Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

В Україні стартував грантовий конкурс для хабів та центрів, що працюють із переселенцями

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Програма «Єднання заради дії» оголошує конкурс грантової підтримки для українських хабів та центрів, які працюють із ВПО.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці програми.

Про конкурс

Програма впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) у співпраці з благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» (БФ «CCC») за підтримки Державного департаменту США.

«Наша команда програми “Єднання заради дії” рада оголосити про співпрацю з місцевими центрами/хабами ВПО або НУО для підвищення емпатії та обізнаності щодо потреб ВПО. Хаби/центри будуть слугувати інформаційно-комунікаційними центрами для потреб ВПО та отримають фінансування для реалізації своїх заходів», – кажуть організатори.

Конкурс складається з двох етапів:

  • На конкурсній основі організатори відберуть хаби/центри, в яких проведуть безкоштовне навчання для двох представників з одного хабу/центру, що працюють з цільовою категорією ВПО 30+.
  • Після успішного завершення обов’язкового навчання програма «Єднання заради дії» надасть грантову підтримку на проведення заходів.

Для кого

До участі запрошуються центри, хаби або простори, які працюють з переселенцями у таких громадах: Черкаси, Умань, Чернівці, Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Коломия, Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Кропивницький, Біла Церква, Київ, Обухів, Червоноград, Львів, Кременчук, Полтава, Рівне, Тернопіль, Вінниця, Луцьк, Ужгород, Мукачево та Житомир.

Проєкти мають стосуватись поточних потреб ВПО, проблем їхньої інтеграції та передбачати заходи для переселенців віком від 30 років.

Читайте також: В Україні запускають безоплатний онлайн-інтенсив для ветеранок та родичок військових. Чого навчають

Заходи можуть бути пов’язані з вирішенням конфліктів, психосоціальною підтримкою, адвокацією, згуртованістю громади або доступом до базових ресурсів.

Умови

Організатори також наголошують на вимогах до центрів та хабів, зокрема:

  • мати приміщення для проведення тренінгів та зустрічей для мінімум 20 людей одночасно, яке відповідає санітарним та COVID нормам та оснащене укриттям в будівлі або в пішій доступності;
  • бути готовим надати 3-4 фото хабу/центру;
  • організація повинна бути зареєстрована та працювати згідно із законодавством;
  • пройти курс навчання та провести визначені тренінги за матеріалами IREX;
  • мати принаймні двох співробітників з попереднім досвідом проведення тренінгів та зустрічей.

Фінансування

На втілення проєкту переможці конкурсу отримають грант у розмірі до 7 500 доларів. Очікувана тривалість фінансової підтримки від IREX – з червня по серпень 2023 року з можливим продовженням терміну проєкту.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь у конкурс потрібно надіслати концептуальну записку на електронну адресу [email protected], з темою листа «Концептуальна записка на грантову підтримку “Єднання заради дії”. Заходи для ВПО».

Шаблон концептуальної записки можна завантажити на сайті програми.

Дедлайн

Надіслати заявку на участь потрібно до 15 травня 2023 року.

Нагадаємо, організація Helvetas Swiss Intercooperation надає гранти на відбудову Харківської і Київської областей, та задоволення критичних гуманітарних потреб.

Крім того, програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для жіночих та сімейних підприємств.

Фото: facebook.com/yednanniazaradydii

Можливості

Громадські організації можуть отримати до 6 млн грн на реалізацію культурно-мистецьких заходів

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) оголошує грантовий конкурс на реалізацію культурно-мистецьких заходів в Україні.

Про це повідомляють на сайті Гурт.

Про конкурс

ФПСУ надаватиме гранти українським громадським організаціям, які реалізують різноманітні культурно-мистецькі заходи, спрямовані на запобігання міжгруповим конфліктам, посилення соціальної згуртованості та громадянського оптимізму, об’єднання різних громад/спільнот і популяризацію плюралістичної єдиної української ідентичності по всій території України.

Для кого

Участь у конкурсі можуть взяти громадські організації, які мають:

  • статус громадської організації чи НУО, офіційно зареєстрованої та визнаної за українським законодавством; 
  • статус неприбуткової організації;  
  • досвід реалізації грантів, пов’язаних із тематикою даного конкурсу, а саме у сфері культури, медіа, мистецтва, ідентичності;
  • вільно володіти українською.

Умови

Проєкти мають передбачати такі результати:

  • сприяння обміну досвідом, пов’язаним із війною, та формуванню спільного бачення майбутнього;  
  • зміцнення почуття громадянської ідентичності на рівні громад і національному рівні; 
  • підтримка позитивних тенденцій у соціальній згуртованості; 
  • заходи, що сприятимуть розвитку інклюзивної української ідентичності, а також усвідомленню регіональної та місцевої ідентичності на рівні громад; 
  • визнання процесу трансформації української ідентичності та створення простору для різних наративів, історій життя та ідентичностей українців; 
  • боротьба з невидимим впливом війни та впливом гібридної тактики Росії; 
  • вживання заходів для запобігання міжгруповим конфліктам та стигматизації, заходів, спрямованих на вшанування різноманітності та формування спільних цінностей; 
  • посилення соціальної згуртованості та громадянського оптимізму. 

Читайте також: Оголосили грантовий конкурс для громадських організацій, які захищають права дітей

Важливо, що грантові заходи може охоплювати лише міста у Київській, Чернігівській, Сумській Харківській та Одеській областях. 

Фінансування

Розмір кожного гранту коливатиметься від 2 250 000 грн до 3 250 000 грн для проєктів регіонального рівня та до 6 000 000 грн для проєктів національного рівня чи проєктів, які охоплюють кілька областей.

Проте остаточна сума гранту залежатиме від грантових заходів та остаточних результатів переговорів.

Як взяти участь

Грантові заявки потрібно надіслати на електронну адресу [email protected]. Шаблони форм можна знайти за покликанням.

Дедлайн

Подати заявку на участь можна до 5 червня 2023 року. 

Нагадаємо, проєкт EU4Culture оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які представляють культурний і креативний сектори в Україні.

До того ж фармацевтична компанія MSD оголошує грантову програму для проєктів, які полегшують доступ до якісної медичної допомоги в Україні.

Фото: unsplash.com

Читати далі

Можливості

Українських підприємців запрошують на майстер-клас «The Pitch Clinic: найдієвіші методи залучення інвесторів»

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українських підприємців запрошують на майстер-клас, присвячений тому, як створювати ефективні презентації та підвищити шанси на залучення інвестицій.

Про це повідомили на сайті Дія.Бізнес.

Про майстер-клас

«The Pitch Clinic: найдієвіші методи залучення інвесторів» – це перший майстер-клас в межах акселераційної програми Impact Business.

«Ми проводитимемо відкриті заходи, які допоможуть усім охочим українським підприємцям і стартапам вдосконалити свої знання та здобути навички для оптимізації роботи команди, масштабування та виходу на нові ринки», – йдеться в повідомленні.

Майстер-клас проведуть експерти з багаторічним досвідом у підприємництві, залученні інвестицій та бізнес-коучингу. Вони поділяться своїми знаннями та порадами щодо дієвих технік пітчингу та комунікації з інвесторами, починаючи від створення презентації, яка приверне увагу бізнес-янголів, венчурних фірм, та інших видів інвесторів, закінчуючи вмінням працювати із запереченнями інвесторів.

Для кого

Участь можуть взяти усі охочі українські підприємці та стартапери.

Читайте також: Українські підприємці можуть отримати до $10 тис. на розвиток бізнесу. Які умови

Як взяти участь

Безкоштовний відкритий майстер-клас відбудеться онлайн 29 травня 2023 року о 15:00. Реєстрація доступна за посиланням

Про Impact Business

Impact Business – це поглиблена акселераційна програма, створена міжнародною командою експертів, підприємців та інвесторів для активних бізнесів, зареєстрованих в Україні, які прагнуть зробити свій внесок у післявоєнне відновлення України та сформувати позитивний і довготривалий соціальний вплив на економіку країни.

