Суспільство
Як аеророзвідка та артилерія спільно знищують техніку загарбників (ВІДЕО)
Українські бойові підрозділи аеророзвідки та артилерії у співпраці бомблять танки і бронемашини російських окупантів.
Відео оприлюднили на фейсбук-сторінці української аеророзвідки.
Як відзначили наші бійці, аеророзвідка успішно скоригувала артилерію на окупанта, як наслідок — купа спаленої ворожої техніки.
Читайте також: ШоТам бере шефство над військовим підрозділом з Дніпра. Як допомогти нашим воїнам
Довідка
Аеророзвідка — український бойовий підрозділ, веде спостереження за силами противника за допомогою безпілотних літальних апаратів та комплексів відеоспостереження. Його створили волонтери Ярослав Гончар, Володимир Кочетков-Сукач, Натан Хазін та Дмитро Лісенбарт.
За даними на листопад 2017 року, «Аеророзвідка» цілодобово показує онлайн три чверті фронту відеокамерами, котрі взаємодіють в одній системі, і це значно збільшує ефективність військових операцій, зокрема — роботи артилерії.
Нагадаємо, аеророзвідка показала поєднання дронів і NLAW на полі бою.
Як ми повідомляли раніше, Січеславські десантники знищили цілий підрозділ противника на Донеччині.
Фото: facebook.com/aerorozvidka.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі