Економіка
В Україні почали виробляти сучасні “швидкі”
В Україні стартувало виробництво сучасних автомобілів “Швидкої допомоги”. Автомобілі випускаються на виробничих потужностях компанії Briorson Motors на базі моделі Hyundai H350 і відповідають усім міжнародним та українським стандартам, повідомляє “НВ”.
Як зазначається, основна мета проекту – створення якісного продукту для надання медичної допомоги в будь-яких кліматичних зонах і в умовах бездоріжжя.
Скільки випустять “швидких”?
У планах компанії випуск 80 автомобілів “Швидкої допомоги” і мобільних амбулаторій у 2018 році.
У 2019 завод Briorson Motors планує випустити 500 одиниць спеціалізованої медичної техніки.
Обрали базовою моделлю для виробництва автомобілів Hyundai H350, який визнається в Євросоюзі найкращою моделлю в своєму класі по 12 параметрах, серед яких – безпека, продуктивність, місткість, маневреність і економічність.
Хто перші замовники?
Компанія лише починає виробництво, але вже відомо, що приміром, сьогодні для забезпечення транспортного обслуговування Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва не вистачає 99 спеціальних автомобілів екстреної допомоги.
Крім того, до числа клієнтів увійшла і медична клініка “Борис”. У планах клініки – закупівля шести карет “Швидкої допомоги” у Briorson Motors до кінця 2018 року.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Економіка
Коментарі
Економіка
Як усе почалося?
Ідея європейської інклюзії в Україні
«Ми різні, але рівні»
Коментарі
Економіка
Деталі
- Якщо у вас вже є ліцензія, необхідно зареєструвати рослину як активний фармацевтичний інгредієнт (АФІ) в Державному реєстрі лікарських засобів (наказ МОЗ № 426).
- Поки триває процес отримання ліцензій в Україні, дозволено ввозити медичний канабіс із-за кордону, щоб пацієнти могли отримати необхідне лікування. МОЗ також ініціював скорочення строків реєстрації, щоб прискорити цей процес для бізнесу.
- Після реєстрації підприємства мають підключитися до електронної системи контролю, яка запрацювала 1 жовтня. Кожну операцію з канабісом необхідно вносити до системи протягом доби.
- Для ввезення сировини потрібно отримати дозвіл від Держлікслужби, погоджений зі СБУ. Заявки на квоти на 2025 рік приймаються до 1 грудня 2024 року.
- Після ввезення сировину можна продавати в аптеки, що мають відповідні ліцензії.
Коментарі