Суспільство
В Україні розробили спортивну програму для людей літнього віку
В Україні розробили спеціальну спортивну програму для людей літнього віку.
Про це пише Nachasi.com.
Зазначається, що програму створив благодійний фонд «Життєлюб» спільно з мобільним застосунком BetterMe.
Тренування створила команда сертифікованих тренерів та реабілітологів. Є різноманітні спортивні програми, які варіюються залежно від складності, інтенсивності, кількості учасників та наявності спортивного інвентарю.
Як зазначила CEO та співзасновниця BetterMe Вікторія Рєпа, ідея виникла тоді, коли під час карантину більшість людей проводили весь свій час на самоізоляції. Тоді було багато програм тренувань для молодого покоління, а для людей літнього віку не було ніякого матеріалу.
Читайте також: Українські застосунки: 8 додатків від українських розробників
«Торік ми зіткнулись із безпрецедентним випадком всесвітнього карантину, з обмеженням звичної фізичної активності й тиском на ментальне здоров’я. В онлайні з’явився великий вибір тренувань для аудиторії 18-35 років, відвідувачів спортзалів у минулому. Водночас бракувало рішень для людей старшого віку, яким фізична активність під час пандемії важлива для підтримки імунітету. Команда BetterMe надала health & fitness рішення для всіх вікових груп, зокрема для людей поважного віку», – сказала CEO та співзасновниця BetterMe Вікторія Рєпа.
Наразі застосунок BetterMe: Home Workout & Die має понад 1500 видів тренувань вдома, у спортивному залі, на відкритому повітрі та інших місцях.
Найближчим часом розробники додадуть спеціалізовану програму тренувань для людей, які мали травму спини чи колін. Крім того, у майбутньому з’явиться курс медитації й релаксувати можна буде навіть у себе вдома.
Читайте також: Які послуги з’являться в «Дії» 2021 року?
Нагадаємо, в Україні створили платформу для звернень до держорганів.
Як ми повідомляли раніше, в Україні запустять національну цифрову валюту.
Усі фото: nachasi.com.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі