Суспільство
За сприяння ЄС ветерани АТО/ООС можуть розпочати власний бізнес
В Україні триває реєстрація для участі у проєкті, що фінансується Європейським Союзом. Завдяки проєкту ветерани російсько-української війни можуть отримати стартовий капітал для власної справи.
Про це пише Армія Інформ.
Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу в рамках реалізації проєкту, спрямованого на соціально-економічну підтримку реінтеграції ветеранів АТО/ООС та членів їхніх сімей, оголосила додатковий набір до участі в компоненті проєкту щодо сприяння самозайнятості та започаткування бізнесу.
Захід фінансується Європейським Союзом. Виділять кошти на закупівлю обладнання для ведення бізнесу тим ветеранам, котрі запропонують найкращі бізнес-моделі майбутньої справи.
Зареєструватись на участь у проєкті та пройти одноденний онлайн-тренінг мають можливість ветерани АТО/ООС з усієї України, котрі зареєструвались та заповнили анкету для участі за посиланням.
Заняття проводитимуть львівські бізнес-тренери – представники Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу – Руслан Бельтюков та Олександр Білоус. Під час одноденного онлайн-тренінгу провідні експерти у сфері бізнесу ознайомлять слухачів із основними правилами створення успішної бізнес-моделі та навчать їх створювати власну. А вже за два тижні ті чоловіки та жінки, котрі запропонували найкраще бачення розвитку свого бізнесу, отримають грантову допомогу у вигляді 1000 євро на закупівлю обладнання.
Читайте також: «Добрий вечір тобі, пане господарю». Як добре ти знаєш українські колядки? (ТЕСТ)
Проєкт з травня 2021 року зібрав понад 800 ветеранів АТО/ООС із різних куточків нашої держави. Багато з них вже отримали грант від ЄС у сумі 1000 євро для старту бізнесу та 2500 євро на розвиток власного бізнесу.
Нагадаємо, воїни-розвідники тренувалися давати відсіч ворогу на близькій відстані.
Як ми повідомляли раніше, на Херсонщині відбулися навчання протитанкових резервів.
Фото: uain.press.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі