Житомирський бронетанковий завод передав державному замовнику партію бойових машин піхоти після капітального та регламентного ремонту: понад 20 БМП-1 та близько 10 БМП-2.
Про це повідомили у пресслужбі Укроборонпрому.
Військову техніку було відремонтовано в рамках державного оборонного замовлення 2020 року.

Працівники підприємства відновили боєздатність усіх систем та агрегатів, замінили несправні прилади, перевірили роботу озброєння тощо.

Крім того, в процесі ремонту БМП отримали сучасні навігаційні системи, оптичні прилади та приціли вітчизняного виробництва.
Читайте також: Українські винищувачі відпрацювали зліт-посадку на трасі Київ-Чоп (ВІДЕО)
Додатково на машини було встановлено фари інфрачервоного випромінювання та освітлювальні фари з використанням сучасних діодних ламп.

Частково на певних зразках відремонтованої техніки було використано гусенічні стрічки власного виробництва ЖБТЗ.
Читайте також: Гучніше за гармати: як активісти творять культуру в містах поблизу лінії фронту
Довідка
ДП “Житомирський бронетанковий завод” займається виготовленням, глибокою модернізацією та капітальним ремонтом бойової і спеціальної техніки різних модифікацій: БМП, БРЕМ, БМД, а також машин на їх базі. Наразі триває модернізація виробничих потужностей підприємства шляхом впровадження новітніх енергозберігаючих технологій виробництва.
Нагадаємо, в Україні розробили радіолокаційну головку самонаведення.
Також Туреччина випробувала безпілотник з українськими двигунами.
Як ми повідомляли раніше, в Україні вперше почали серійне виробництво гусениць для БМП.
Усі фото: ukroboronprom.com.ua.