Суспільство
В Україні обрали найкращого футболіста року
У понеділок, 2 грудня, в Києві визнали найкращого вітчизняного футболіста на щорічній церемонії “Футбольні зірки 2019”. Ним став Тайсон Барселлос Фреда.
Про це повідомляє видання Сhampion.com.ua.
Церемонія
Відзначається, що на перемогу в найпрестижнішій номінації “найкращий футболіст” претендували гравці “Шахтаря” Марлос і Тайсон, а також Віктор Циганков з “Динамо”.
Однак, коли динамівець Віктор Циганков проігнорував червону доріжку, якою перед цим пройшли Марлос і Тайсон із дружинами, стало зрозуміло, що нагороду отримає хтось із гірників.
Також на Червоній доріжці були Олександр Шовковський, Луїш Каштру, Тарас Степаненко, головний тренер чемпіонів світу серед 20-ти річних – Олександр Петраков та тренер Андрій Шевченко.
Переможець
На самій же церемонії найголовніший приз – звання кращого футболіста України 2019 дісталося Тайсону.
Читайте також: В Україні зведуть біатлонний спорткомплекс світового рівня (ФОТО)
Тренером року визнали Андрія Шевченка, який у блискучому стилі вивів збірну України на Євро 2020.
Кращим воротарем став Андрій Пятов, а українським легіонером року визнали чемпіона Англії у складі МанСіті – Олександра Зінченка.
Нагороду кращого молодого гравця виборов динамівець Віталій Міколенко.
Довідка
Тайсон Барселлос Фреда – бразильський футболіст, півзахисник і капітан донецького «Шахтаря». Гравець національної збірної Бразилії.
У серпні 2010 року Тайсон був куплений харківським «Металістом» за 6 млн доларів. Майже відразу він став основним гравцем команди Маркевича і допоміг їй двічі фінішувати третьою в Чемпіонаті України, а також дійти до чвертьфіналу Ліги Європи в сезоні 2011/12.
Читайте також: Українці вибороли медаль на Чемпіонаті світу з більярду
У тому розіграші турніру він став автором одного з найшвидших голів ЛЄ, забивши м’яч у ворота австрійського «Ред Булла» вже на 19 секунді
11 січня 2013 Тайсон перейшов в донецький «Шахтар» за 20 млн доларів.
Нагадаємо, українська спортсменка Лєонєнко Крістіна перемогла на Чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу та встановила рекорд світу в жимі лежачи.
Суспільство
Що пропонує новий McDonald’s
Коментарі
Суспільство
Учасники ініціативи
Благодійний збір
Довідка
Коментарі
Суспільство
Аліна Шаповал
наставниця дітей, позбавлених батьківського піклування
Почула про наставництво і зрозуміла, що це моє
Я часто їздила в дитбудинок на свято Миколая — традиційно з іграшками та солодкими пакунками. Але засумнівалася, чи цукерки — це єдиний спосіб їх підтримати?
Чому наставництво краще за цукерки
Коли волонтери приходять до дітей, вони дуже швидко звикають, охоче обіймаються, розповідають історії. А потім люди їдуть, і дитина знову відчуває себе покинутою.
Хочу, щоб дитина стала собі опорою
Зрозуміла, що деколи треба прийняти позицію такого собі спостерігача — не втручатися в чужий досвід чи нав’язувати думку, а підтримувати людину.
Пам’ятаю, тоді прийшла до своєї старшої наставної, і вони якраз сиділи в укритті — почалася тривога. Дитбудинок збиралися евакуювати за кордон, тож я принесла смаколиків у дорогу. Тоді й побачила цю дівчинку — і вона мені так сподобалася! Така відкрита, харизматична. Мені хотілося зробити для неї щось хороше, тож за пів року я стала її наставницею.
Дитині потрібна людина, вона хоче мати друга.
Як стати наставником чи наставницею для дитини з інтернату
- Звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді там, де ви живете, або ж до організацій, які працюють з наставництвом — наприклад, до Асоціації Наставництва для дітей та молоді.
- З вами проведуть співбесіду, після цього можна збирати документи: медичні довідки, довідку про відсутність судимості тощо.
- Треба буде пройти спеціальне навчання, щоб дізнатися особливості вікової психології та як комунікувати з дітьми.
- Обрати собі наставного чи наставну, переглянувши анкети дітей. Познайомитися з обраною дитиною та переконатися, що й дитина не проти вас як наставника.
- Тільки після цього з вами укладають договір на надання послуг наставництва. І так ви можете починати своє волонтерство!
Коментарі