Економіка
В Україні можуть почати будувати «віртуально»
В Україні планують запровадити технології інформаційного моделювання будівель – BIM-технології, що дозволить вивести будівельну галузь на новий рівень, підвищити якість контролю будівельних робіт та сприятиме реалізації в країні сучасних проектів. Про це повідомили у Мінрегіонбуді.
У чому переваги?
Серед плюсів впровадження BIM-технологій називають моментальне отримання доступу до будь-якої інформації про об’єкт, якісний контроль робіт на всіх етапах, уникнення колізій у проектах, істотне скорочення вартості будівництва, а також більш раціональне використання ресурсів.
Читайте також: Українці можуть швидше і зручніше зареєструвати готове будівництво
“У сучасному суспільстві відбуваються дуже швидкі зміни, пов’язані зі стрімким розвитком інформаційних технологій. Більшість країн вже включилися до процесу переходу на BIM-технології. Це Великобританія, США, Нідерланди, Сінгапур, Казахстан, Білорусь та інші країни. Україна також розпочала роботу щодо введення BIM-технологій. І ми маємо розвивати цей напрям. Це не лише сприятиме реалізації в країні нових сучасних проектів і виведе українську будівельну галузь на більш високий рівень проектування, а й підвищить якість контролю будівельних робіт. Це, у свою чергу, позитивно вплине на позицію України у рейтингу Doing Business за компонентом “Отримання дозволів на будівництво”, – йдеться у повідомленні.
Що таке ВІМ-технології?
Загалом BIM-технології передбачають віртуальне будівництво об’єкта до його фактичного зведення. Це дозволяє зменшити невизначеність, підвищити безпеку, вирішити проблеми, а також моделювати і аналізувати потенційні впливи різних чинників на всіх етапах будівництва.
Зараз Україна – одна з лідерів за темпами зростання у Doing Business серед 190 країн. За показником “Отримання дозволів на будівництво” за 2 роки ми покращили позицію з 140 на 30-те місце. У загальному рейтингу наша країна займає 71 сходинку.
Економіка
Коментарі
Економіка
- МСС 5942 — «Книгарні»;
- МСС 5192 — «Книги, періодичні видання та газети».
Про «Національний кешбек»
- медичні послуги, кіно, заклади харчування;
- інші товари і послуги українського бізнесу;
- оплату комунальних послуг та мобільного зв’язку;
- донати ЗСУ.
Коментарі