Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

В Україні оголосили грантовий конкурс на підтримку молоді

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Європейський молодіжний фонд (EYF) оголошує грантовий конкурс на підтримку молодих людей з України.

Про це повідомляють на сайті EYF.

Про конкурс

Відповідно до рішення Спільної ради молоді Ради Європи від 12 жовтня 2022 року, Європейський молодіжний фонд (EYF) оголошує спеціальний конкурс на підтримку молодих людей з України. 

Повідомляється, що ця ініціатива відповідає поточним потребам, висловленим українською владою та зацікавленими сторонами у сфері молоді.

Метою цієї ініціативи є підтримка української молоді, яка постраждала від війни та роботи з молоддю в рамках цінностей Ради Європи.

Для кого

Конкурс розрахований на українські молодіжні організації або молодіжні організації в державах-членах Ради Європи, які працюють з українською молоддю.

Умови

Організатори повідомляють, що проєкт повинен:

  • бути молодіжною діяльністю, якою керує місцева, регіональна чи національна неурядова молодіжна організація та залучає молодих людей з України;
  • бути діяльністю, яка підтримує молодих людей з України, які постраждали від війни, у їхньому повсякденному житті та правах;
  • бути діяльністю, пов’язаною з місцевими потребами, яка приносить додаткову цінність у життя молодих людей з України;
  • дотримуватися основних принципів роботи з молоддю, зокрема сприяння міжкультурному діалогу та взаєморозумінню, а також просувати та захист прав людини та демократії;
  • відповідати цінностям Ради Європи та її пріоритетам у сфері молоді.

Фінансування

Максимальна сума гранту, який надає EYF – 15 000 євро. Однак заявку можна подавати і на бюджетніші проєкти.

Як взяти участь

Заявки можуть подавати лише ті молодіжні організації, які зареєстровані на сайті EYF. Інструкції та критерії реєстрації можна знайти тут .

Зверніть увагу, що в назві заявок має бути текст: «Special Call for Ukraine».

Нагадаємо, програма «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс для інноваторів у сфері культури та креативних індустрій.

Також ми повідомляли, що фінляндський фонд Abilis у 2023 році надаватиме грантову підтримку організаціям людей з інвалідністю в Україні.

Фото: pixabay.com

Можливості

Pact Ukraine оголошує грантовий конкурс для громадського сектору. Які умови

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Pact Ukraine оголошує грантовий конкурс для швидкої відповіді на виклики, що постають перед громадськими організаціями.

Про це повідомляє Pact Ukraine.

Про конкурс

Цей конкурс на отримання грантів оголошується в межах Програми «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Pact Ukraine.

Програма «Долучайся!» надаватиме підтримку організаціям та коаліціям на національному, регіональному та місцевому рівнях, зокрема зареєстрованим організаціям громадянського суспільства (ОГС), а також незареєстрованим групам та громадським ініціативам по всій країні.

Метою «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному і місцевому рівнях. 

Для кого

Подати заявку мають право офіційно зареєстровані ОГС, незареєстровані групи та громадські ініціативи з усіх регіонів України. 

У межах цього конкурсу Pact не надаватиме гранти комерційним організаціям, політичним партіям, урядовим інституціям та фізичним особам. 

Умови

Організатори виділяють тематичні пріоритети конкурсу:

Інституційна підтримка для організацій та коаліцій національного та регіонального рівня: 

  • забезпечення організаційної сталості (утримання персоналу, офісних приміщень, обладнання тощо);
  • забезпечення організаційного розвитку (розвиток нових організаційних підрозділів, залучення волонтерів тощо); 
  • забезпечення організаційного  експертного розвитку(засвоєння персоналом нових навичок та компетенцій, покращення  комунікаційних навичок тощо); 
  • забезпечення організаційного управління, яке допоможе адаптуватися до нових умов (впровадження альтернативної організаційної структури, коригування внутрішніх політик тощо); 
  • ефективне залучення громадян (вивчення їхніх потреб та реагування на них, адвокацію ініціатив громадян, отримання зворотнього зв’язку тощо). 

Читайте також: Український фонд стартапів запустив грантову програму для інноваційних проєктів

Проєктна підтримка для організацій, мереж та коаліцій національного та регіонального рівня, що спрямована на реалізацію таких заходів: 

  • вивчення безпосередніх потреб громадян, управління та координація з питань допомоги із наявними внутрішніми та/або міжнародними центрами допомоги, в тому числі центрами підтримки переселенців; 
  • підтримка активістів та уразливих груп населення, в тому числі на важкодоступних територіях, наприклад, на тимчасово окупованих територіях (крім територій Автономної Республіки Крим та непідконтрольних Україні територій станом на 24 лютого 2022 року у Луганській та Донецький областях);
  • адвокація та забезпечення контролю за діяльністю національних та місцевих органів державної влади, інших юридичних та фізичних осіб. 

Фінансування

Очікується, що максимальна сума гранту складе до 100 тис. дол. США на період до 12 місяців. Більші суми також розглядатимуться, якщо вони належним чином обгрунтовані та виправдані. 

Заявники повинні подавати бюджет у гривнях.

Як подати заявку

Для того, щоб взяти участь, потрібно надіслати заповнені заявки електронною поштою на [email protected] з темою: «Відповідь на RFA P4767-2021-09». 

Пакет документів має містити заповнену форму заявки на отримання гранту (шаблон можна знайти на сайті), та додатки: 

  • для зареєстрованих організацій: підтвердження організаційно-правової форми; 
  • для незареєстрованих груп та громадських ініціатив: меморандуми про співпрацю, рекомендаційні листи, гарантійні листи або інші подібні документи, що підтверджують домовленість між групою-заявником та її партнерською ОГС, яка є юридично зареєстрованою. 

Дедлайн

Усі заявки потрібно надіслати до 15 травня 2025 року. Незалежно від дати початку діяльності, усі запропоновані програмні заходи мають завершитися до 30 червня 2025 року. 

Нагадаємо, фонд Східна Європа (ФСЄ) оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, що постраждали від війни.

Крім того, Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» оголошує грантовий конкурс на підтримку громадських організацій.

Фото: pixabay.com

Читати далі

Можливості

В Україні оголошують грантовий конкурс на підтримку громадського сектору в умовах війни

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Фонд Східна Європа (ФСЄ) оголошують грантовий конкурс для громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, що постраждали від війни.

Про це повідомляють на сайті ФСЄ.

Про конкурс

Програма «Разом ми – Шелтер» реалізується ФСЄ за підтримки Гуманітарного фонду для України та спрямована на підвищення спроможності українських громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, які постраждали від війни.

«Місія Фонду Східна Європа – трансформувати Україну в державу, яка служить людям та їх захищає», – кажуть організатори.

Для кого

Грантовий конкурс розрахований на організації громадянського суспільства (ОГС), а саме: благодійні організації, громадські об’єднання, які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.

Читайте також: В Україні запустили платформу для співпраці українських та світових креативних агенцій під час війни

Звертайємо увагу, що конкурс діє лише в таких регіонах: Дніпропетровська, Київська, Львівська, Харківська та Херсонська області.

До розгляду не прийматимуть заявок від суб’єктів підприємницької діяльності (враховуючи юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), органів державної влади, місцевого самоврядування, політичних партій, а також релігійних організацій. 

Умови

Діяльність у межах проєктів може здійснюватися за такими напрямками:

  • Виконання ремонтних робіт у тимчасових прихистках, де проживають внутрішньо переміщені особи, з метою покращення житлових умов ВПО.
  • Закупівля побутової техніки та меблів для прихистків (на суму, яка не перевищує 30% від загального бюджету).
  • Інформування громадськості про хід реалізації проєкту та про потреби бенефіціарів.

Критерії відбору

Зазначається, що усі заявки, подані на конкурс, розглядатиме та оцінюватиме незалежна комісія експертів, на основі таких критеріїв оцінювання:

  • відповідність запропонованої діяльності пріоритетам програми;
  • розуміння потреб бенефіціарів;
  • можливість охопити значну кількість бенефіціарів;
  • попередній досвід проведення аналогічної або схожої діяльності;
  • спроможність впроваджувати проєкт у визначених географічних районах у поточних умовах та мати відповідні спеціальні знання та фахівців для реалізації проєкту (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст / бухгалтер (досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку не менше двох років) та інші фахівці відповідно до потреб проєкту).

Читайте також: МОМ оголошує грантовий конкурс для організацій, що працюють з ветеранами

Фінансування

Максимальний бюджет одного проєкту – 1 100 000 грн. Мінімальний бюджет проєкту – 900 000 грн.

Тривалість проєктів: від 3 до 5 місяців.

Як взяти участь

Для участі у програмі заявникам потрібно подати заповнені:

  • аплікаційну форму Shelter;
  • бюджет проєкту Shelter;
  • лист підтримки від органу місцевої влади;
  • лист підтримки від керівництва прихистку та установи, на балансі якої перебуває прихисток.

