного пілоту отримають рекламне просування на ринку Польщі, яке здійснюватимуть залучені у проєкт агенції.
Читайте також: Відновили знищений бізнес і виходять на ринок США. Кейс українського бренду свічок WOOD MOOD
Учасникам допомагатимуть провідні маркетингові агенції, яких відібрали як партнерів програми за допомогою конкурсу на попередньому етапі пілотної програми підтримки – Webpromo та Nebo ideas agency. У межах проєкту також буде створено каталог учасників з найбільшим потенціалом для експорту та pop-up-вітрини у форматі онлайн.
Нагадаємо, українська компанія HF Agro розпочала експорт агротехніки власного виробницта до Канади.
Крім того, Україна за три квартали 2022 року стала найбільшою постачальницею вершкового масла до країн Європейського Союзу.
Фото: з відкритих джерел.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі