

Суспільство
Як після ремонту виглядають приймальні відділення у лікарнях Чернігівщини
На Чернігівщині завершили ремонтно-будівельні роботи у приймальних відділеннях трьох опорних лікарень. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
Як зазначається, проєкт EMERGENCY передбачає модернізацію приймальних відділень опорних лікарень області у єдиному стандарті – від дизайну до розташування кімнат.
Головна мета проєкту – створити умови для надання екстреної медичної допомоги хворим одразу ж після потрапляння їх до медзакладу, не витрачаючи час на переведення пацієнта до реанімаційного чи неврологічного відділення.
Читайте також: На Хмельниччині відкрили інсультний центр

“Оновлені приймальні відділення суттєво змінюють підхід до лікування, адже у лікарів з’явиться можливість провести повну діагностику для встановлення діагнозу та призначити комплексне лікування. Окрім реанімаційних палат, кімнат з діагностичним обладнанням, перев’язувальних тощо, приймальні відділення матимуть окремі бокси для інфекційних хворих. Це створює безпечні умови для пацієнтів та медичного персоналу”, – зазначає голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.
Читайте також: У лікарні на Миколаївщині відкрили відділення нефрології та гемодіалізу

За шість місяців від початку будівництва на трьох об’єктах вже завершені заплановані роботи: Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2 та Корюківська міська лікарня.


Фото: cg.gov.ua

Суспільство

В Україні «Про День тренера» відзначатимуть 19 липня.
Про це пише Діло з посиланням на повідомлення міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта.
Зазначається, що дату обрали невипадково. Це день відкриття літної Олімпіади 1996 року, коли Україна вперше брала участь в такому масштабному міжнародному змаганні як незалежна держава та виступила самостійною олімпійською командою.
“Професійне свято українських фахівців, які готують наших спортсменів до найважливіших змагань у їхньому житті, обов’язково повинно бути. Ми глибоко цінуємо їхній вклад у розвиток державного спорту. Для мене особисто тренер займає поважне місце, як та людина, яка зробила мене тим, ким являюся сьогодні. Всі мої високі результати я завдячую своїм наставникам” – пише Вадим Гутцайт.
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
Нагадаємо, найсильніша людина світу Олексій Новіков встановив рекорд України.
Головне фото: heline.net.
Суспільство

У м. Рава-Руська на Львівщині за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу та Центр діалогу українсько-польської культури.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.
Роботи виконують в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Монастирі близнюки: Венгрув та Рава-Руська – використання потенціалу історичної спадщини закону Реформаторів для розвитку туризму та соціально-культурного життя в Польщі та Україні» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020».
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
У Центрі діалогу культур передбачено низку приміщень: історичне, спортивне, тренінгово-освітнє та рекреаційно-інтеграційне.

Станом на сьогодні виконано значну частину ремонтно-реставраційних робіт, зокрема: утеплено дах, залита стяжка на горищі, прокладена каналізація та водовідведення, проведено демонтажні роботи.
Успішна реалізація проєкту дозволить лише зберегти пам’ятку архітектури XVIII ст.
Нагадаємо, у Києві стартував онлайн-проєкт із протидії булінгу.
Усі фото: loda.gov.ua.
Суспільство

114 бригада тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України провела першу льотну зміну у новому 2021 році на винищувачах МіГ-29.
Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням на Командування Повітряних Сил ЗСУ.
На винищувачах МіГ-29 пілоти відпрацювали ведення групових та одиночних повітряних боїв. Тренування проводилися вдень і вночі в складних метеоумовах.

«Командирські польоти – саме таку назву отримала ця льотна зміна, і за якісними показниками мала відповідати рівню «зразково-показової», – розповідають у 114 БрТА.
Як зазначено, навчання називаються «Командирські», тому що відпрацьовується єдина методика льотного навчання, участь в яких беруть від командирів авіаційних ланок і вище.
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
МіГ-29 – фронтовий винищувач четвертого покоління.
Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» проводить для Повітряних сил України капітальний ремонт та модернізацію винищувачів МіГ-29.

Також компанія «Радіонікс» забезпечила створення в Україні нового замкнутого циклу з розробки та виробництва систем для винищувачів МіГ-29 та Су-27. Проєкти тепер реалізуються в Україні в рамках єдиного наукового, технологічного та виробничого процесу.
Читайте також: КБ «Південне» презентувало надзвукову ракету «Блискавка» (ВІДЕО)
Нагадаємо, «Аеротехніка» представила модернізацію зенітно-ракетного комплексу.
Усі фото: facebook.com/kpszsu.