Шаблони форм можна знайти на сайті фонду.

Заповнені заявки разом із бюджетом та листами підтримки мають бути надіслані на пошту [email protected] Прохання вказувати в темі листа «Заявка на конкурс грантів для облаштування прихистків для ВПО».

Дедлайн

Заявки прийматимуть до 2 квітня 2023 року включно. Початок реалізації проєктів очікується орієнтовно 20 травня 2023 р..

Нагадаємо, Український фонд стартапів (УФС) запустив грантову програму для інноваційних проєктів, які наближають нашу перемогу.

Крім того, уряд Німеччини компенсує українським ММСП (мікро-, малі та середні підприємства) 30% вартості інвестиційних проєктів.

Фото: pixabay.com

Читати далі

Можливості

Український фонд стартапів запустив грантову програму для інноваційних проєктів

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Український фонд стартапів (УФС) запустив грантову програму для інноваційних проєктів, які наближають нашу перемогу.

Про це повідомляють на сайті УФС.

Про програму

Це безповоротна фінансова допомога для проєктів подвійного призначення, яка одночасно задовольняє три потреби:

  • закриває витрати на розвиток проєкту;
  • надає доступ до найкращих менторів та експертів;
  • а також підвищує обороноздатність країни та сприяє її швидкій післявоєнній відбудові.

Зазначається, що програма фонду покликана сприяти створенню та розвитку інноваційної продукції подвійного призначення: технологій, процесів чи інші складових, що відрізняють таку продукцію від існуючих на ринку або відповідають існуючому попиту одночасно як від приватних осіб, так і держави.

Для кого

Повідомляється, що заявником може бути зареєстрований в Україні суб’єкт господарювання або група фізичних осіб, які не мають статусу суб’єкта господарювання (але зобов’язуються набути такого статусу до укладення договору про надання гранту), діяльність якого спрямована на розроблення, створення, впровадження та реалізацію інноваційної продукції з подвійним призначенням.

В межах грантової програми підтримають проєкти, які спрямовують свою діяльність у таких сферах:

  • оборона;
  • кібербезпека;
  • інфраструктурна відбудова;
  • охорона здоров’я;
  • освіта.

Критерії

Кожен проєкт будуть оцінювати у розрізі таких категорій:

  • Попит (відповідність потребам ринку та подвійному призначенню; наявність конкурентних переваг).
  • Здійсненність (технологічна валідація; інноваційність; оцінка ризиків реалізації).
  • Життєздатність (наявність команди для реалізації; достатність грантового фінансування для досягнення цілей; економічна цінність гранту).

Фінансування

Грант надається у розмірі до 35 000 доларів США, з яких 25 000 доларів США спрямовуються на діяльність заявника, та до 10 000 доларів США – на оплату послуг Акредитованого Акселератора.

Як подати заявку

Заявку можна подати на сайті УФС. Заявки приймаються на постійній основі.

Фото: usf.com.ua

Нагадаємо, уряд Німеччини компенсує українським ММСП (мікро-, малі та середні підприємства) 30% вартості інвестиційних проєктів.

Крім того, ресторан Urban Space 100 оголошує грантовий сезон для проєктів на розвиток Івано-Франківську.

Фото: usf.com.ua

Читати далі

Шопочитати

Суспільство23 години тому

У захваті навіть Клопотенко. Львівська «Майстерня мрії» створює чай і допомагає молоді з аутизмом. Як це працює

«Майстерня мрії» – так називається і соціальне підприємство, що виготовляє трав’яні чаї, і громадська організація,...

Суспільство1 день тому

Хто створює робочі місця для ВІЛ-позитивних та колишніх ув’язнених? Кейс майстерні «Оверсайз», що шиє форму для ЗСУ

Ким можуть працювати ВІЛ-позитивні люди та колишні ув’язнені? Насправді будь-ким. Це доводить соціальне швейне підприємство...

Суспільство2 дні тому

«Це ніби детектив, але з кількома сюжетами». Як дослідити історію своєї родини? Розповідає генеалог Ігор Розкладай

Ким були ваші прадіди та прабабусі? А якщо зануритися в історію родини ще глибше та...

Суспільство4 дні тому

«Один тренінг з такмеду не навчить вас рятувати життя. А декілька – можуть», – начмед «Госпітальєрів» Дмитро Андрощук

Дев’ять років тому він одним із перших почав рятувати поранених на Майдані студентів. Там він...