Суспільство
Військовий ЗСУ створює музику із гільз, Джавеліна та автомата Калашникова (ВІДЕО)
Військовослужбовець ЗСУ Олександр Селезньов «Драммер» став зіркою соцмереж завдяки грі на незвичних музичних інструментах — зброї із фронту.
Про це пише АрміяІнформ.
Автомати, «Джавеліни», РПГ — з усього цього військовий Олександр може створювати музику.
Чоловік — професійний барабанщик. До вторгнення не мав жодного стосунку до армії. На початку весни його мобілізували. Під час одного з чергувань Олександр почав постукувати по автомату та співати «Ой у лузі червона калина».
«Я був на чергуванні шість годин, в полі. І коли була невеличка перерва, в мене така туга вже була за музикою, я почав щось вистукувати на автоматі та співати. І просто записав це на телефон», — розповідає Олександр.
Відео стало вірусним. Потім військовий зняв ще однин ролик, де він постукував магазинами для набоїв.
Читайте також: Що слухати під час війни? 20 пісень про нашу боротьбу та перемогу
Нині Олександр служить барабанщиком в оркестрі Почесної варти одного з підрозділів. Створює музику і продовжує грати на зброї. Вже спробував, як звучать «Джавеліни», «Стінгери», гільзи, РПГ, магазин від автомата, власне автомат і навіть каска.
«Зіграти можна на чому завгодно. Музика — не в інструментах насправді, а в думках, у голові, в серці», — ділиться Олександр.
Дивіться відео: Українські калімби: майстри з Приазов’я виготовляють старовинний музичний інструмент
Олександр продовжує записувати відео, як він грає на зброї. Так, каже чоловік, хоче підтримати воїнів на фронті.
«Будь-яке відео маленьке, яке військовий дивиться в соцмережі, це для нього теж підтримка моральна. Я вирішив, що цим я надихаю інших захисників», — каже військовий.
Також Олександр запускає музичні челенджі, щоб збирати гроші на підтримку Збройних Сил України.
Нагадаємо, американська співачка записала пісню про Маріуполь.
Також ми розповідали, як українську рідзвяну пісню «Щедрик» показали на найбільшій у світі цифровій платформі для арт проекцій у Чикаго.
Фото: armyinform.com.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі