Економіка і бізнес
Знайшлись інвестори для реконструкції аеропорту Дніпра
Українська промислово-фінансова група DCH готова інвестувати в аеровокзальний комплекс міжнародного дніпровського аеропорту. Про це заявив власник DCH Олександр Ярославський, передає Укрінформ.
Як пояснюють в облдержадміністрації, сучасний міжнародний аеропорт – один з головних пріоритетів роботи Дніпропетровської ОДА. Реконструкція летовища, яке вже давно морально та фізично застаріло, дасть поштовх для розвитку всієї області. Це нові можливості для бізнесу, медицини, туризму та в цілому економіки регіону.
Скільки грошей готові дати?
За словами Ярославського, група DCH готова інвестувати в дніпровський аеропорт на умовах приватно-державного партнерства. Компанія вже має успішний досвід втілення подібного проєкту в Харкові. Будівництво злітно-посадкової смуги коштувало 200 млн дол, аеровокзального комплексу – 107 млн дол. Завдяки оптимізації та сучасним технологіям у Дніпрі такі роботи обійдуться щонайменше на 100 мільйонів доларів дешевше, вважає бізнесмен.
“Як тільки буде фактично виділено і зафіксовано у держбюджеті-2020 повноцінне фінансування будівництва злітно-посадкової смуги, DCH як приватний інвестор може розпочинати роботи зі зведення аеровокзального комплексу”, – сказав президент групи DCH.
У якому стані аеропорт?
Міжнародний аеропорт “Дніпро” у 2018 році відсвяткував 75-річчя. За півроку 2019 року летовище обслужило майже 150 тис людей.
Після реконструкції та будівництва нова злітно-посадкова смуга довжиною 3200 м буде здатна приймати повітряні судна усіх типів, в тому числі Боїнг-777. Її обладнають новітніми системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням.
Новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі матимуть високу пропускну здатність – до 3 млн людей на рік.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі