Суспільство
ЗСУ знову вдарили по Каховському мосту та понтонній переправі біля Антонівського
Збройні сили України завдали нових ударів по Каховському мосту та понтонній переправі неподалік Антонівського моста на Херсонщині.
Про це повідомив спікер Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров.
За його словами, воїни ЗСУ також уразили скупчення російської військової техніки в районі Голої Пристані й Дудчан, а також поцілили по складу з боєприпасами.
«Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами продовжувалось виконання вогневих завдань, зокрема й по колонах ворожої техніки, Каховському мосту та понтонній переправі в районі Антонівського. Уражено скупчення ворожої сили та техніки в районі Голої Пристані та Дудчан, де додатково влучено ще й в склад боєприпасів», – розповів Назаров.
Він додав, що попередньо підтверджено знищення 2 одиниць автомобільної техніки та 27 бійців росармії. Крім того, українські військові затрофеїли бойову машину десанту росіян. Остаточні втрати противника дорозвідуються.
Чому важливо бити по мостах
Дніпро в Херсонській області має три переправи: Антонівський міст поруч із Херсоном, розташований неподалік Антонівський залізничний міст та Каховський міст. Ключовим для регіону вважається саме Антонівський міст – найбільший та найближчий до столиці області.
ЗСУ систематично завдають ударів по цих мостах, аби втримувати вогневий контроль над транспортними артеріями окупованої Херсонщини та не давати окупантам перекидувати військову техніку.
Блокування обох Антонівських мостів – автомобільного та залізничного – ставить під загрозу херсонський гарнізон російської армії. Крім розтягування логістики на об’їзд, це створює нові виклики для забезпечення росіян. Адже об’їзна дорога також проходить річкою – цього разу Інгулець – через яку є лише один міст у селі Дар’ївка. Утім і цей міст перебуває під вогневим контролем ЗСУ.
Нагадаємо, морські піхотинці «вполювали» російський штурмовик Су-25 над Херсонською областю.
Також ми повідомляли, що бійці ССО захопили БПЛА «Орлан-10» із заводською документацією.
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі