Суспільство
Як міленіали та представники покоління Z ставляться до власного здоров’я – дослідження Deloitte
Міленіали хочуть працювати віддалено, турбуються питаннями зміни клімату і захисту навколишнього середовища та найбільше довіряють лідерам неприбуткових організацій
Компанія Deloitte презентувала дослідження Deloitte Global Millennial Survey. Воно демонструє, що турбує суспільство.
Головні висновки дослідження:
Міленіали (народились з 1981 по 1996 рік) і Z-ти (народились з 2000 по 2009 рік) ставляться до свого здоров’я уважніше, ніж покоління X (з 1960 по 1979 роки). Проте майже половина міленіалів та представників покоління Zпостійно знаходяться у стані стресу або тривоги. Рівень стресу міленіалів в Україні менший, ніж міленіалів у світі.
Близько чверті опитаних міленіалів, як у світі, так і в Україні, впевнені, що їхнє покоління буде менш щасливим, ніж покоління їхніх батьків.
Головними причинами стресу серед міленіалів в Україні та світі є благополуччя сім’ї та довгострокова фінансова стабільність. Для представників покоління Z топ-фактором стресу є кар’єрні перспективи.
Рівень стресу під час пандемії знизився на кілька відсотків у порівнянні з докарантинним періодом. Це пов’язано з тим, що криза змусила нас дещо сповільнитися та «видихнути».
Міленіали у світі демонструють трохи більшу фінансову відповідальність щодо заощаджень та витрат на задоволення миттєвих потреб, ніж представники покоління Z та міленіали в Україні.
Найбільше міленіалів та представників покоління Z у світі турбують питання зміни клімату і захисту навколишнього середовища. В Україні ж найбільше занепокоєння викликають політична нестабільність і воєнні конфлікти в державі.
Цього року відсоток міленіалів у світі, які припускають, що можуть залишити поточне місце роботи в найближчі 2 роки, є найнижчим за всю історію дослідження, тобто з 2012 року.
Більшість міленіалів в Україні впевнені, що Четверта промислова революція не матиме жодного впливу на їхню роботу. Водночас більшість міленіалів та представників покоління Z у світі переконані, що вона вдосконалить їхню працю та дозволить зосередитися на роботі з вищим рівнем доданої вартості.
Більше 60% міленіалів та представників покоління Z у світі вказали, що коли пандемія скінчиться, вони хотіли б мати можливість частіше працювати дистанційно.
Близько половини респондентів зазначили, що бізнес має позитивний вплив на суспільство. Однак, за останні 2 роки відсоток міленіалів у світі, які вважають, що бізнес позитивно впливає на суспільство, знизився на 25%. Під час пандемії оцінка позитивного впливу бізнесу на суспільство знизилася ще більше.
Ключовою причиною початку та припинення відносин з бізнесом для міленіалів у світі є вплив бізнесу на навколишнє середовище. Для міленіалів в Україні таким фактором є розрив винагороди топ-менеджменту компаній та середньостатистичних співробітників.
Міленіали у світі найбільше довіряють лідерам неприбуткових організацій, а українські міленіали – активістам. Найменше респонденти і в Україні, і у світі довіряють політичним лідерам.
Майже третина респондентів у світі до початку пандемії була впевнена, що економічна та соціальна/політична ситуації в їхніх країнах покращиться протягом наступних 12 місяців. В Україні були налаштовані навіть більш оптимістично – понад 40% сподівалися на покращення.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі