Технології
У Луцьку в тролейбусі встановили пристрої для знезараження повітря (ФОТО)
Уперше в Україні у луцькому тролейбусі встановили бактерицидні рециркулятори та опромінювачі для метою знезараження повітря і поверхонь у салоні.
Про це повідомили у пресслужбі корпорації Богдан.
Зазначається, що в умовах пандемії COVID-19 працівники луцького автозаводу винайшли спосіб для запобігання швидкому розповсюдженню вірусу в межах транспортного засобу.
Читайте також: На розвиток тролейбусного парку у Хмельницькому витратять майже 2 мільярди гривень
Також відомо, що 26 жовтня 2020 року було отримано патент №144745 на корисну модель «Спосіб очищення та знезараження поверхонь і повітря салонів транспортних засобів».
Суть цього способу полягає у встановленні в транспортних засобах бактерицидних опромінювачів двох типів. Першим тролейбусом, у якому встановили такі пристрої для очищення та знезараження поверхонь і повітря салонів став «Богдан Т70117» для Луцька.
Опромінювач-рециркулятор бактерицидний – це пристрій закритого типу, який може використовуватися постійно під час руху тролейбуса, незалежно від присутності чи відсутності пасажирів в салоні. Він є абсолютно безпечним і не потребує провітрювання приміщення салону транспортного засобу.
Читайте також: VR з шоломами чи повна темрява: сім незвичних квест-кімнат в Україні
Опромінювач бактерицидний – це пристрій відкритого типу, який призначений для кварцування салону прямими ультрафіолетовими променями. Використання цього виду знезараження можливе лише за відсутності людей в салоні, наприклад на кінцевих зупинках. Застосування безозонових ламп не вимагає додаткових витрат часу на провітрювання салону після кварцування.
Нагадаємо, тролейбусний парк Харкова оновлять на 156 одиниць до середини 2021 року.
Як ми повідомляли раніше, Луцьк отримав чотири нові тролейбуси «Богдан Т70117».
Усі фото: bogdan.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі