Ви читаєте:
1-го вересня в школах проведуть онлайн-урок на тему підтримки ментального здоров’я
4хв на читання
Назад
1-го вересня в школах проведуть онлайн-урок на тему підтримки ментального здоров’я
4хв на читання

1-го вересня в школах проведуть онлайн-урок на тему підтримки ментального здоров’я

29 Серпня 2023, 11:20
Марина Конопльова
Поділилися
0

Міністерство освіти та науки України пропонує 1 вересня у всіх українських школах провести онлайн-урок на тему підтримки ментального здоров’я

Про це повідомили у пресслужбі міністерства.

«Початок навчального року змушує усіх нас хвилюватися, і це нормально. Адже до стресових умов додаються новий режим, взаємодія дітей з однолітками та вчителями, адаптація до нових уроків, а ще багато питань безпеки. Усе це потребуватиме додаткових зусиль і може стати ще одним джерелом стресу. Як з цим справлятись?», — йдеться у повідомленні МОН.

Про урок

Урок на тему підтримки ментального здоров’я «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!» для учнів 1-11 класів проведуть психологи Світлана Ройз, Катерина Тімакіна та Ілія Єлісей Касторних.

Фахівці максимально доступно розкажуть дітям, як працюють наші емоції, покажуть прості вправи для заспокоєння у стресових ситуаціях, підкажуть, як подолати страхи й тривожність, пов’язані з початком навчального року.

  • Онлайн урок 1-6 клас тут
  • Онлайн урок 7-11 клас тут

Сценарії та матеріали окремих уроків для 1-6 та 7-11 класів також містять практичну інформацію для вчителів, батьків та опікунів, яка допоможе підтримати дітей впродовж року. А ще — різноманітні ресурси з вправами й техніками психологічної самодопомоги, посилання на групи підтримки для освітян та онлайн-курси про вчителювання у час кризи.

Читайте такожБезкоштовна психологічна допомога для українців: 10 перевірених сервісів та платформ

1 вересня о 9:00 урок також транслюватимуть на відеосервісі «MEGOGO Освіта». Тож кожен охочий зможе приєднатися до розмови про роль ментального здоров’я, вміння піклуватися про себе та близьких.

Нагадаємо, у Хмельницькому відкрили реабілітаційний простір «СпівДія заради дітей».

Раніше ми повідомляли, що для українців запустили програму піклування про ментальне здоровʼя.

Фото: Associated Press.

Діти Навчання Освіта Психологічна Підтримка Школа
По темі
Читайте також

Люди говорили: «Кав’ярня? Тут? Та не смішіть!». Як харків’янин відкрив бізнес в індустріальному районі

«Харків зараз — це найбільш недооцінене місто у плані інвестицій», — вважає місцевий підприємець Дмитро Гоков. У...
20 Січня 2026
00:31
Дякуємо народові Казахстану за підтримку!

Дякуємо народові Казахстану за підтримку!

1 день тому
01:31
Блогерка-трактористка збирає мільйони переглядів

Блогерка-трактористка збирає мільйони переглядів

1 день тому
Як викладачка із Сум створила простір підтримки для жінок
02:33

Як викладачка із Сум створила простір підтримки для жінок

Людмила Пономаренко бачила, як її знайомі страждали від насильства, але допомоги було ніде шукати. Аби підтримати їх, вона разом з колежанкою Ольгою…
20 Січня 2026