Нагадаємо, міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps оголошує грантову програму для релокованого бізнесу в Івано-Франківській, Львівській та Тернопільських областях.

Крім того, EU4Business у співпраці з ПРООН в Україні запускає грантову програму для організацій з підтримки бізнесу.

Фото: unsplash.com

Читати далі

Можливості

Оголосили грантовий конкурс для громадських організацій, які захищають права дітей

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які працюють у сфері захисту прав дітей. 

Про це повідомили на сайті організації.

Про конкурс

Конкурс оголошує «Український фонд «Благополуччя дітей» в межах проєкту «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті», що впроваджується у партнерстві з  Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» та Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці і здоров’я»

Метою конкурсу є надання підтримки проєктам громадських організацій, спрямованим на попередження насильства над дітьми в цифровому середовищі.  

Для кого

Участь у конкурсі можуть взяти громадські організації, які:

  • працюють у сфері захисту прав дітей, протидії насильству над дітьми, попередження та подолання негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі;
  • мають статус неприбутковості 0032 (громадські об’єднання) або 0036 (благодійні організації);
  • офіційно зареєстровані в Україні не менше 6 місяців станом на дату подання грантової заявки та діють на території м. Києва, Львівської та Вінницької областей.

Умови

Проєкти, які подаватимуться на конкурс, мають бути спрямовані на попередження насильства над дітьми в цифровому середовищі і можуть містити такі заходи:

  • проведення інформаційних кампаній;
  • навчання дітей або батьків;
  • інформаційно-просвітницькі заходи для представників освіти, правових органів, соціальної сфери тощо.

До того ж проєкти мають реалізовуватись у тісній співпраці з місцевими державними установами та органами, на яких покладені функції з профілактики та подолання онлайн насильства щодо дітей. 

Фінансування

Максимальний розмір гранту становить 160 000 гривень. Загалом в межах конкурсу планують підтримати до 6 проєктів.

Читайте також: Громадські організації можуть отримати до $300 тис. на розвиток медичної допомоги в Україні

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно надіслати проєктну заявку на електронну адресу [email protected] з темою «До участі у конкурсі». 

Проєктна заявка має містити:

  • заповнену проєктну заявку;
  • бюджет проєкту;
  • сканкопії Статуту організації;
  • сканкопію Свідоцтва про реєстрацію;
  • сканкопію довідки з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій.

Завантажити шаблони аплікаційної та бюджетної форми можна на сайті «Українського фонду «Благополуччя дітей»

Дедлайн

Заявку потрібно надіслати до 10 червня 2023 року (до 17:00).

Нагадаємо, проєкт EU4Culture оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які представляють культурний і креативний сектори в Україні.

Також ми повідомляли, що ГО «Міжнародна агенція змін» проведе інтерактивне командне змагання, де учасники працюватимуть над опануванням різних фандрейзингових інструментів.

Фото: unsplash.com

Читати далі

Шопочитати

Суспільство4 дні тому

«Наші вчителі – ченці з усієї країни». На Чернігівщині пекарня відродила старовинні рецепти монахів. Як це вдалося

Про хліб, створений за старовинними рецептами монахів, у Мені знає чи не кожний місцевий житель....

Суспільство6 днів тому

«Чоловіча» справа? Верстатам байдуже на стать. Як я власноруч створила успішний бізнес із лазерної та фрезерної порізки

Наталка Макар у дитинстві мріяла присвятити себе серйозній справі – працювати в політиці. Тепер вона...

Суспільство7 днів тому

«Рецепт знайшли у покинутій хаті». Як ветеран відроджує контабас – старовинний український напій, забутий в часи «совєтів»

Чули колись про контабас? Це стародавній український алкогольний напій на основі бруньок смородини. Тривалий час...

Суспільство1 тиждень тому

«Ми – русофоби, які пропагують українську культуру». Як перетворити книгарню на успішний бізнес? Кейс київського закладу «Сенс»

Чи можливо відкрити книгарню-кав’ярню, яка стане не лише популярною, а й прибутковою? Київський заклад «Сенс»...