

Суспільство
Як міленіали та представники покоління Z ставляться до власного здоров’я – дослідження Deloitte
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Міленіали хочуть працювати віддалено, турбуються питаннями зміни клімату і захисту навколишнього середовища та найбільше довіряють лідерам неприбуткових організацій
Компанія Deloitte презентувала дослідження Deloitte Global Millennial Survey. Воно демонструє, що турбує суспільство.
Головні висновки дослідження:
Міленіали (народились з 1981 по 1996 рік) і Z-ти (народились з 2000 по 2009 рік) ставляться до свого здоров’я уважніше, ніж покоління X (з 1960 по 1979 роки). Проте майже половина міленіалів та представників покоління Zпостійно знаходяться у стані стресу або тривоги. Рівень стресу міленіалів в Україні менший, ніж міленіалів у світі.
Близько чверті опитаних міленіалів, як у світі, так і в Україні, впевнені, що їхнє покоління буде менш щасливим, ніж покоління їхніх батьків.
Головними причинами стресу серед міленіалів в Україні та світі є благополуччя сім’ї та довгострокова фінансова стабільність. Для представників покоління Z топ-фактором стресу є кар’єрні перспективи.
Рівень стресу під час пандемії знизився на кілька відсотків у порівнянні з докарантинним періодом. Це пов’язано з тим, що криза змусила нас дещо сповільнитися та «видихнути».
Міленіали у світі демонструють трохи більшу фінансову відповідальність щодо заощаджень та витрат на задоволення миттєвих потреб, ніж представники покоління Z та міленіали в Україні.
Найбільше міленіалів та представників покоління Z у світі турбують питання зміни клімату і захисту навколишнього середовища. В Україні ж найбільше занепокоєння викликають політична нестабільність і воєнні конфлікти в державі.
Цього року відсоток міленіалів у світі, які припускають, що можуть залишити поточне місце роботи в найближчі 2 роки, є найнижчим за всю історію дослідження, тобто з 2012 року.
Більшість міленіалів в Україні впевнені, що Четверта промислова революція не матиме жодного впливу на їхню роботу. Водночас більшість міленіалів та представників покоління Z у світі переконані, що вона вдосконалить їхню працю та дозволить зосередитися на роботі з вищим рівнем доданої вартості.
Більше 60% міленіалів та представників покоління Z у світі вказали, що коли пандемія скінчиться, вони хотіли б мати можливість частіше працювати дистанційно.
Близько половини респондентів зазначили, що бізнес має позитивний вплив на суспільство. Однак, за останні 2 роки відсоток міленіалів у світі, які вважають, що бізнес позитивно впливає на суспільство, знизився на 25%. Під час пандемії оцінка позитивного впливу бізнесу на суспільство знизилася ще більше.
Ключовою причиною початку та припинення відносин з бізнесом для міленіалів у світі є вплив бізнесу на навколишнє середовище. Для міленіалів в Україні таким фактором є розрив винагороди топ-менеджменту компаній та середньостатистичних співробітників.
Міленіали у світі найбільше довіряють лідерам неприбуткових організацій, а українські міленіали – активістам. Найменше респонденти і в Україні, і у світі довіряють політичним лідерам.
Майже третина респондентів у світі до початку пандемії була впевнена, що економічна та соціальна/політична ситуації в їхніх країнах покращиться протягом наступних 12 місяців. В Україні були налаштовані навіть більш оптимістично – понад 40% сподівалися на покращення.

Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Фонд «Повернись живим» передав бійцям полку «Азов» комплекс БПЛА «Фурія» вартістю понад 4 млн грн.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці фонду.
У фонді запевнили, що «Фурія» має стати очима воїнів «Азову», адже здатна працювати і вдень, і вночі, а радіус обльоту БПЛА сягає 50 км.
«Завдяки вашій підтримці, команда Фонду передала полку комплекс БПЛА “Фурія” Комплекс складається з трьох літаків і наземної станції. Він добре знайомий нашим артилеристам, адже вже не перший рік вдало коригує їхній вогонь по ворогу та його техніці. “Фурія” працює і вдень, і вночі. Цей БПЛА має радіус обльоту до 50 кілометрів та може знаходитися у повітрі до трьох годин», – розповіли в «Повернись живим».
https://www.facebook.com/346164665540977/posts/pfbid02SJM18yxQRmKmA3Cb1unSH7QsJDAPUxVZdEsqi1kMfUL5Gaf5ioHA4ENk6y7x8EAul/?d=nНа закупівлю безпілотного комплексу витратили понад 4,2 мільйони гривень. У фонді запевнили, що ця сума може здатися невеликою на фоні останніх купівель. Утім до повномасштабного вторгнення вартість такого комплексу БПЛА відповідала приблизно трьом місяцям зборів Фонду для війська.
Нагадаємо, волонтерські організації передали Укрзалізниці сучасну амуніцію для пожежників.
Крім того, США та Новергія готують нові пакети військової допомоги для України.
Фото: facebook.com/backandalive.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Морські піхотинці ЗСУ завдали кількох ударів по скупченню військової техніки та особового складу окупантів на Донеччині.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці ВМС ЗСУ.
«18 серпня, військовослужбовці військових частин та підрозділів морської піхоти ВМС ЗС України у складі угруповань стійко та мужньо протистояли російським окупантам на закріплених ділянках фронту. На Донецькому напрямку морські піхотинці знищили 6 чоловік живої сили ворога», – йдеться в повідомленні.
Також внаслідок влучної роботи української артилерії було знищенно самохідну гаубицю окупантів «Мста-С» та ліквідовано щонайменше 10 росармійців.
«Наші артилерійські підрозділи завдавали ударів по скупченню особового складу та техніки окупантів, в результаті чого 10 загарбників вбито та поранено, знищено 1 самохідну гаубицю МСТА-С. Остаточні втрати ворога уточнюються», – додали у ВМС.

Раніше ми повідомляли, що на Донеччині українські прикордонники зірвали чергову спробу окупантів форсувати річку Сіверський Донець.
Також нагадаємо, танкісти 22 окремого мотопіхотного батальйону знищили російський бронетранспортер МТ-ЛБ, який окупанти безуспішно намагалися сховати.
Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Танкісти 22 окремого мотопіхотного батальйону знищили російський бронетранспортер МТ-ЛБ, який окупанти безуспішно намагалися сховати.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці батальйону.
За словами військових, броньовану техніку противника було виявлено під час розвідки безпілотником. Росіяни заховали «Мотолигу» (так військові називають МТ-ЛБ) в закинутому ангарі, сподіваючись не потрапити в поле зору українських дронів.
Утім замість надійної схованки окупанти перетворили свою бронетехніку на ціль для українського танка Т-64М.
«Під час проведення розвідки в районі відповідальності 22 окремого мотопіхотного батальйону, нашими воїнами було виявлено броньовану техніку противника. Військовослужбовці гарно показали, як з танку Т-64 БМ вони уражають МТЛБ ЗУ-23-2, яку на думку загарбників було надійно сховано. Нищимо російських окупантів разом з їхньою бронетехнікою», – розповіли бійці.
Про МТ-ЛБ
МТ-ЛБ – багатоцільовий тягач легкий броньований. Він створений для перевезення людей і вантажів, а також виконує роль артилерійського тягача. У деяких частинах використовувався для перевезення особового складу мотострілкових підрозділів, хоча і спочатку не призначався для цієї ролі.

Нагадаємо, ЗСУ завдали нових ударів по Каховському мосту та звели нанівець спроби окупантів відремонтувати його.
Також ми писали, що на Донеччині українські прикордонники зірвали чергову спробу окупантів форсувати річку Сіверський Донець.
Фото: скриншот з відео.