Ви читаєте:
Як на Донеччині будують корпус спортивного коледжу-переселенця (ФОТО)
5хв на читання
Назад
Як на Донеччині будують корпус спортивного коледжу-переселенця (ФОТО)
5хв на читання

Як на Донеччині будують корпус спортивного коледжу-переселенця (ФОТО)

28 Листопада 2020, 11:00
Галина Мельник
Поділилися
0

У Бахмуті триває будівництво обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, який переїхав із Донецька.

Як повідомили в ОДА, корпус розрахований на 400 учнів та студентів. Наразі тут завершено влаштування фундаменту та відбувається зведення поверхів.

Що вже зробили?

На сьогодні загальна готовність об’єкту, будівництво якого розпочалося навесні 2020 року за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету, складає 20%. На місці майбутнього учбового корпусу повністю виконано роботи щодо влаштування фундаменту, змонтовано монолітний залізобетонний каркас двох із чотирьох поверхів. У рамках зведення спортивного блоку будівлі на 95% виконано облаштування цокольного поверху, розпочато монтаж монолітних колон першого поверху.

Паралельно ведуться роботи щодо виносу комунікаційних мереж, спорудження гаражів, які вміщатимуть три автобуси для учнів, а також земляні роботи задля влаштування метального поля з тренувальними майданчиками на стадіоні «Авангард», що поруч.

Читайте також: Український скелелаз виграв чемпіонат Європи в Москві

Яким буде новий корпус?

За проєктом зведення учбового корпусу для КЗ «ДОСКСП ім. С. Бубки» передбачено: будівництво універсального ігрового залу та спеціалізованих спортивних залів (з важкої атлетики, боротьби, гімнастики, тиру для стрільби з пневмо-тактичної зброї), актового залу на 200 місць, буфету на 60 чоловік, адміністративних, медичних та підсобних приміщень, інженерного блоку, автостоянки, а також облаштування на стадіоні «Авангард» бігових доріжок, тренажерного майданчика, майданчиків для стрибків у довжину та висоту, секторів для штовхання ядра, метання диска та молота, тренувального метального поля.

Історія переселення

Нагадаємо, що з 2015 року Донецьке вище училище олімпійського резерву імені Сергія Бубки, яке з липня 2020-го отримало назву «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки», функціонує на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» та орендує для проведення тренувань сучасний стадіон «Металург». 

Читайте також: Українська компанія створила унікальну автомобільну вишку (ФОТО)

Після проведення реконструкції 5-поверхового гуртожитку, що раніше було на балансі Бахмутського педагогічного училища, заклад матиме власну базу для проживання спортсменів. Доповнити комплекс спортивних споруд планується олімпійським плавальним басейном (50×25 м, 10 доріжок).

Фото: dn.gov.ua

Відновлення Донбасу Освіта Спорт
По темі
Читайте також

Що читати цієї весни: 9 життєствердних книжок із «Книжкової країни»

З 23 по 26 квітня 2026 року на ВДНГ у Києві відбудеться фестиваль «Книжкова країна», в якому...
27 Лютого 2026
02:04
Цих двох українських гетьманів об’єднує не лише прізвище, а й їхні спроби «подружитися» з росіянами

Цих двох українських гетьманів об’єднує не лише прізвище, а й їхні спроби «подружитися» з росіянами

11 годин тому
02:52
Як громадам отримати європейські гранти

Як громадам отримати європейські гранти

11 годин тому
Мати загиблого військового створила онлайн-платформу для підтримки ветеранів
03:23

Мати загиблого військового створила онлайн-платформу для підтримки ветеранів

Коли син Наталії Петренко загинув у російському полоні, вона знайшла у собі сили допомагати тим, хто повертається з війни. На честь Сергія…
28 Лютого 2026