Суспільство
«Ви розлютили українців». Притула та Стерненко запустили збір на дрони-камікадзе для ЗСУ
Волонтер Сергій Притула разом із активістом Сергієм Стерненком запустили масштабний збір на українські дрони-камікадзе для ЗСУ, аби помститися за обстріл наших міст.
Про це Притула написав у своєму телеграм-каналі.
За його словами, цей збір мав розпочатися 12 жовтня, але ранковий обстріл українських міст 10 жовтня вніс свої корективи.
«Друзі, збираємо на помсту. Ми планували розпочати цей збір 12 жовтня, але бункерний дід вніс свої корективи. Розпочинаємо вже. Збираємо на українські дрони-камікадзе RAM ІІ UAV. Буде бавовна. Буде боляче», – написав Притула.
Він додав, що кількість дронів-камікадзе, які передадуть нашим захисникам, напряму залежить від загальної суми донатів українців. До кампанії також приєднався блогер та волонтер Сергій Стерненко. За першу годину збору на його сторінці українці переказали понад 10 мільйонів гривень.
Підтримати збір коштів можна переказами на ПриватБанк, Монобанк або за номером рахунку: IBAN: UA173052990000026008046715893.
Як ми повідомляли раніше, збір коштів стартував на сторінці Сергія Стерненка. Перший мільйон було зібрано вже через 7 хвилин після оголошення, а ще через 15 хвилин сума донатів сягнула 5 мільйонів гривень. О 12:00 Стерненко відзвітував про надходження 10 мільйонів. Ці кошти українці переказали менш ніж за годину.
Нагадаємо, 10 жовтня російські окупанти завдали масованого ракетного удару по Україні. Сили протиповітряної оборони ЗСУ знищили більше половини ракет ворога.
Фото: t.me/ssternenko.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі