Суспільство
В Україні запускають креативні курси для молоді з інвалідністю
Освітній проєкт Career Hub запускає безкоштовні креативні курси для молоді з інвалідністю.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці освітнього проєкту.
Курс називається «Career Hub Pro: фриланс».
Програма пропонує три напрямки на вибір: копірайтинг, графічний дизайн та відеомонтаж. Навчання проводитиметься жестовою мовою. Наразі триває реєстрація на курс. Початок у лютому, він триватиме 2,5 місяці.
Програмою передбачено:
- шість воркшопів для розвитку професійних навичок;
- чотири воркшопи про особливості роботи на фрилансі;
- чотири сесії з досвідченим ментором/кою.
Студенти матимуть можливість виконати своє перше замовлення. Фіналісти отримають сертифікат про завершення курсу та промоцію своїх послуг на платформах Career Hub.
Читайте також: Задонатити чи купити облігації? А може, кинути на депозит? Що робити з грошима під час війни – пояснює фінансова консультантка
Безкоштовні освітні курси для молоді з інвалідністю організували у межах програми USAID Мріємо та діємо.
Нагадаємо, на порталі Дія з’явився новий розділ — Дія.Безбар’єрність, мета якого, щоб ВПО, люди з інвалідністю, батьки, літні люди та шукачі роботи змогли знайти всю необхідну інформацію в одному місці.
Також ми розповідали, як киянка на мікрогрант відкрила піцерію, де працює молодь з інвалідністю.
Фото: facebook.com/CareerHubUkraine.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі