Суспільство
В Одесі відкрили пункти ночівлі для бездомних громадян
Безхатні громадяни можуть отримати допомогу в спеціальних відділеннях соціальної допомоги, та переночувати в призначених для цього пунктах. Про це поінформували у мерії Одеси.
“У зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою належної організації надання своєчасної допомоги бездомним особам в осінньо-зимовий період 2019-2020 років в комунальному закладі «Одеський міський центр реінтеграції осіб без певного місця проживання» функціонують відділення для ночівлі”, – ідеться у повідомленні мерії.
В осінньо-зимовий період Центр переведений на цілодобовий режим роботи.
Де знаходяться пункти
За адресою вул. Ціолковського, 1 працює відділення для ночівлі чоловіків, розраховане на одночасне перебування до 94-х осіб.
За адресою Балтська дорога 2 розташовані приміщення для розміщення 80-ти осіб без певного місця проживання, як чоловіків, так і жінок. За необхідності є можливість установки додаткових 30 ліжко-місць.
Читайте також: В Одесі відкрили ще один пункт допомоги безпритульним
Яку допомогу надаватимуть
У цих відділеннях безхатні громадяни можуть отримати одяг та взуття, які постійно оновлюються відповідно до сезону. Також клієнтів Центру забезпечать гарячим харчуванням і засобами гігієни.
Окрім мінімальної соціальної допомоги бездомні можуть отримати інформаційну, консультативну та юридичну підтримку, допомогу в працевлаштуванні і відновленні документів і прописки.
Читайте також: Притулок для речей: як старий гардероб зробить вас благодійником
Направлятимуть бездомних з вулиць до Центру
Спільно з благодійними та громадськими організаціями в мерії планують запустити патрулювання місць потенційного скупчення бездомних осіб, щоб направляти їх в Центр реінтеграції. А в разі значного зниження температури відкриють стаціонарні пункти обігріву.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі