fbpx
Звяжіться з нами

Суспільство

Зупинки транспорту планують обладнати туалетами й електронними табло

04.01.2019

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ планують облаштовувати зупинки громадського транспорту електронними табло та санвузлами. Для  цього розглядають можливість внесення змін до державних будівельних норм, повідомили у міністерстві.

Пропонується облаштовувати на  кінцевих зупинках і пересадкових громадські санвузли, електронні табло з розкладом руху, схеми та карти мікрорайонів, банкомати тощо.

Відповідний проект державних будівельних норм нині розробляє держпідприємство “ДерждорНДІ.

Читайте також: Нові зупинки транспорту обладнають захисними стовпчиками

“Дуже важливо створювати зручну громадську інфраструктуру для людей, вдосконалювати маршрути громадського транспорту, покращувати його роботу, модернізовувати зупинки, як це роблять у Європі”, – додають у міністерстві.

Нагадаємо, державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Будівельні норми “Вулиці та дороги населених пунктів” набули чинності з 1 вересня 2018 року. Ними було введено низку принципово якісних змін для безпеки і комфорту людей, зокрема, можливість звуження ширини смуг руху на дорогах, обов’язкове встановлення спеціальних захисних огороджень на зупинках громадського транспорту, обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих переходах, велодоріжок та велосмуг та інші зміни.


Коментарі

Коментарі

Суспільство

Уперше в історії український військовий підрозділ став частиною сил НАТО

Уперше в історії підрозділ з країни – не члена НАТО пройшов сертифікацію як підрозділ ССО (SOF) і має право залучатися в Сили швидкого реагування НАТО (СШР, англ. – NATO Response Force, NRF).

Цією частиною став 140-й центр Сил спеціальних операцій ЗС України, що проходив відповідні іспити у Литві від західних колег, повідомляє Український мілітарний портал.

Під час підпису на рапорті про відповідність української частини ССО до вимог НАТО військовослужбовці зі США охоче фотографувалися, визнаючи факт історичної події.

Що відомо про підрозділ?

140-й окремий центр сил спеціальних операцій (140 ОЦ СпО,  в/ч А0661) — підрозділ спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Історія центру починається з 2007 року, коли з’явилася і була введена в дію концепція українських сил спеціальних операцій. В цей час на базі 8-го окремого полку спеціального призначення в Хмельницькому сформували нову частину — 140-й центр сил спеціальних операцій. Штатна чисельність на той час була всього 70 осіб. До їхнього завдання входило:

  • ведення засідок
  • проведення нальотів в тилу противника
  • проведення диверсій на об’єктах інфраструктури супротивника
  • організація і керівництво партизанським рухом на території ворога або на тимчасово окупованій території.

Однак через відсутність виразної військової стратегії і потенційного противника, військове керівництво планувало залучати бійців нового центру для зарубіжних операцій в рамках місій ООН, в тому числі, і для боротьби з піратством. Проте з початком бойових дій на Донбасі з’явилась необхідність застосування спеціальних частин. На фронт було відправлено і 140-й центр.

Що варто знати про NRF?

Сили швидкого реагування НАТО (NRF) були створені на листопадовому саміті НАТО 2002 року в Празі на заміну Союзному командуванню Європи мобільними силами.

Читайте також: В українській армії з’явилась єгерська бригада

СШР перебувають у постійній бойовій готовності. Складаються з військ сухопутних, спеціального призначення, повітряних, морських сил, що готові впродовж п’яти днів до проведення операцій евакуації чи реагування на кризові ситуації в усіх частинах світу. При значному військовому конфлікті (війні) повинні стримувати ворога до підходу основних сил до 30 днів.

Сухопутні сили СШР НАТО силою бригади здатні провадити операції вимушеного силового входу (forced-entry). Морські сили виконують роль ударної групи з авіаносцем, сухопутної і амфібійної груп. Повітряні сили здатні проводити до 200 щоденних вильотів. В операціях можуть використати спеціальні підрозділи.

Рішення про застосування СШР приймає Північноатлантична рада.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Львові зробили обов’язковим сортування сміття

Львів переходить на обов’язкову систему сортування відходів — це вимога для успішної роботи нового сміттєпереробного заводу. Про це повідомляє Голос України.

Біля будинків з’являться чотири контейнери для сухої та вологої фракції, скла та змішаних відходів. Таке рішення ухвалили депутати міськради.

Читайте також: У Львові видобуватимуть газ із Грибовицького сміттєзвалища

Як розповів директор КП «Зелене місто» Вадим Ноздря, окремо збиратимуть вологу органічну фракцію (скошену траву, дрібні гілки, харчові відходи), вторинну сировину (пластик, макулатуру, метал, комбіновану упаковку), скло і змішані відходи. Усе це робиться з метою збільшення кількості ресурсоцінної сировини та зменшення залишкового сміття.

До 1 вересня на майданчиках встановлять необхідні контейнери та урни. Також обладнають майданчики для збору великогабаритного сміття.

Перший в Україні комплекс із сучасною європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів збудують упродовж двох років за кошти кредиту від ЄБРР, безповоротної фіндопомоги від екологічних фондів і внеску міста.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Українець переміг у конкурсі класичного співу у Британії

Український баритон, 31-річний Андрій Кимач посів перше місце на конкурсі класичного співу BBC Cardiff Singer of World у Великій Британії. Про це повідомляє BBC.

Кращий з кращих

Українець був одним із п’яти співаків, які пройшли до фіналу.

Кимач отримає за перемогу в конкурсі 20 000 фунтів (25 500) і Кардіффський трофей.

«Мене переповнюють почуття через те, що я виграв BBC Cardiff Singer of the World 2019… Це буквально втілення мрії», – сказав переможець.

У фіналі Кимач виконав твори Бізе, Рахманінова та Доніцетті.

Читайте також: Українські школярі отримали 5 нагород на міжнародному науковому конкурсі

Додамо, що більше 400 співаків з усього світу подали заявки на участь у конкурсі в 2019 році, 20 учасників з 15 країн пройшли етап відбору.

Конкурс проводять кожні два роки, його почали з нагоди відкриття концертної зали St David Hall у 1983 році.

Що відомо про переможця?

Переможець конкурсу Андрій Кимач народився на Вінниччині. Він навчався на філософському факультеті Університету імені Тараса Шевченка, а потім на вокально-дерижерському факультеті Музичної академії імені Петра Чайковського у Києві.

У 2016 році він став солістом Херсонської обласної філармонії. З 2016 до 2018 року працював артистом Молодіжної оперної програми московського Большого театру.

На початку червня 2019-го українець виконував партії Ескамільо в опері «Кармен» Жоржа Бізе у Театрі Джузеппе Верді в італійському Трієсті.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

В Ірпені з’явився двійник американського реабілітаційного центру “Next Step”

Двійник американського реабілітаційного центру “Next Step”, що діє у Каліфорнії, відкрили в Ірпені. Його створили на пожертви української діаспори в США, зібрані фондом “Revived Soldiers Ukraine”, який допомагав із реабілітацією українських поранених солдат у Лос-Анджелесі.

Як повідомляє “АрміяInform”, Центр «Next Step Ukraine», який спеціалізується на відновленні опорно-рухового апарату та неврологічної системи людини, обладнали тренажерами за останнім словом техніки. Більшість з них прибули з-за океану. Приміщення центру розділено на силову та кардіозону. Зовні воно нагадує тренажерний зал, однак таке враження оманливе.

Як пояснили тренери Центру, до послуг ветеранів ООС (АТО) найновітніше устаткування саме для реабілітації. Зокрема й унікальні – для подолання травми спинного мозку, стимулятор патернів-рухів верхніх та нижніх кінцівок, система з електростимуляції. Центр «Next Step Ukraine» жодним чином не є медичним середовищем. Тут не побачиш людей у білих халатах і не почуєш запаху мікстури. Створені всі умови для того, аби пацієнти почувалися розкуто та позитивно.

Читайте також: У Тернополі відкривають унікальний “Дім ветерана”

Тестово Центр вже прийняв перших клієнтів. Одним з них став герой війни на Донбасі Олександр Лєбєдєв, який мав складні переломи стегна і гомілки та пересувався на милицях – вже успішно пройшов реабілітацію. Через 2 місяці почав бігати на тренажерній доріжці.

За день Центр «Next Step Ukraine» спроможний приймати 12 осіб. Він розміщується поблизу Ірпінського військового госпіталю, який також займається реабілітацією ветеранів і його пацієнти зможуть працювати з новітніми тренажерами.

“Next Step”, що діє у Каліфорнії, надає послуги американським ветеранам з дисконтом в 30%, а Ірпінський центр для цільової групи працюватиме безкоштовно.

Під час презентації Центру Ірина Ващук представила команду волонтерів-парнерів, в тому числі з Філадельфії та Чікаго, які тільки минулого року на потреби захисників України зібрали $360 000. Загалом час діяльності фонду “Revived Soldiers Ukraine” реабілітовано 12 ветеранів ООС, а 36 – надано дороге лікування у США.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Вінниці ввели систему онлайн-контролю послуг лікарів

Відвідувачі центрів первинної медико-санітарної допомоги у Вінниці отримали можливість залишати свій відгук через онлайн сервіс Revizion про якість надання медичної допомоги сімейними лікарями. Про це повідомляється на сайті міськради.

20 червня відбулася презентація сервісу Revizion у актовій залі Центру первинної медико-санітарної допомоги №2. Система збирає та групує оцінки споживачів послуг –  після цього керівники закладів аналізують цю інформацію і займаються вирішенням проблемних ситуацій. Також є можливість сформувати рейтинг медзакладу чи лікаря. Впродовж тестового місяця прийшло понад 80 відгуків.

“Цей проект допоможе налагодити більш якісний зв’язок з пацієнтами, оцінити роботу лікарів, моніторити ситуацію та оперативно реагувати. Наразі сервіс працює у тестовому режимі, і ним вже скористалось 80 вінничан”, – зазначила заступник міського голови Галина Якубович.

Читайте також: Коли відкриють новий корпус сучасного кардіоцентру у Вінниці?

Про нові можливості зворотного зв’язку у закладах охорони здоров’я розповів засновник і директор всеукраїнського сервісу незалежного оцінювання Revizion в Україні Сергій Шапіренко.

«Наша глобальна місія – зробити сервіс в Україні кращим і створити міст між клієнтом і бізнесом або державним сектором, щоб думки кожного були почуті. Щоб інформація була направлена безпосередньо до тієї людини, яка може прийняти рішення та вплинути на ситуацію. Щодо того, як працює сервіс, то потрібно лише відсканувати QR-код, який розміщений на кабінетах лікарів та безпосередньо в самому центрі первинної медико-санітарної допомоги. Після цього пацієнт одразу потрапляє на сторінку оцінювання, де не потрібно жодної реєстрації, і ставить оцінку по певних параметрах, також може залишити свій відгук або коментар. Ця оцінка відразу потрапляє на електронну пошту головного лікаря. Якщо пацієнт обирає режим «анонімно», то для перегляду буде доступним лише текст відгуку без контактів пацієнта. Це для того, щоб у майбутньому не було упередженого ставлення. Підключення та використання сервісу для комунальних закладів є безкоштовним, адже ми вирішили, що він має нести соціальну місію та користь», – каже Сергій Шапіренко.

Отож, серед переваг сервісу – миттєвий зворотній зв’язок від пацієнтів до головних лікарів, зручність у використанні завдяки системі QR-кодів. Для оцінки якості медицини інформативними будуть такі критерії, як якість обслуговування, відповідальність медичного персоналу та загальна оцінка. Дані сервісу будуть ефективними в якості індикатора для покращення роботи медичного закладу.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Кинула виклик учневі: як запальна директорка запропонувала вихованцю парі на схуднення

Запальна директорка однієї зі шкіл на Тернопільщині Олександра Демкура взялася радикально популяризувати здоровий спосіб життя серед учнів – власним прикладом.

Жінка запропонувала одному зі своїх вихованців парі на схуднення. Жодних жорстких дієт, просто включать більше овочів у раціон. Тепер результатів очікує вся школа.

“Скоро літо. А в житті повернуло на осінь і турбота про здоров’я на першому місці. Це дві причини, які стали стимулом для мене запропонувати вже вдруге своєму учневі Богдану парі на швидше схуднення. Вдячна йому, що не відмовив мені і став для мене не суперником, а напарником. Удвох легше і цікавіше”, – пише Олександра Демкура на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Як змінить власну школу наймолодший директор в Україні?

Олександра Демкура очолює навчальний заклад у містечку Гусятині й відома своїми неординарними методами виховання.

Торік вона запровадила в школі танцювальні перерви і «запалювала» разом із учнями. Лише за декілька днів відео з її танцями набрало понад 200 тисяч переглядів, а директорка стала народною улюбленицею.

Коментарі

Коментарі

Читати далі
Економіка8 хв. тому

Де в Україні найвищі зарплати

NewСхід58 хв. тому

На Донеччині відремонтували 226 будинків, постраждалих внаслідок обстрілів

Суспільство1 годину тому

Уперше в історії український військовий підрозділ став частиною сил НАТО

Суспільство2 години тому

У Львові зробили обов’язковим сортування сміття

Суспільство3 години тому

Українець переміг у конкурсі класичного співу у Британії

Суспільство4 години тому

В Ірпені з’явився двійник американського реабілітаційного центру “Next Step”

Суспільство5 години тому

У Вінниці ввели систему онлайн-контролю послуг лікарів

Економіка5 години тому

Шість звичок, які зроблять вас організованою людиною, – бізнес-тренер Ваче Давтян

Технології5 години тому

На сміттєзвалищі у Кропивницькому запустять біогазову станцію потужністю 635 кВт

Суспільство20 години тому

Кинула виклик учневі: як запальна директорка запропонувала вихованцю парі на схуднення

NewСхід21 годину тому

Переселенець зробив успішний бізнес на прибиранні

Суспільство22 години тому

В Україні створили історико-культурний заповідник “Державотворці Сіверщини”

Суспільство23 години тому

Дівчата можуть усе: як візажистка зі Львівщини стала далекобійницею

Технології1 день тому

В Україні створили платформу для інвестицій у проекти відновлюваної енергетики

Економіка1 день тому

Вінниця VS Венеція, або звідки гондоли на Південному Бузі?

Суспільство1 день тому

Нібулон відкрив сезон пасажирських перевезень з Миколаєва до Очакова

Суспільство1 день тому

Ryanair рекламує Київ як місце для літнього відпочинку

NewСхід1 день тому

Як громада на Донеччині відродила життя у селі

Суспільство1 день тому

Єдина в Україні гінекологиня на візку допомогла народитися сотням малюків

Технології1 день тому

Мрія еколога: українець виробляє унікальні меблі з картону

Економіка2 дні тому

“Сік” із хробаків: на Житомирщині фермер успішно розвиває незвичний бізнес

Суспільство2 дні тому

Як облаштовують новий пляж на Троєщині у Києві

Суспільство2 дні тому

Популярний британський рок-гурт зняв кліп у Києві

NewСхід2 дні тому

На Луганщині відремонтували Старобільській міст

NewСхід2 дні тому

Український студент винайшов програму, що прогнозує інфаркт

Суспільство2 дні тому

Незряча 6-річна киянка стала рекордсменкою України

Економіка2 дні тому

Як весільні сукні з Івано-Франківська підкорюють світ

Суспільство2 дні тому

ТОП-10 позитивних новин тижня

NewСхід2 дні тому

Луганчанка створила власний бренд одягу із залишків тканини

Суспільство2 дні тому

На музей Голодомору в Києві витратять 1,4 мільярда гривень

Оксана Оснач "Чумак"
Суспільство3 дні тому

Святі на сушеній рибі. Як херсонці відродили чумацький іконопис

Технології3 дні тому

Apple Pay став доступним для клієнтів ще одного банку

NewСхід3 дні тому

Маріупольську міську лікарню чекає капітальний ремонт на грант від USAID

Суспільство3 дні тому

Аеропорт Львів знову відкриває старий термінал: для чого?

Суспільство3 дні тому

В Одесі можна подарувати друге життя непотрібній техніці та меблям

Суспільство3 дні тому

Українці отримали нагороду на Канських левах

Суспільство3 дні тому

На пляжі у Бердянську з’явиться музей авангардистських муралів

NewСхід3 дні тому

Мешканці ОРДЛО отримають медичне обладнання від ООН

Суспільство3 дні тому

ОТГ на Вінниччині приваблює туристів найстарішим в Європі метеоритним кратером

Технології3 дні тому

Стало відомо, коли до ЗСУ надійде ракетний комплекс “Нептун”

Суспільство3 дні тому

В Україні вперше створять міжнародну виставку про Чорнобиль

Технології3 дні тому

ПриватБанк запустив грошові перекази з Польщі в Україну через банкомати

Економіка3 дні тому

Для аеропорту Херсон купують навігаційне обладнання за 28 млн гривень

NewСхід3 дні тому

У Маріуполі триває масштабна реконструкція парку за 100 млн грн

Економіка3 дні тому

Італійці висадили на Київщині сад мигдалю

Технології3 дні тому

Українські рятувальники отримали четвертий гелікоптер H225 Super Puma

Економіка3 дні тому

Київський метрополітен отримає нові вагони вже у 2020 році

Суспільство3 дні тому

Перед оперним театром у Львові збудують сухий фонтан

Економіка3 дні тому

Аеропорт Рівного віддають в управління приватній компанії

Суспільство3 дні тому

Максимальна відстань між новими станціями метро збільшена до 3 км – Мінрегіон

Суспільство3 дні тому

На Житомирщині відкриють перший зелений лабіринт

Суспільство3 дні тому

Українським військовим видадуть кросівки і спортивні костюми

NewСхід3 дні тому

За 158 млн грн збудують новий корпус для училища в Бахмуті

Суспільство3 дні тому

У розпалі масштабне будівництво автобану Дніпро-Решетилівка

Суспільство3 дні тому

Місія “Драккар”, або як рівняни борються за туристів

Економіка4 дні тому

Акваторію Чорного моря здаватимуть в оренду для вирощування мідій

Суспільство4 дні тому

Дніпро купує 44 нових тролейбуси з кондиціонерами

NewСхід4 дні тому

Іграшки з Дружківки підкорили Італію та потужні корпорації. Історія бренду “Denata Toys”

NewСхід4 дні тому

До 10 тисяч доларів можуть отримати суспільні організації на Донбасі

Суспільство4 дні тому

У Києві на Троєщину запустять швидкісний трамвай

Суспільство4 дні тому

Три українські ресторани номінували на престижну премію

Суспільство4 дні тому

Мешканців “хрущовок” переселятимуть у нові квартири з ремонтом

Технології4 дні тому

У серпні запустять оновлений «Приват24»: що зміниться

Суспільство4 дні тому

В українських супермаркетах почали продавати органічний одноразовий посуд

NewСхід4 дні тому

В Авдіївці почали ремонтувати відому багатоповерхівку з муралом

Суспільство4 дні тому

Як просувається будівництво метро на Виноградар

Суспільство4 дні тому

Канадський режисер зняв фільм про Троєщину

Економіка4 дні тому

На Закарпатті створюють унікальні лікарські препарати з меду

Суспільство4 дні тому

В Україні запускають новий тур місцями зйомок серіалу “Чорнобиль”

Суспільство4 дні тому

Школа на Полтавщині виграла грант на сонячні панелі

Суспільство20 години тому

Кинула виклик учневі: як запальна директорка запропонувала вихованцю парі на схуднення

NewСхід21 годину тому

Переселенець зробив успішний бізнес на прибиранні

Суспільство23 години тому

Дівчата можуть усе: як візажистка зі Львівщини стала далекобійницею

NewСхід1 день тому

Як громада на Донеччині відродила життя у селі

Суспільство1 день тому

Єдина в Україні гінекологиня на візку допомогла народитися сотням малюків

Технології1 день тому

Мрія еколога: українець виробляє унікальні меблі з картону

Економіка2 дні тому

“Сік” із хробаків: на Житомирщині фермер успішно розвиває незвичний бізнес

NewСхід2 дні тому

Український студент винайшов програму, що прогнозує інфаркт

Суспільство2 дні тому

Незряча 6-річна киянка стала рекордсменкою України

Економіка2 дні тому

Як весільні сукні з Івано-Франківська підкорюють світ

NewСхід2 дні тому

Луганчанка створила власний бренд одягу із залишків тканини

Технології7 днів тому

Як українці будують smart-оазиси на сонячних панелях в Арабських Еміратах

Суспільство7 днів тому

Як канадець закохався в Україну та переїхав сюди назавжди

Економіка1 тиждень тому

Від безіменного виробника до відомого бренду: історія власника сироварні “Іберія”

Економіка1 тиждень тому

ТОП-5 відверто дивних бізнес-ідей від успішних українців

Економіка1 тиждень тому

На Закарпатті фермер збудував ягідну імперію на лекварі

NewСхід1 тиждень тому

Волонтерка на Донбасі допомагає тисячам людей

Економіка1 тиждень тому

Франківець робить меблі з мотлоху і продає за кордон

Суспільство1 тиждень тому

Дрогобич дивує туристів селфі-точками: що там цікавого

Економіка1 тиждень тому

Порція за 400 грн: як айтішнік виготовляє найдорожче в Україні крафтове морозиво

NewСхід1 тиждень тому

Школярі-підприємці з Торецька зайнялися виробництвом еко-сумок

Суспільство1 тиждень тому

Місто на вулкані: закарпатський Виноградів запрошує туристів

NewСхід1 тиждень тому

Швидка оптика: як на Донеччині виробляють окуляри за 15 хвилин

Суспільство1 тиждень тому

Як крихітне село на Вінничині розвиває сільський туризм

Економіка1 тиждень тому

Львівська школа зароблятиме на сонячній енергії 200 000 грн

NewСхід1 тиждень тому

Майстер з Донбасу заробляє на солі шалені гроші

Технології1 тиждень тому

ТОП-5 українських стартапів на Kickstarter

NewСхід2 тижні тому

Підприємець із Донеччини впровадив доставку їжі у своєму містечку

Суспільство2 тижні тому

Докторка Хаус зі Львівщини перевернула медицину у своєму селі

Суспільство2 тижні тому

Закарпаття запрошує туристів до незвичайного відпочинку із ловом форелі

Технології2 тижні тому

Українці створили постільну білизну, що розповідає казки дітям

Суспільство2 тижні тому

На українській фермі вирощують надкорисних африканських сомів

Суспільство2 тижні тому

ТОП-10: українські еко-бренди, які піклуються про довкілля

Суспільство2 тижні тому

Крафтова комбуча: українці зробили бізнес на модному напої

NewСхід2 тижні тому

Волонтери в Краматорську безкоштовно роблять ремонти нужденним

Суспільство2 тижні тому

70-річний волонтер зібрав для української армії 3 мільйони гривень

Економіка2 тижні тому

Як швидко заробити: ТОП-10 ідей

Технології2 тижні тому

Київський школяр винайшов спосіб, як переробляти гуму і не шкодити довкіллю

NewСхід2 тижні тому

Топ-5 шкільних проектів, які зібрали гроші на краудфандинговій платформі

NewСхід2 тижні тому

Майстриня з Донбасу робить бізнес на гігантських квітах

Суспільство2 тижні тому

Де шукати столицю виноробства на Закарпатті

Технології2 тижні тому

Українці навчились друкувати кістки на 3D-принтері

NewСхід2 тижні тому

Краматорчанин виготовляє катамарани і байдарки, які продаються по всьому світу

Суспільство2 тижні тому

Як дитячий клуб відремонтував сам себе через Бюджет участі

Суспільство2 тижні тому

5-річна українська екстремалка двічі підкорила Говерлу

Суспільство3 тижні тому

Чи може Чорнобиль знову бути небезпечним?

NewСхід3 тижні тому

Переселенка створила пекарню та працевлаштувала матусь-одиначок

Суспільство3 тижні тому

Стати барменом, коли тобі за п’ятдесят: як архітектор кардинально змінив кар’єру

NewСхід3 тижні тому

Стартап року бізнес-леді з Добропілля: як дівчина модернізує сферу реабілітації

Суспільство3 тижні тому

Місія “Зміни”: чоловік кинув роботу, аби змінювати Україну на краще

Суспільство3 тижні тому

У самотніх стареньких в Івано-Франківську з’явилися онуки на годину: унікальний проект STAY

NewСхід3 тижні тому

Ремінці для Rolex від українського переселенця

Технології3 тижні тому

У Книзі рекордів Гіннеса: найбільший почтомат у світі знаходиться в Києві

Суспільство3 тижні тому

У селі на Рівненщині збудували сучасний дитячий садок

NewСхід3 тижні тому

Ветеран АТО самотужки відкрив у своєму селі станцію шиномонтажу

Економіка3 тижні тому

Екзотика по-українськи: на Одещині існує незвичайна французька ферма

Економіка3 тижні тому

Одесит у 26 років побудував успішний бізнес на мікрозелені

Суспільство3 тижні тому

Що знайшли британські дрони в Чорнобильському лісі?

Економіка3 тижні тому

Вінничанин створює вино з кульбаби за унікальним рецептом

Суспільство3 тижні тому

Чак Норріс з Асканії-Нови

NewСхід3 тижні тому

Старшокласники на Донеччині заробляють на сортуванні сміття

Економіка3 тижні тому

Науковий фокусник заробляє в Україні, забиваючи бананами цвяхи

NewСхід3 тижні тому

На Донеччині підприємець виготовляє середньовічні бойові щити

Технології3 тижні тому

Українці створили 3D-принтер для металургії

Економіка4 тижні тому

Чому за сукнями від майстрині з Бердянська займають чергу

NewСхід4 тижні тому

Ніколи не буває пізно: як 40-річна переселенка відкрила школу танців на пілоні

Економіка4 тижні тому

Як заробити $100 000 на коробочках для обручок

NewСхід4 тижні тому

Меблевий бізнес переселенця підкорює світовий ринок

NewСхід4 тижні тому

Не впали духом: у Красногорівці відбудували обстріляну опорну школу

NewСхід4 тижні тому

Ексклюзивні ювелірні прикраси з Краматорська: переселенець заснував власну майстерню

Тренди