Технології
ВМС України передали нове аварійно-рятувальне судно (ФОТО)
Найближчим часом ВМС Збройних сил України поповняться аварійно-рятувальним судном “Олександр Охріменко”. Про це повідомляє АрміяInform.
Рішення про передачу зі сфери управління Міністерства інфраструктури України до вітчизняного оборонного відомства вже ухвалено.
Подібного універсального судна ще не було
Як зазначив начальник пошуково-рятувальної служби управління оперативного (бойового) забезпеченняштабу Командування ВМС ЗС України капітан 1-го рангу Олексій Нестеров, подібного універсального судна у національних ВМС ніколи не було.
Чим воно особливе?
“Можливості та тактико-спеціальні характеристики судна дозволятимуть залучати його до проведення пошуково-рятувальних робіт у морі з наданням допомоги аварійним надводним кораблям, підводним човнам та літальним апаратам, рятування екіпажів та буксирування пошкоджених об’єктів. Судно доцільно застосовувати для забезпечення всього спектру водолазних, суднопідйомних, підводно-технічних, гідрографічних, науково-дослідницьких та інших спеціальних робіт”, ‒ наголосив він.
Знешкодження вибухонебезпечних предметів
Крім того, судно можна використовувати в заходах протимінного забезпечення в акваторіях Азово-Чорноморського регіону, а це, зокрема, пошук, ідентифікація та знешкодження вибухонебезпечних предметів.
Наразі судно технічно справне, кілька років тому на ньому відбувся капітальний ремонт. Засоби навігації та зв’язку в робочому стані. На борту є водолазна станція, барокамера та інше водолазне майно для виконання завдань.
Нагадаємо, що ВМС ЗС України отримають модернізований протичовновий гелікоптер Мі-14.
Технології
Запуск нових категорій
Найпоширеніші причини для репарацій
- Бойові дії у фронтовій або прифронтовій зоні;
- артилерійський обстріл;
- повітряна атака;
- окупація населеного пункту;
- руйнування Каховської ГЕС.
Коментарі
Технології
Історія стартапу
Як працює процес замовлення
- Клієнт надсилає фотографію руки з монетою 10 гривень для визначення масштабу;
- штучний інтелект аналізує розміри й автоматично підлаштовує модель протеза під параметри руки;
- замовнику надсилають один-два прототипи для тестування;
- після підтвердження точності виготовляють остаточний протез із нейлону.
Коментарі