Суспільство
Вінниця отримала престижну європейську нагороду
Місто Вінниця отримало Почесну Відзнаку Ради Європи. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.
Як він зазначив, європейська відзнака – це вже третя премія, яку Парламентська асамблея Ради Європи присудила Вінниці, – після Європейського Диплому та Почесного Прапору. “Приємно, що досягнення вінницької громади з кожним роком стають помітнішими на європейській арені”, – написав мер.
Переможців визначають серед громад, які не просто сповідують європейські цінності, а реалізують власні інноваційні проекти та діляться досвідом з іншими. Відзнака Ради Європи – це передостанній рівень до найвищої нагороди – «Приз Європи».
Читайте також: У вінницькому парку з’явиться «вишивана» алея (ФОТО)
“Для мене європейське визнання Вінниці не лише ще один привід гордитися рідним містом, а й стимул робити його кращим. Упевнений, це наше спільне бачення з вінничанами!” – додав міський голова.
За відзнаки ради Європи традиційно змагаються муніципалітети з 47 європейських держав. Цього року рішення про нагороди було ухвалене 19 травня 2020 року. За результатами засідання підкомітету з питань Призу Європи, 8 Почесних Відзнак отримали муніципалітети Франції, Німеччини, Італії, Сербії, Туреччини та України, 6 Почесних Прапорів – муніципалітети Німеччини, Польщі, Іспанії, Туреччини та України, 12 Європейських Дипломів передали муніципалітетам Австрії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Туреччини та України. Окрім Вінниці, нагороди отримали Київ та Рівне.
Головне фото: 24tv.ua
Суспільство
Мета проєкту
Основні функції Інституту
- Дослідження та аналітика:
Інститут слугуватиме дослідницьким, аналітичним та інноваційним хабом. Він проводитиме загальнонаціональні опитування, збиратиме дані про наявний житловий фонд, включно із соціальним та доступним житлом, особливо у найбільш постраждалих регіонах. - Онлайн-платформа:
Зібрана інформація буде доступна на спеціальній онлайн-платформі, що допоможе у пошуку житлових рішень для національних, місцевих та міжнародних партнерів. - Консультації та підтримка:
Інститут також діятиме як дорадчий орган при Уряді України, вивчатиме чинне житлове законодавство, надаватиме консультаційну підтримку щодо реформ і долучатиметься до розроблення відповідних програм.
Коментарі
Суспільство
Що саме змінилося
Дарницький район:
- Вулицю Івана Тургенєва перейменували на вулицю Миколи Волковича.
Дніпровський район:
- Вулиця Петра Чаадаєва отримала назву вулиця Єлизавети Шахатуні.
Подільський район:
- Вулиця Брюсова стала вулицею Валентини Радзимовської.
- Парку біля кінотеатру Тараса Шевченка присвоїли назву «Гірка Крістера».
Печерський район:
- Вулицю Станіславського перейменували на вулицю Богдана Ступки.
Святошинський район:
- Парк «Юність» переназвали на парк «Гамбурзький».
- Вулиця Жовтнева стала вулицею Сулимівською.
- Вулицю Сергія Єсеніна перейменували на вулицю Скарбова.
- Парку на вулиці Михайла Котельникова, 26-32, присвоїли ім’я Михайла Реуцького.
Солом’янський район:
- Вулиця Боткіна стала вулицею Професора Павловського.
- Безіменну площу між вулицями Січеславською та Георгія Кірпи назвали «площею Північноатлантичного альянсу».
Шевченківський район:
- Провулок Бехтерівський отримав назву провулок Варязький.
- Сквер на вулиці Прорізній (між будинками №3 та №5) назвали «Українського радіо».
Коментарі
Суспільство
Розклад
- Поїзд №767 відправляється з Варшави Всходньої щодня о 21:31, Люблін 23:27—23:40, Рава-Руська 05:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді). Пересадковий поїзд №867/868 вирушає з Рави-Руської о 06:15, Львів 07:47—08:02, Івано-Франківськ 11:12—11:16, прибуття в Коломию о 12:00.
- Зворотно поїзд №867/868 відправляється з Коломиї о 03:06, Івано-Франківськ 03:55-04:00, Львів 06:58—07:14, прибуття до Рави-Руської о 08:38. Поїзд №767 вирушає з Рави-Руської о 10:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді), Люблін 13:50—14:11, прибуття на станцію Варшава Всходня о 16:01.
Коментарі