

Можливості
Швейцарія надає гранти на суму до 500 тис. грн українським громадським організаціям. Які умови
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Організація Helvetas Swiss Intercooperation надає гранти на відбудову Харківської і Київської областей, та задоволення критичних гуманітарних потреб.
Про це повідомляє Громадський простір.
Про конкурс
Організатори зауважують, що головною метою грантового конкурсу є надання гуманітарної допомоги.
Проєкт підтримає місцеві ініціативи через програму грантів, надаючи невеликі гранти місцевим громадським організаціям для задоволення критичних потреб на рівні громад.
Реалізація грантових коштів може включати:
- закупівлю різних матеріалів (для ремонту та реконструкції);
- оплату послуг (оренда, комунальні послуги, транспорт, паливо, зв’язок);
- оплату праці членів команди, що працює над проєктом (найманий працівник або приватний підприємець).
Для кого
У конкурсі можуть брати участь зареєстровані та діючі в Україні громадські та благодійні організації, які впроваджують свої ініціативи, спрямовані на врегулювання гуманітарної кризи в Україні.
Організатори зазначають, що взяти участь можуть лише громадські організації Київської та Харківської областей.
Умови
Гранти надаватимуться на два типи цілей:
- швидкий ремонт та покращення муніципальної інфраструктури (наприклад, покращення бомбосховищ, ремонт закладів охорони здоров’я та освіти, дитячих просторів, ігрових майданчиків, підтримка ремонту житла, пошкодженого внаслідок військових дій тощо);
- задоволення критичних соціальних та гуманітарних потреб на рівні громад (наприклад, підтримка у генеруванні доходів, транспортування гуманітарної допомоги до прифронтових районів, доставка допомоги людям похилого віку та людям з інвалідністю).
Фінансування
За результатами конкурсу буде надано близько 10 мікрогрантів на суму від 200 000 грн до 500 000 грн кожен.
Читайте також: Українські студенти можуть отримати стипендії на навчання в Apple Developer Academy
Як взяти участь
Проєктні пропозиції українською мовою з необхідними додатками мають бути надіслані на електронну адресу [email protected]. Шаблон форми можна завантажити за покликанням.
У темі листа потрібно зазначити «Проєктна заявка “назва вашої організації” на участь у конкурсі мікрогрантів».
Дедлайн
Подати заявку можна до 3 травня 2023 року. Незалежно від дати початку, запропоновані програмні заходи мають бути завершені до 31 серпня 2023 року.
Нагадаємо, на Одещині оголосили грантовий конкурс на підтримку та розбудову спроможності спільнот.
Крім того, Миколаївський благодійний фонд «Юнітус» оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, чиї заходи спрямовані на вирішення гуманітарних потреб громади.
Фото: unsplash.com

Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
ГО «Горизонт змін» запрошує представників громадських та волонтерських організацій на безоплатний онлайн-курс «SММ та копірайтинг».
Про це повідомили на фейсбук-сторінці організації.
Про курс
«Громадським та волонтерським організаціям завжди необхідно розповідати про результати своєї роботи, а також – залучати нових прихильників та однодумців до своїх активностей», – кажуть організатори.
На онлайн-курсі «SММ та копірайтинг» учасники дізнаються як робити це все через соціальні мережі. В межах курсу проведуть 14 лекцій та 14 тематичних консультацій, практичні заняття та зустрічі з розбором домашніх завдань.
Для кого
Взяти участь запрошують представників та представниць громадських та волонтерських організацій.
Читайте також: Громадські організації можуть отримати до $70 тис. на протидію кібербулінгу серед молоді
Чого навчають
В межах курсу учасники дізнаються:
- що таке SMM та навіщо він потрібен;
- як розробляти SMM-стратегії;
- як створювати круті картинки для дописів без допомоги дизайнера;
- як працювати із фейсбуком та інстаграмом;
- як налаштовувати рекламну кампанію, таргетовану рекламу та збирати аналітику;
- що таке мистецтво нетворкінгу;
- як використовувати копірайтинг та сторітелінг;
- що потрібно для просування бренду громадського діяча;
- як побудувати ефективну комунікацію із підписниками вашої організації.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму до 26 червня 2023 року. Сам курс розпочнеться 4 липня 2023 року.
Нагадаємо, U-LEAD запрошує українські громади до участі у програмі з обміну досвіду «Розробка Програми інтеграції ВПО в громаду».
Крім того, українок запрошують взяти участь у безоплатній навчальній програмі про використання громадських технологій для вирішення проблем громад.
Фото: unsplash.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Команда Career Hub ГО Центр «Розвитку КСВ» запрошує українських волонтерів навчитися кар’єрному консультуванню.
Про це повідомляє ШоТам.
Про програму
Навчання проведуть в межах Проєкту «Навчаємо карʼєрному консультуванню волонтерів та волонтерок».
Кар’єрне консультування – можливість продовжувати так само допомагати людям і забезпечувати себе фінансово, поєднувати волонтерство з роботою і водночас – реалізувати себе у перспективному напрямку, який може стати роботою мрії.
«Програма “Спільнодія” – це спеціалізовані програми навчання та підготовки в офлайн- та онлайн форматах, програма малих грантів для ОГС, створення прозорих та адекватних правил для сприяння волонтерській діяльності. І саме завдяки цій підтримці ми прагнемо сприяти розвитку потенціалу волонтерських груп та популяризації волонтерства в Україні», – розповідає Тетяна Мазур, менеджерка програми «Спільнодія».
Читайте також: Стартував терміновий грантовий конкурс для громадських організацій, які надають допомогу на Херсонщині
Проєкт «Навчаємо карʼєрному консультуванню волонтерів та волонтерок» спрямований на:
- практичне навчання волонтерів/-ок навичкам карʼєрного консультування;
- посилення волонтерської спільноти через здобуття професійних знань та навичок у цій галузі;
- надання ними у майбутньому безоплатних карʼєрних консультацій для сприяння працевлаштуванню або відновленню підприємницької діяльності постраждалого від війни населення, зокрема ВПО.
«Проєкт “Навчаємо карʼєрному консультуванню волонтерів та волонтерок” не лише надає можливість здобути цінний досвід у сфері волонтерства, а й пропонує волонтерам і волонтеркам унікальну можливість розвивати навички та знання, необхідні для успішної кар’єри», – розповіла Юлія Лошакова, координаторка проєкту.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь у проєкті потрібно до 25 червня 2023 року заповнити гугл-форму. Саме навчання розпочнеться у липні 2023 року в онлайн-форматі.
Проєкт «Навчаємо кар’єрному консультуванню волонтерів та волонтерок» організовано Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Нагадаємо, в Україні запускають інтенсивну навчальну програму Export Consultants Mastery для експортних консультантів.
Окрім того, програма USAID «Мріємо та діємо» оголошує грантовий конкурс проєктів, спрямованих на підсилення навичок кібергігієни та протидії кібербулінгу серед молоді.
Фото: unsplash.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
В Україні запускають інтенсивну навчальну програму Export Consultants Mastery для експортних консультантів.
Про це повідомили на сайті Дія.Бізнес.
Про програму
Export Consultants Mastery – це інтенсивна довгострокова навчальна програма для експортних консультантів, яка допоможе розвинути та покращити компетенції індивідуальної консалтингової діяльності, а також створити власну компанію.
«Професійність тренерів, інтенсивність навчання, кількість виконаних практичних завдань на основі реальних компаній дають змогу прирівнювати програму до ступеня Masters degree в найкращих європейських університетах», – кажуть організатори.
Зазначається, що учасники програми, які успішно завершать навчання, отримають сертифікати міжнародного зразка від Visionest Institute (Estonia).
Для кого
Участь можуть взяти люди, які зацікавлені розпочати або розвинути власну професійну консультаційну діяльність у сфері експорту, зокрема:
- менеджери та директори з експорту, які готові розпочати власну консультаційну діяльність;
- поточні консультанти з експорту та міжнародної торгівлі або суміжних сфер (бізнес, маркетинг тощо);
- представники державних установ, регіональних адміністрацій, міських рад, які відповідають за розвиток бізнесу та міжнародної торгівлі;
- представники центрів підтримки МСБ, торгово-промислових палат, агенцій з розвитку, громадських організацій, у зону відповідальності яких входить підтримка бізнесу та розвиток експортної діяльності.
Чого навчають
В межах програми передбачено:
- 8 місяців навчання, 7 освітніх модулів та інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Великобританії, Німеччини та Фінляндії;
- онлайн-сесії, індивідуальні консультації з менторами та експертами;
- 15+ нових навичок з експорту та консультування;
- потужний нетворкінг тощо.
Читайте також: На Київщині українок запрошують на безоплатні курси перекваліфікації
Крім теоретичних знань, учасники набудуть унікального практичного досвіду роботи з українськими компаніями. Зазначається, що навчання буде проходити в гейміфікованому форматі, що дозволить розвинути практичні навички реального консультаційного досвіду.
Як взяти участь
Подати заявку на участь можна до 13 липня 2023 року на сайті Дія.Бізнес.
Нагадаємо, підприємці, які зазнали суттєвого негативного впливу війни можуть отримати безкоштовні експертні консультації для бізнесу.
Окрім того, в Україні проведуть безоплатні консультації для підприємців щодо стабілізації та розвитку бізнесу.
Фото: unsplash.com