Суспільство
ЗСУ знищили 60 одиниць ворожої техніки на півдні за добу
Минулої доби, 14 червня, українські захисники знищили понад 60 одиниць ворожої техніки, а також 2 склади боєприпасів.
Про це повідомили в Оперативному Командуванні «Південь».
Зазначається, що під час виконання вогневих завдань підрозділами ЗСУ ліквідовано 70 ворожих солдатів і понад 60 одиниць техніки окупантів, серед яких:
- 1️ вертоліт,
- 1️ самохідна гармата Піон,
- 1️ реактивна система залпового вогню Град,
- 3️ гаубиці 152 мм,
- 19 одиниць броньованої, 33 автомобільної, 4 — інженерної техніки.
Окрім того, на Херсонщині українська авіація завдала три удари по скупченню живої сили та військової техніки противника.
Також завдано ракетних ударів по складах пального та в районі зосередження техніки, придушено командно-спостережні пункти противника.
Читайте також: Відновлюють деокуповані міста Київщини. «Район #1» про волонтерів зі США, «Іскандер» під ногами та конкуренцію комунальникам
Нагадаємо, минулої доби ЗСУ збили російський гелікоптер над Херсонщиною пострілом із ПЗРК.
Також ЗСУ вдарили по складу боєприпасів РФ поблизу тимчасово окупованої Нової Каховки.
Фото: facebook.com/okPivden.
Суспільство
Переможці премії
Лауреатами 2024 року стали:
- “Артист року” – OTOY;
- “Трек року” – Стасік, “Герої вмирають”;
- “Відео року” – ANDRII BARMALII, “Я нормально”;
- “Колаба року” – NAZVA, альбом “ГУРМА”;
- “Явище року” – Василь Байдак, креативні музичні збори;
- “Лейбл року” – КONTRABASS PROMO;
- “Журналіст року” – Олексій Бондаренко, головний редактор та засновник медіа “Лірум”;
- “Майданчик року” – !FESTREPUBLIC;
- YOUNG BLOOD:
People’s Choice – OKAZIA, YAD BAND, ANGELA VERÁ;
Jägermeister Choice – ALEZJAZZ, RENIE CARES, A04F feat. JorDee;
Jury’s Choice: SOPHIÈME, YARIMA, Drum&Tuba Band;
- “Майстерність: сучасні пісні” – ANTON KRAMER, “Знаєш, як болить” (LAMA);
- “Майстерність: народні пісні” – “Щука-Риба”, BUNHT, YEVHEN PUHACHOV, “То не ластовка”.
Про премію
Суспільство
Фестивальний конкурс
- “Коли закінчиться зима 2022?”, режисерка Ганна Трофімова;
- “Лінії”, режисерка Ганна Трофімова;
- “Мій тато — дослідник блискавок”, режисерка Ірина Шостка;
- “Фортеця Маріуполь. Саймон”, режисерка Юлія Гонтарук;
- “Домівка на спині”, режисер Володимир Бакум;
- “Одеса уві сні”, режисер Кирило Наумко.