Економіка і бізнес
В Україні запускають сервіс «е-Риба»: для кого стане в нагоді?
В Україні починають впроваджувати експериментальний проєкт щодо промислового рибальства в електронній формі.
Про це повідомили пресслужба Мінагрополітики.
Зазначається, що Кабмін прийняв постанову № 1076 «Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження декларування права на промислове рибальство та дослідний вилов в електронній формі».
Відтепер суб’єкти рибного господарства, які планують рибалити у промислових масштабах або здійснювати дослідний вилов зобов’язані щороку до 1 листопада декларувати право на це шляхом подання відповідної електронної декларації.
Читайте також: Вертикальна ферма, або Як виростити 600 кг салату без землі та пестицидів? Кейс успішного родинного бізнесу з Вінниці
Як пояснюють у відомстві, декларація на промислове рибальство та дослідний вилов формується, підписується та подається в автоматичному режимі до «е-Риби».
Реалізація експериментального проєкту триватиме протягом двох років.
Чому це важливо?
У Мінагрополітики переконані, що новий сервіс зменшить адміністративне навантаження на суб’єкти рибного господарства шляхом спрощення процедури отримання ними документів дозвільного характеру.
Крім того, запровадження можливості надання/отримання адміністративних та інших послуг галузі рибного господарства в електронній формі мінімізує корупційні ризики.
Про початок роботи системи «е-Риба» повідомлять на інформаційних ресурсах Держрибагентства.
Нагадаємо, в Україні запустили експериментальний проєкт із розвитку марикультури.
Також ми розповідали, як український мандрівник Віктор Стинич показав ферму у селищі Буштин на Закарпатті, де вирощують найдавнішу рибу на Землі, а саме форель та осетрів.
Фото: АР.
Економіка і бізнес
Про ветерана
Про майстерню
Коментарі
Економіка і бізнес
Що показує сервіс?
- обсяги тепла, яке споживає будинок в опалювальний сезон;
- структуру споживання;
- встановлені прилади обліку;
- опалювальні площі;
- джерело, що постачає тепло до будинку.
Коментарі