Суспільство
ЗСУ розгромили «елітні» підрозділи РФ, які готували для війни з НАТО
Українські захисники майже повністю знищили «еліту» збройних сил РФ, яку готували для протистояння з НАТО.
Про це повідомляє Служба безпеки України в Telegram.
Згідно з повідомленням, «елітні» підрозділи західного воєнного округу рф були вщент розбиті ЗСУ, вціліли лише ті, хто відмовився наступати на Україну. Таку інформацію СБУ отримала з нової перехопленої розмови окупантів.
«Західного округу вже немає, він весь в Росії, відмовилися воювати. Повз мене лише “східні” мотаються, тому що “західних” вже майже немає. Уся техніка підбита, то башта не працює, то колеса пробиті, то ще щось не працює. На передову їдуть лише добровольці, і все», – розповідає дружині окупант, чий підрозділ перебуває на Харківщині.
До західного військового округу РФ зокрема входять Москва, Санкт-Петербург і «військова еліта», яку готували до протидії силам НАТО.
«Але чимало офіцерів загинули, водіїв не вистачає, а сили піхоти використовуються як “живе м’ясо”. Тож зараз російська армія воює кількістю і тупцює на місці. Віримо у наші ЗСУ і працюємо пліч-о-пліч заради перемоги України!», – додали в СБУ.
Раніше ми повідомляли, що українські військові розгромили великий підрозділ «вагнерівців» під час боїв на східному напрямку.
Також ми писали, що бійці департаменту військової контррозвідки СБУ відшукали та знищили замаскований опорний пункт окупантів.
Фото: ngu.gov.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі