Суспільство
Як ремонтують метро в Києві на карантині (ФОТО)
У Києві, коли метрополітен не працює, там проводять роботи з утримання інфраструктури підприємства у належному стані.
Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
За їхніми даними, тепер усі роботи, що проводилися винятково вночі в коротке «технологічне вікно», виконуються у денні зміни.
Що ремонтують?
На станціях метрополітену проводяться роботи із заміни колійного полотна, рейок, електрообладнання.
Читайте також: Чим живе київське метро під час карантину (ФОТО)
Виконуються роботи з технічного переоснащення мережі освітлення, пожежогасіння, вентиляційного та насосного обладнання тощо.
Читайте також: Як будують метро на Виноградар у Києві: з’явились свіжі фото
На станціях «Майдан Незалежності» та «Золоті ворота» тривають капітальні почергові ремонти усіх ескалаторів, у депо метрополітену проводиться технічне обслуговування, ремонти та обкатка рухомого складу.
Що у планах?
Найближчими днями на 3-х станціях метрополітену – «Арсенальна», «Сирець» та «Лук’янівська» – розпочнуться роботи з капітального ремонту в рамках реалізації програми доступності.
Читайте також: Як кипить робота на Борщагівському шляхопроводі (ВІДЕО)
Нагадаємо, британський співак зняв дивовижний відеокліп на станції метро «Видубичі».
Як ми писали раніше, у метро Києва працюють консультанти із користування е-квитком.
Головне фото: kyivcity.gov.ua.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі