Суспільство
В Україні побудують завод з переробки пшениці на паливний етанол
В Україні планують побудувати завод з переробки пшениці на паливний етанол. Проєктуванням займаються вітчизняні фахівці.
Про це повідомив президент української Асоціації промислових біотехнологій Олександр Бататін в інтев’ю Latifundist.com.
Старт будівництва планується у наприкінці 2023 року Проєктуваня заводу розробляє компанія «АБ Агро Проджект Груп» на основі сучасних європейських технологій.
Як зазначив Бататін, у першому кварталі 2023 року планується початок проєктування ще 3-х заводів з біопереробки агросировини (глибокої переробки) в різних регіонах країни.
«Ми вирішили активно розвивати напрямок глибокої переробки (біопереробки) агрокультур в країні. Навіть в умовах війни. Розуміючи перспективу та важливість розвитку цього напрямку для приватного сектора та для нашої економіки загалом. Оскільки ще за пів року до війни у нас були усі дослідження, аналіз ринку, перспективи агро переробки з усіма цифрами та компетентна команда фахівців та спеціалістів», – зазначив Олександр Бататін.
Нагадаємо, завод на Черкащині, який до війни виготовляв корми для тварин, переорієнтував діяльність на потреби Збройних сил і гуманітарних організацій.
Крім того, у Білій Церкві на Київщині будують приміщення під релокований завод з інвестиціями $2 млн.
Фото: з відкритих джерел.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі