Суспільство
В Україні створять першу плавучу платформу для запуску ракет
У Херсоні планують створити перший український плавучий космодром. Створення такої платформи для запуску ракет ініціює Державне підприємство “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова” (Дніпро), передає Укрінформ.
На сьогодні Україна не має власного космодрому, хоча сам лише “Південмаш” спеціалізується на ракетобудуванні і здійснює зовнішньоекономічну діяльність з 23-ма країнами, в тому числі Європи.
Читайте також: Україна планує запустити 4 космічні апарати
“Нам давно потрібно мати власний майданчик для запуску ракет, і створити його можливо на Херсонщині”, -повідомив генеральний директор Державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова» Сергій Войт.
Він повідомив, що нещодавно спілкувався з колективом Херсонського державного заводу “Палада”, на якому виготовляють плавучі споруди (доки). Там готові до співпраці та партнерства.
Читайте також: Успішно запустили європейську ракету-носія “Вега” з українським двигуном
“Наші інженери шукали варіанти, розглядали багато питань. Потрібно все враховувати, адже деякі країни проти того, щоб над ними запускали ракети. Спільно з Укроборонпромом ми вирішили зробити таку платформу на херсонському підприємстві «Палада»”, – пояснив гендиректор “Південмашу”.
Що відомо про “Південмаш” ?
Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова» (Дніпро) створено у 1944 році. Підприємство вважається одним із флагманів виробництва ракет-носіїв і супутників в Україні, і це дозволяє державі забезпечувати 8-10% пускових послуг, що надаються щорічно міжнародним компаніям.
У квітні 2017 року “Південмаш” підписав з компанією S7 Sea Launch Limited контракт на виробництво і поставку 12 ракет-носіїв серії «Зеніт» для дослідження і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних програм «Морський старт» і «Наземний старт».
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі