Суспільство
В Україні визначили кращих брейкдансерів на етапі світового чемпіонату (ВІДЕО)
У Києві відбувся український етап світового змагання з брейкінгу – Red Bull BC One Cypher Ukraine. Переможцями стали Бі-Бой Kuzya зі Львова та Бі-Гьорл Kim з Києва.
Про це ШоТам повідомили організатори заходу.
Учасники показували свої найкращі вміння та рухи, аби стати найсильнішими та вже у листопаді продовжити шлях до перемоги на світовому фіналі Red Bull BC One у Гданську, Польща.
Хто брав участь?
В українському Сайфері взяли участь 16 бі-боїв та 8 бі-гьорлз.
У Red Bull BC One Cypher Ukraine взяли участь:
- бі-бої: Den, Gimnast, Intact, Flying Buddha, Tip Top T, Play Kuzya, Apache, Rock, Stimul, Ladflo, Kapon, Tabrin, Chiller, Fishka, Bess та Optimus.
- бі-гьорлз: Kim, Aluka, Olya, Mashka, PingVita, BIS, Valerok та Madam Lofty.
Судили та обирали кращих із кращих світові зірки брейкінгу: Junior (Франція), RoxRite (США), Neguin (Бразилія), які також провели цього дня майстер-класи для всіх охочих.
Читайте також: Як активісти рятують від вирубки донбаські ліси
У фіналі серед бі-боїв зустрілись два досвідчені танцівники – Kuzya та Intact, який цього разу вирішив не приймати запрошення організаторів, а спробувати свої сили на рівні з іншими. Фінал видався насиченим та емоційним, і майже з чотирма раундами замість трьох. Та в запеклій боротьбі одностайну перемогу суддів все-таки отримав Kuzya.
Не менш цікавим був і фінал серед дівчат – бі-гьорлз Kim і Mashka викладались на повну, не раз викликаючи захоплення публіки. Але і тут судді теж були одностайні – перемогла Бі-Гьорл Kim.
Читайте також: На Харківщині відомий брейкдансер навчає школярів вуличного хіп-хопу
Переможці Red Bull BC One Cypher Ukraine у листопаді вирушать до Гданська (Польща) на Світовий Фінал. Там вони візьмуть участь у Last Chance Cypher 4-го листопада, за підсумками якого зможуть вийти в основну частину Світового Фіналу 6 листопада.
Нагадаємо, у Харкові відбувся 2 роки тому Всеукраїнський чемпіонат з брейкингу.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі