Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

В мілітарній грі Arma Reforger з’явилася українська локалізація

Опубліковано

Розробники зі студії Bohemia Interactive повідомили про додавання української локалізації у свою гру Arma Reforger, п’яту частину серії Arma, що розгортається у сеттингу «холодної» війни між США та СРСР, яка раптово переросла у гарячу фазу.

Про це повідомляє Х.

«Повна українська локалізація тепер у грі з оновленням 1.2. Ми раді вітати нашу українську спільноту в Arma Reforger!» — написали розробники в офіційному акаунті гри у X (раніше Twitter).

Хоча формулювання «повна локалізація» зазвичай вживається, коли в грі є не лише локалізований текст, а й озвучення, в Arma Reforger з’явилася лише текстова українська локалізація. Це підтверджується відповідною позначкою на сторінці проєкту в Steam. Повністю локалізована Arma Reforger лише англійською мовою.

Читати також: Показали проєкт реставрації зруйнованого музею Шухевича у Львові

Про гру

Arma Reforger — це самостійна гра, випущена у 2022 році в ранньому доступі для PC та Xbox Series X/S. Вона отримала версію 1.0 у листопаді 2023 року. Дія Arma Reforger відбувається на острові Еверон (з гри Operation Flashpoint: Cold War Crisis), де розгортається конфлікт між Сполученими Штатами, Радянським Союзом та повстанцями, що базуються на острові, під час «гарячої холодної війни».

Reforger значною мірою фокусується на мультиплеєрі, й містить змагальні та кооперативні режими гри, які демонструють широкомасштабні піхотні та автомобільні бойові дії. В грі доступний кроссплей, який може бути ввімкнений на офіційних і приватних серверах, що дозволяє гравцям з платформ PC та Xbox грати один проти одного.

Нагадаємо, що український фільм про журналістику «Редакція» покажуть на кінофестивалі в Ірландії.

Фото: Arma Reforger.

Суспільство

Як користуватися смартфоном безпечно: поради від уряду

Опубліковано

Ваш телефон може стати зброєю в руках зловмисників або ворогів. Щоб уберегти себе та свої гаджети, дотримуйтесь базових правил кібербезпеки.

Про це повідомляє Мінцифра.

Ось кілька порад, як користуватися смартфоном безпечно:

  • Встановіть блокування телефону: Використовуйте PIN-коди, паролі або біометричні методи для захисту доступу до свого пристрою.
  • Не під’єднуйтеся до підозрілих Wi-Fi мереж: Уникайте мереж, які вимагають особисті дані для підключення. Вони можуть бути пастками для збору вашої інформації.
  • Не користуйтеся банкінгом у відкритих мережах: Використовуйте мобільний банкінг лише через захищені мережі або VPN, щоб захистити свої фінансові дані.

Читати також: Тепер інші розуміють, що каже дитина. Як на Київщині реабілітують дітей з інвалідністю

  • Вимикайте геолокацію: Під час перебування біля стратегічних об’єктів або у випадку, коли це не є необхідним, вимикайте функцію геолокації або увімкніть режим польоту.
  • Видаляйте вразливу особисту інформацію: Якщо існує ризик, що ваш телефон може потрапити до рук ворога, видаліть вразливі особисті дані. Однак не видаляйте все повністю, це може виглядати підозріло.

Дотримуючись цих простих правил, ви зможете значно підвищити безпеку свого смартфона і захистити особисту інформацію від потенційних загроз.

Нагадаємо, що пес Моцарт, якому першому в Україні встановили протези на двох лапах, пройшов реабілітацію: фото.

Фото: Freepick.

Читати далі

Технології

В шістьох громадах України зʼявилися мобільні ЦНАПи

Опубліковано

Кожен українець повинен мати рівний доступ до адміністративних послуг, отримувати їх швидко та зручно. Завдяки співпраці Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні з Мінцифрою, шість громад отримали мобільні ЦНАПи.

Про це повідомляє Мінцифра.

фото: Мінцифра

Де саме зʼявилися

  • Вознесенськ, Миколаївська область;
  • Первомайськ, Миколаївська область;
  • Баштанка, Миколаївська область;
  • Кам’янське, Дніпропетровська область;
  • Кривий Ріг, Дніпропетровська область;
  • селище Новоолександрівка, Дніпропетровська область.

Читати також: Запустився проєкт з працевлаштування мам дітей з інвалідністю

Про ЦНАПи

Мобільний ЦНАП — це спеціально обладнаний автомобіль, у якому знаходяться робочі місця адміністраторів та необхідна техніка для надання адміністративних послуг. Цей сервіс особливо важливий для людей старшого віку, осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, а також для мешканців громад, де приміщення ЦНАПів зазнали пошкоджень або руйнувань через війну.

Нагадаємо, що у травні 2024 року за підтримки ЄС ще шість мобільних ЦНАПів були передані громадам у Харківській, Запорізькій, Чернігівській, Полтавській та Сумській областях.

Мобільні ЦНАПи закуплено та обладнано в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні», який впроваджує Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Нагадаємо, що «Укрпошта» готує новий мобільний додаток, в якому буде функція трекінгу.

Фото: Мінцифра

Читати далі

Технології

«Укрпошта» готує новий мобільний додаток, в якому буде функція трекінгу

Опубліковано

«Укрпошта» планує цього року запустити новий мобільний застосунок, який замінить наявний.

Про це в інтерв’ю AIN.Business повідомив маркетинговий директор «Укрпошти» Максим Колесніков.

Старий додаток

Нинішній застосунок має низькі рейтинги в App Store та Google Play Market — 2,5 та 2,0 відповідно. Однією з найбільших проблем є відсутність сповіщень про статус посилки, що створює незручності для користувачів.

«Цей застосунок піде в історію, ми готуємо новий. Цього року вийде новий застосунок, де будуть всі функції, яких зараз немає. Для того проводиться додаткова робота щодо трекінгу посилок. Одна з найбільших проблем, яка є в поточному застосунку, — це те, що в ньому нема сповіщень про статус вашої посилки. Це було пов’язано не з тим, що не було бажання в розробників, — просто всього не могла надавати інфраструктура «Укрпошти», — сказав Колесніков.

Читати також: Пенсійний фонд спростив виплату субсидій: деталі

Новий додаток

Новий застосунок «Укрпошти» обіцяє значні покращення та нові функції. Користувачі зможуть отримувати сповіщення про статус своїх посилок на кожному етапі — від сортування до доставки. Це стане можливим завдяки запуску кількох нових систем, що дозволять контролювати посилку на кожному кроці.

«Зараз ми запускаємо кілька систем, які будуть дозволяти на кожному кроці контролювати посилку — те саме автоматизоване сортування дозволить розуміти, що, де і як вона їде. І це дозволить запустити цю функцію. Застосунок буде повністю новий і переписаний, цей, на жаль, вже не полікуєш», — додав Колесніков.

Нагадаємо, на яких спеціальностях більше бюджетний місць для студентів.

Фото: «Укрпошта».

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 години тому

Як почати бізнес у місці, яке сховане від світу? Досвід засновниці «Твого райка»

Альона Лагно родом з Канева, за освітою програмістка, живе та працює за фахом у Києві....

Суспільство1 день тому

Історичний зміст у кожній прикрасі: як ювелірний бренд з Дніпра популяризує українську культуру

«Двозуб Святослава», Трипільські Мадонни й олійні каганці — це все про український бренд ювелірних прикрас...

Суспільство4 дні тому

10 000 горнят на мрію. Гончар з Хмельниччини повернувся з війни та будує майстерню, щоб допомагати військовим

Після повернення з фронту гончар Микола Величко в той же день подався до своєї майстерні...

Суспільство5 днів тому

«Не бійтеся бути тим, ким ви є»: 10 питань ЛГБТ-військовим про службу в армії, ставлення колег, війну та мрії

Українська армія завжди стояла на варті незалежності та суверенітету нашої країни, захищаючи її кордони і...

РЕКЛАМА: