Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

В Донецькій області ССО знищили російський комплекс радіоелектронної боротьби “Борисоглібськ-2” (ВІДЕО)

Опубліковано

На Донецькому напрямку оператори Збройних Сил України, що діють у складі Сил спеціальних операцій, знищили автомобіль, який був частиною комплексу радіоелектронної боротьби “Борисоглєбськ-2”.

Про це повідомляє ССО ЗСУ у Telegram.

В ССО ЗСУ зазначають, що “Жирну” ціль оператори 3-го полку ССО виявили під час розвідувальних дій на Донецькому напрямку. Нею виявилася машина зі складу автоматизованої станції перешкод “Р-378Б” комплексу радіоелектронної боротьби “Борисоглєбськ-2”.

Читати також: В Україні розвиватиметься технологія UA Drone ID, яка допомагає ідентифікувати дрони

Про “Борисоглібськ-2”

Цей російський комплекс радіоелектронної боротьби. Використовується для придушення супутникового звʼязку, радіонавігаційних систем, створення перешкод у різних діапазонах. На озброєнні армії рф – з 2013 року, з 2014-го застосовується противником у війні проти України.

ССО ЗСУ

Сили спеціальних операцій Збройних сил України – окремий рід сил Збройних сил України, до складу якого входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій. Неофіційним гімном є пісня “Тихо прийшов, тихо пішов”, написана під час російсько-української війни.

Нагадуємо, що Дніпро отримав 40 автобусів від Мілана, які розділять між регіонами України.

Також ми повідомляли, що як працює перша українська САУ “Богдана” на лінії фронту.

Фото: СЗГ ЗСУ

    Суспільство

    На Фестивалі української писанки в Києві встановили світовий рекорд

    Опубліковано

    На фестивалі української писанки, який стартував в Києві, зафіксовано світовий рекорд з наймасовішого розпису майстрами з різних регіонів України. Під час встановлення рекорду 530 осіб протягом п’яти годин виготовили 800 писанок.

    Про це повідомляє “Укрінформ”

    Фестиваль української писанки, який проходить на території інноваційного парку UNIT.CITY, покликаний підтримати елемент Національного переліку нематеріальної культурної спадщини «Українська писанка: традиція і мистецтво».

    Читайте також: Українці можуть взяти участь у навчальній програмі з диджиталізації культурної спадщини: як долучитися

    «Рекорд – це символізм роботи людей, які зуміли зібратися в одному місці та безкоштовно поділитися своїми талантами з іншими і популяризувати серед дітей, спільноти та світу цю традицію нашої ідентичності», – зазначила Крисюк, наголосивши, що великодні традиції дуже об’єднують націю.

    За словами міністра культури та інформаційної політики, цього року подали пропозицію щодо внесення писанки до Всесвітнього списку елементів нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО й на основі цієї ініціативи запровадили фестиваль.

    Нагадаємо, Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги для України.

    Фото: Укрінформ

    Читати далі

    Суспільство

    Дія поповнює свою команду: які вакансії пропонують

    Опубліковано

    Команда “Дія” поповнює свою програму та шукає нових співробітників.

    Так, на офіційному сайті “Дії” опублікували низку актуальних вакансій.

    Які вакансії пропонують

    • Комунікаційник міжнародник

    Основне завдання комунікації — перетворити бренд Дії в світовий, щоб про нас знали усі. Тож ідеальний кандидат має розумітись на якісному піарі, вміти домовлятися з будь-яким світовим виданням, а також розуміти де ми потребуємо підсилення. Ви експерт, що має за плечима хороший досвід з реалізації PR-проєктів, вміє працювати з комплексними продуктами — приєднуйтесь до команди. 

    Кардинально змінюємо підхід до комунікації державних органів. Готові змінювати систему та відповідати за комунікацію Дії, продукту, яким користується 19 мільйонів українців. 

    Читайте також: 144 мільйони за 7 днів: як українці купували облігації у “Дії”

    Основне завдання комунікації — пояснити максимальній кількості людей, куди ми рухаємося, на що спрямовані реформи, транслювати шлях трансформації та збирати зворотний зв’язок.

    «Залучати» — сутність усієї стратегії комунікації. Залучати для отримання якісного зворотного зв’язку і створення команди «амбасадорів» проєкту. 

    Шукаємо володаря текстів та майстра слів, професіонала, який зможе перекласти текст з бюрократичної людяною мовою.

    Основне завдання — доносити цінність роботи Мінцифри. Лаконічно, інформативно й чітко. Добирати інформацію, структурувати пропозиції, викидати непотрібні слова та добиватися ясності, підвищувати довіру читачів.

    Ми, команда Diia Company, IT-компанія Міністерства цифрової трансформації України і саме зараз шукаємо системного/технічного адміністратора.

    З більшим переліком вакансій можна знайомитися за посиланням.

    Нагадаємо, Латвія оголосила про новий пакет військової допомоги для України.

    Фото: Дія

    Читати далі

    Суспільство

    Українська гімнастка Вікторія Онопрієнко стала героїнею документального фільму МОК

    Опубліковано

    Одна з найперспективніших українських гімнасток останніх років Вікторія Онопрієнко стала героїнею документального фільму, який зняв Міжнародний олімпійський комітет.

    Про це повідомляє видання sport24.

    20-річна Онопрієнко тішить українських прихильників своїми результатами. Лише за останній рік гімнастка здобула бронзову нагороду на чемпіонаті світу та стала чемпіонкою Європи у вправах з обручем. Тому очевидно, що саме Вікторія потрапила до серії відео присвячених шляху до Олімпіади-2024.

    У відео показали кадри не лише з виступів українки, але й життя спортсменки під час війни, тренування у бомбосховищах та рідкі зустрічі з батьком-військовим.

    Читайте також: Те, що об’єднує нас усіх: вийшов другий трейлер фільму «Тісто»

    “Через російське вторгнення в Україну Онопрієнко була змушена покинути Україну в березні 2022 року. Відтоді вона живе і тренується в Італії. Вона також втратила важливих людей у своєму житті внаслідок війни та була змушена покинути рідну країну. Молода спортсменка знаходить підтримку і силу в спорті, а тому продовжує тренуватися заради своєї мети – Олімпійських ігор 2024 року в Парижі”, – йдеться в описі документалки.

    Нагадаємо, НБУ завершує розробку законопроєкту про систему страхування воєнних ризиків.

    Фото: sport24

      Читати далі

       РЕКЛАМА:

      Шопочитати

      Суспільство18 години тому

      «Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

      «Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

      Суспільство2 тижні тому

      «Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

      «Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

      Суспільство4 тижні тому

      Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

      Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

      Суспільство4 тижні тому

      «Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

      У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

      РЕКЛАМА: