Суспільство
В Україні створили освітній серіал про доступ до публічної інформації
В Україні презентували новий освітній серіал для державних службовців. Він має на меті підвищити рівень обізнаності щодо законодавства про доступ до інформації. Про це повідомляється на сайті ua.undp.org.
Як зазначається, серіал напередодні Міжнародного дня доступу до інформації, який відзначається 28 вересня, створило Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Національного агентства України з питань державної служби. Манал Фоуані, заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні наголосила, що пандемія коронавірусного захворювання COVID-19 нагадала про важливість своєчасної та достовірної публічна інформація для забезпечення захисту та безпеки громадян. «Я вірю, що освітній серіал допоможе державним службовцям більш глибоко розуміти важливість доступу до публічної інформації та необхідність активно взаємодіяти з громадянами і що завдяки спільним зусиллям Міністерства цифрової трансформації, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та ПРООН, органи державної влади стануть ще більш прозорими, підзвітними та ефективними», — сказала Манал Фоуані.
Читайте також: Усе простою мовою: в Україні запустили освітній серіал “Виборець”
«Найважливіше, аби правильна публічна інформація потрапляла до людей у потрібний час, щоби вони могли вживати правильних поінформованих заходів задля суспільної користі», – додала Манал Фоуані.
Освітній серіал є результатом стратегічного партнерства між Міністерством цифрової трансформації та ПРООН в Україні, яке має на меті посилити електронну демократію та покращити цифрову грамотність в Україні. Він був створений Міністерством цифрової трансформації за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державного агентства України з питань державної служби та проєкту «Права людини для України», який впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії упродовж 2019–2023 років.
Освітній серіал вже доступний на платформі Дія.Цифрова освіта.
https://osvita.diia.gov.ua/courses/access-to-public-information
Фото: goodfon.ru
Суспільство
Що зроблено
Про міст
Коментарі
Суспільство
Символи історичної боротьби за державність
- «Печатка Українського військового контролю, 1918–1920»;
- «Печатка Конотопського повітового коменданта, 1918–1919»;
- «Печатка Лунинської волосної земської управи Пінського повіту, 1918–1920»;
- «Печатка Вищого військового суду залоги Кам’янця-Подільського, 1919–1920»;
- «Печатка 11-ї легкої артилерійської бригади. Українська Держава, 1918»;
- «Печатка Посольства Української Народної Республіки в Польщі, 1920»;
- «Печатка начальника Летичівської повітової міліції. УНР, 1919–1920»;
- «Мала державна печатка Української Народної Республіки, 1918».
Коментарі