Ви читаєте:
Заповідник «Києво-Печерська лавра» оцифрує архів за грантові кошти
3хв на читання
Назад
Заповідник «Києво-Печерська лавра» оцифрує архів за грантові кошти
3хв на читання

Заповідник «Києво-Печерська лавра» оцифрує архів за грантові кошти

9 Травня 2023, 17:08
Юлія Лаврук
Поділилися
0

Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» отримав грант на закупівлю обладнання для оцифрування архіву.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці заповідника.

Зазначається, що заповідник отримав грант на суму €11 944 на закупівлю обладнання для оцифрування архіву, розробленого з 50-х років XX ст.

«Фінасування стало можливим завдяки конкурсу “Спеціальні гранти ICOM: Підтримка музеїв та музейних професіоналів”. Головним заявником гранту виступив ICOM UK за підтримки ICOM Україна (Міжнародна рада музеїв)», – пояснють у повідомленні.

Читайте такожПропозицій багато, але є нюанс. Як написати грантову заявку, яка «залетить»? 11 порад від експертки, якій вдалося

Цифрові копії будуть створені на наукову, проєктну та технічну документацію, пов’язану з обліком та реставрацією нерухомих пам’яток та інженерним захистом території Києво-Печерської лаври.

Нагадаємо, третина всього майна, яке перебувало в користуванні Української православної церкви Московського патріархату, передана державі, а саме — до Національного заповідника Києво-Печерська лавра.

Також ми повідомляли, що Європейський Союз виділяє €17,4 млн на цифровізацію та запускає проєкт «Цифрова трансформація для України» (DT4UA).

Фото: unsplash.com

Архів Києво-Печерська Лавра Цифровізація
По темі
Читайте також

З ліцею в соціальний бізнес: старшокласники на Хмельниччині запустили міні-станцію для компостування

Щороку восени працівники Дунаєвецького ліцею мали проблему з великими обсягами листя та гілок, які потрібно було прибирати....
12 Грудня 2025
02:09
Як солом'яний сніп став символом українського Різдва

Як солом'яний сніп став символом українського Різдва

14 годин тому
00:49
Підтримайте #ШОТАМ підпискою на щомісячний донат 🧡

Підтримайте #ШОТАМ підпискою на щомісячний донат 🧡

14 годин тому