Суспільство
Застосунок Дія отримав спеціальну відзнаку на конкурсі UX Design Awards у Німеччині
Застосунок Дія отримав спеціальну відзнаку на конкурсі UX Design Awards, повідомили у телеграм-каналі мобільного додатка.
Зазначається, що UX дизайн Дії орієнтований на зручність користувача, щоб кожна кнопка була зручною, кожне меню та документ, користувачі взаємодіяли із застосунком нативно та без зайвих стресів.
На UX Design Awards учасники з 54 країн представили понад 540 проєктів: це сайти, застосунки та прототипи. Special Mention на міжнародній премії дизайну — чергове підтвердження, що Дія — зручний продукт.
Читайте також: Госпіталь для душі: мама «Привида Києва» відкрила на Прикарпатті реабілітаційний центр для захисників та їхніх родин
Про нагороду
UX Design Awards — запроваджена в 1954 році в рамках виставки промислової торгівлі Ганновера, початково, щоб виділити німецький дизайн.
Нині нагорода прагне відігравати посередницьку роль між дизайном та промисловістю на міжнародному рівні, вважаючи, що цей потенціал дозволяє їм робити внесок в проєктні послуги та підвищити обізнаність громадськості щодо важливості дизайну. Сьогодні конкурс залучає заявки з більш ніж 50 країн, у 6 дисциплінах, які охоплюють 70 категорій.
Про Дію
Дія — мобільний застосунок і вебпортал, розроблений Мінцифри у 2019 році. Застосунок дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії. Через «Дію» можна отримати такі державні послуги як єМалятко, зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100% державних послуг у Дію.
Нагадаємо, у мобільному застосунку Дія запустили бета-тестування нової послуги — закриття ФОПу за кілька кліків онлайн.
Раніше ми повідомляли, що у Дії з’явилася нова послуга з обміну та відновлення посвідчення водія.
Фото: ux-design-awards.com.
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі