Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
fb img 1528099745248 fb img 1528099745248

Суспільство

З Києва запускають рейс на ще один курорт

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Авіакомпанія SkyUp оголосила про початок продажів квитків на рейси з Києва на іспанський курортний острів Майорка. Про це повідомляє ЦТС.

Зазначається, що перельоти зі столиці України в аеропорт Пальма-де-Майорка стартують з 2 червня 2019 року.

Який розклад і скільки коштує квиток?

Згідно з розкладом на сайті перевізника, рейси будуть виконуватися двічі на тиждень – по середах і неділях. Останній рейс за вказаним маршрутом в літньому сезоні 2019 року буде виконано 29 вересня.

Ціна квитків на переліт в одну сторону без багажу починається від 2 506 грн, з багажем – від 3 201 грн.

Читайте також: Український лоукостер продає квитки на міжнародні рейси. Яка ціна?

Раніше – 22 жовтня – SkyUp запустила продаж квитків за лоукост-концепцією на рейси з Києва в Тбілісі, Софію, Попрад і Барселону, які почнуть виконуватися з грудня 2018 року.

У травні-червні стартують перельоти за наступними напрямками з Києва: Батумі, Ларнака, Ріміні, Неаполь, Сицилія (Катанья), Аліканте, Тенеріфе.

Що варто знати про SkyUp?

ТОВ “Авіакомпанія “Скайап” було зареєстровано в червні 2017 року Києві. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював у низці авіакомпаній, Євген Хайнацький.

Форма власності вказаної компанії – на 100% приватна. Головний акціонер SkyUp – ТОВ “ACS-Україна” Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туристичний оператор JoinUp.

Читайте також: Подорожувати Україною можна буде літаком за 500 гривень

Перший комерційний рейс авіаперевізник здійснив 21 травня з київського аеропорту Київ імені Сікорського на єгипетський курорт Хургаду.

На початку жовтня стало відомо, що SkyUP отримала сертифікат TCO (third country operator license) від Європейського агентства з безпеки в авіації EASA. Даний документ дає авіакомпанії право літати у 28 країн Європи, які входять в EASA, а також в чотири країни, які є членами Європейської асоціації вільної торгівлі – до Швейцарії, Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну.

Суспільство

На Львівщині відновили будівництво сміттєпереробного заводу

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

У селі Боянець, що на Львівщині, відновили будівництво сміттєпереробного заводу потужністю 220 тисяч тонн на рік.

Про це розповів міський голова Великих Мостів Ярослав Ройко, повідомляє zaxid.net.

За його словами, будівництво заводу планувалося ще у 2019 році, але проєкт не міг розпочатись через відсутність усіх дозвільних документів. Зрештою підприємство «Екоіндастріс», що будуватиме завод, отримало усі необхідні документи, включно з висновками про оцінку впливу проєкту на довкілля.

Завод планували побудувати до серпня 2023 року, однак планам завадило російське вторгнення. Наразі проєкт вдалося відновити, зазначає міський голова.

«Зараз нарешті проєкт відновили. Виготовляється проєктна документація. Ми не хотіли афішувати, поки не буду руху», – сказав Ярослав Ройко.

Зазначимо, раніше у Львівській обласній адміністрації зазначали, що вся область має бути охоплена сміттєпереробними заводами невеликої потужності, аби забезпечити потреби громади.

Раніше ми повідомляли, що у Житомирі запустили перший в Україні сміттєпереробний завод, збудований за кошти приватного інвестора.

Нагадаємо, на базі недіючого льонозаводу в селі Рижани на Житомирщині створять кластер із вирощування та переробки технічних конопель, а також закладуть найбільшу в Європі плантацію.

Фото: ілюстративне, pixabay.com.

Читати далі

Суспільство

У застосунку «Київ Цифровий» тепер можна придбати квиток на кільцеву електричку

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Відтепер у міському застосунку «Київ Цифровий» можна придбати QR-квитки на кільцеву електричку.

Про це повідомляє КМДА.

Для того, щоб придбати квиток, необхідно:

  • вибрати сервіс «QR-квитки» – «Кільцева електричка»;
  • вибрати кількість квитків і спосіб оплати;
  • здійснити оплату з банківської картки, Apple Pay або Google Pay;
  • відсканувати QR-квиток на валідаторі при вході на станцію, так само як і в інших видах транспорту.

Читайте також: Місце сили та єднання. Навіщо нам Пантеон Героїв на Аскольдовій могилі

Фото: t.me/kyiv_city_express

Нагадаємо, що QR-квиток на електричку одноденний, тому скористатися ним можна лише в день придбання. Квиток не діє в інших типах громадського транспорту. Вартість квитка – 15 грн.

Раніше ми повідомляли, команда застосунку «Київ Цифровий» запустила платформу «Безпечне небо» для допомоги силам ППО столиці.

Крім того, застосунок «Київ Цифровий» інтегрували з «Дією».

Фото: t.me/KyivCityOfficial

Читати далі

Суспільство

Сто протезів на місяць. У Львові відкривають унікальну протезну майстерню

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Національний реабілітаційний центр «Незламні» запускає першу майстерню протезування, яка за місяць виготовлятиме щонайменше 100 протезів для українців.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Що відомо про майстерню

Площа приміщень нової майстерні – 250 м². Майстерня складається з гіпсової, де виготовлятимуть гіпсові негативи, кімнати з пічками та верстатами, де робитимуть куксоприймачі, а також примірочної і тренувальної кімнати.

Нова майстерня, як і попередня «мобільна лабораторія», що запрацювала у Центрі «Незламні» у вересні, оснащена обладнанням одного з найкращих у світі виробників – німецької компанії Ottobock.

Команда протезної майстерні

У команді центру – вісім фахівців. Це протезисти із багаторічним досвідом роботи та молоді спеціалісти. Серед них Ілля Пилипенко – танкіст, що втратив ногу в бою із окупантами. Захисник лікується у центрі «Незламні». Невдовзі він отримає протез, а потім, пройшовши навчання, допомагатиме іншим протезистам.

Хто допоміг із запуском

Відкрити майстерню протезування вдається завдяки допомозі донорів. Зокрема, бренд Nescafе компанії Nestlе передав 3,5 млн грн для реновації приміщення. Обладнання вдалося придбати завдяки коштам американської організації The Global Jewish 9-1-1 та БФ «Запорука».

Про центр «Незламні»

Національний реабілітаційний центр «Незламні» – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування.

Крім того, у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Напрямок протезування центр «Незламні» запустив торік, відкривши мобільну майстерню. Її разом з обладнанням та комплектуючими від німецької компанії Ottobock надала Мальтійська служба допомоги. Разом з майстернею центр «Незламні» отримав 200 протезів.

Нагадаємо, у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» запустили напрям дитячого протезування. Першим протез отримав син українського захисника.

Також ми повідомляли, що американська гуманітарна організація Direct Relief надає 1 мільйон доларів на придбання реабілітаційного обладнання для центру «Незламні».

Фото: unbroken.org.ua

Читати далі

Шопочитати

Суспільство22 години тому

У захваті навіть Клопотенко. Львівська «Майстерня мрії» створює чай і допомагає молоді з аутизмом. Як це працює

«Майстерня мрії» – так називається і соціальне підприємство, що виготовляє трав’яні чаї, і громадська організація,...

Суспільство1 день тому

Хто створює робочі місця для ВІЛ-позитивних та колишніх ув’язнених? Кейс майстерні «Оверсайз», що шиє форму для ЗСУ

Ким можуть працювати ВІЛ-позитивні люди та колишні ув’язнені? Насправді будь-ким. Це доводить соціальне швейне підприємство...

Суспільство2 дні тому

«Це ніби детектив, але з кількома сюжетами». Як дослідити історію своєї родини? Розповідає генеалог Ігор Розкладай

Ким були ваші прадіди та прабабусі? А якщо зануритися в історію родини ще глибше та...

Суспільство4 дні тому

«Один тренінг з такмеду не навчить вас рятувати життя. А декілька – можуть», – начмед «Госпітальєрів» Дмитро Андрощук

Дев’ять років тому він одним із перших почав рятувати поранених на Майдані студентів. Там він...