Економіка і бізнес
Весільні сукні з Рівненщини експортують у понад 20 країн світу
Ексклюзивні весільні сукні рівненського виробництва впевнено витісняють китайські у всьому світі. Їх експортують у понад 20 країн світу, у тому числі до Євросоюзу. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
Тут сукні створюють від тканинної вишивки до готового виробу, втілюючи новаторські підходи.
Стартували у 2002 році
Андрій та Ольга Мединські цей бізнес розпочали в 2002 році із весільного салону на ринку. Підприємці виховують семеро дітей, тож своїм прикладом доводять, що можна створювати моду не тільки на одяг, а й – на сім’ю.
Читайте також: Із прибиральниць у модельєрки: як сестри з України зробили карколомну кар’єру за кордоном (ВІДЕО)
«Маємо багато клієнтів в Європі та США. Найважче було для нас переконати європейських партнерів , щоб вони нас не боялися, – пояснив директор підприємства Андрій Мединський. – Ринок величезний, 90% продукції шиють у Китаї. Але, виявляється, наша продукція краща. Крім того, дешевша. Разом з нашими колегами ми це діло підіймаємо».
Рівненські весільні сукні завдяки участі у виставках в Мілані, Нью-Йорку, Лондоні, Барселоні, Варшаві, Дюссельдорфі, Ессені, Атланті. Все організовували своїми силами.
Основне досягнення – колектив
Свій колектив власники вважають ще одним цінним досягненням, тож пишаються, що можуть надавати робочі місця для наших громадян в Україні, аби ті не шукали роботу за кордоном.
«Працівники – це наш основний ресурс, – розповів Андрій Мединський. – Зараз працює 150, попри пандемію, ми готові збільшити чисельність працівників. Для цього ми впроваджуємо сучасні системи автоматизації та збільшуємо виробничі площі».
Рівень середньої заробітної плати на підприємстві – майже 12 тисяч гривень. Крім того, для опанування нового фаху на підприємстві створений центр підготовки кадрів.
Фото: rv.gov.ua
Економіка і бізнес
Люксембург та Україна підписали Меморандум про взаєморозуміння, за яким сторони втілять проєкт «Підтримка відновлення Криворізького району».
Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України.
За словами віцепрем’єра Люксембургу Ксав’є Бетеля, цей проєкт підвищить якість управління процесом відновлення на місцях. Разом із тим співпраця передбачає створення нових робочих місць та стимулюватиме економічний розвиток району.
У межах меморандуму Люксембург допомагатиме Кривому Рогу в тому, аби забезпечити дітям безпечну та якісну освіту та покращити професійно-технічну освіту.
Читайте також: Швеція відновлює село на Херсонщині, яке в 1782 році заснували шведи
«Новий етап співробітництва спрямований на розбудову регіональної та місцевої стійкості, створення передумов для подальшої відбудови та розвитку Криворізького району та міста Кривий Ріг. Меморандум надасть можливість будувати надійну та розвинену інфраструктуру, покращувати умови життя для місцевих жителів. Ця співпраця також є черговим кроком інтеграції України в європейську спільноту», — сказав міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
Нагадаємо, що документальний фільм «20 днів у Маріуполі» отримав дві нагороди на премії Grierson.
Фото: Unsplash
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо про оновлення?
- новий інтер’єр і екстер’єр з покращеним лакофарбовим покриттям та сучасними табло;
- вдосконалену систему кондиціювання;
- вакуумні туалети для комфорту пасажирів;
- маркування шрифтом Брайля для зручності людей з порушеннями зору;
- нове освітлення з індивідуальним керуванням;
- стандартні розетки та порти USB і Type-C для зарядки пристроїв біля місць пасажирів.
Загалом, з початку повномасштабного вторгнення, «Укрзалізниця» вже відновила 33 плацкартні вагони, забезпечивши більш комфортні умови для пасажирів.
Нагадаємо, що виставка Укрзалізниці зібрала рекордну кількість відвідувачів (ФОТО).
Фото: «Укрзалізниця».
Коментарі