Ви читаєте:
Як Рівненщина стала центром із десятками сортів кави із усього світу (ВІДЕО)
3хв на читання
Назад

Як Рівненщина стала центром із десятками сортів кави із усього світу (ВІДЕО)

7 Серпня 2022, 19:40
Марина Конопльова
Поділилися
0

Вони перевозили устаткування й товари під обстрілами.

А щоб підбадьорити один одного, називали вибухи «березневою грозою». Так Петро Філіпчук з командою працівників рятували бізнес.

Royal Life – підприємство, що обсмажує та продає різні сорти кави. Розташоване на околиці Києва, неподалік Бучі й Ірпеня.

З початком війни потужності планували перевезти до Гостомеля.

«Ми на Київщині завантажуємо продукцію, завантажуємо наше обладнання в машини – і вибухи, вибухи досить поруч і це дуже страшно. Ті хлопці, що допомагали мені: «Петро Петрович, це вибухи, може, ну його це все, тікаймо звідси». Кажу: «Хлопці, це не вибухи, це просто гримить, зараз буде гроза, давайте швидше, бо змокнемо», – розповідає власник Royal Life Петро Філіпчук.

Коли окупанти зайшли до передмість Києва, цех перевезли на Рівненщину. Кілька днів перевозили кавоварки, обладнання й кавові зерна.

Облаштували новий цех й налагодили постачання зерен через Європу.

«У нас є кава з усього світу: Центральної Америки, Мексики, Куби, є з Гватемали, також є багато сортів з Африки, Ефіопії», — каже власник Royal Life Петро Філіпчук.

Тож тепер жителі Рівненщини можуть придбати чи орендувати кавоварку для дому й бізнесу. І насолоджуватись «королівським життям» за філіжанкою кави.

Дивіться відео: Засновники українського бренду «Клямра» захищають Батьківщину у лавах ЗСУ

По темі
Читайте також

«Друзі не вірили, що мене візьмуть». Як геофізик з Хмельниччини виборов місце в 30 експедиції в Антарктику

30 років тому Велика Британія передала Україні свою антарктичну станцію за символічну плату в один фунт, і...
6 Лютого 2026
01:13
Як зробити аварійні люки безпечнішими для всіх?

Як зробити аварійні люки безпечнішими для всіх?

13 годин тому
00:23
Любов та підтримка можуть подолати будь-які випробування

Любов та підтримка можуть подолати будь-які випробування

13 годин тому
Перетворила занедбану будівлю на профорієнтаційний хаб
01:59

Перетворила занедбану будівлю на профорієнтаційний хаб

Ярослава Жирун 15 років тому очолила Північний професійний коледж й узялася перетворювати його на сучасний освітній простір. Але на заваді стала занедбана…
7 Лютого 2026