Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

USAID оголошує грантовий конкурс на підтримку українського агробізнесу

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Програма USAID АГРО надає грати на суму до 36 млн грн на підтримку переробки зернових, олійних та бобових культур.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці програми.

Про програму

Програма має на меті покращити доступ невеликих виробників сільгосппродукції до потужностей з доробки, переробки зернових, олійних та бобових культур на продовольчі, кормові, промислові продукти та біопаливо.

Очікується, що в межах проєктів виконавці – українські суб’єкти господарювання – надаватимуть підприємцям експертну, технічну та фінансову підтримку задля розширення переробки зернових, олійних та бобових культур.

В межах програми організатори очікують:

 • запровадити не менше ніж дві нові технології доробки/переробки зерна;
 • збільшити кількість робочих місць;
 • для нових переробних підприємств – досягти планових показників виробництва;
 • для переробних підприємств, які вже працюють – збільшити обсяги виробництва на 20%, розширити асортимент виробництва на 25%, збільшити обсяги продажів на 10% у перший рік.

Для кого

До участі у конкурсі запрошуються підприємці, які планують розпочати або розширити переробку зернових, олійних та бобових культур на продовольчі, кормові, промислові продукти та/або біопаливо.

Читайте також: Мрієте про власний яблуневий сад? Держава допоможе. Як працюють гранти на розвиток садівництва від єРобота

Фінансування

USAID АГРО планує надати до 367 000 000 грн в межах 20 проєктів, терміном впровадження до двох років. Очікується, що сума кожного субгранту буде становити від 10 000 000 до 36 000 000 грн та обговорюватиметься індивідуально.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь необхідно надіслати технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи на електронну адресу [email protected]. Завантажити повний опис технічного завдання можна за цим посиланням.

Дедлайн

Надіслати заявку необхідно не пізніше 15 травня 2023 р.

Нагадаємо, програма USAID АГРО надасть співфінансування на суму 26 млн грн на розвиток виробництва та переробки картоплі.

Також ми повідомляли, що Міністерство аграрної політики та продовольства надає гранти для створення або розвитку тепличного господарства.

Фото: unsplash.com

Можливості

На Буковині громадські організації можуть отримати до 155 тис. грн на розвиток

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Благодійний фонд «Нова сім’я» оголошує грантовий конкурс для громадських ініціатив Чернівців та Чернівецької області.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці БО.

Про конкурс

Конкурс проводиться в межах проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення». Організатори мають на меті підтримати ініціативи спільнот для покращення їхнього добробуту в умовах війни та розвитку їхнього потенціалу для подальшої допомоги нужденним.

Для кого

Отринати грант можуть офіційно зареєстровані організації (наприклад, НУО, громадська організація, волонтерський рух, благодійний фонд, релігійна організація тощо), а також незареєстровані групи, які об’єдналися для вирішення проблеми на територіях, звільнених від окупації або в місцях перебування значної кількості переселенців.

Читайте також: Громадські організації можуть отримати до 6 млн грн на реалізацію культурно-мистецьких заходів

Громадські організації або незареєстровані групи мають знаходитися у Чернівцях або Чернівецькій області.

Умови

Організатори обиратимуть проєкти, зважаючи на такі критерії:

 • Актуальність проблеми. Проблема для вирішення є нагальною та актуальною для представників спільноти чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;
 • Термін вирішення проблеми. Проблема, яка описана в заявці, повинна бути вирішена протягом 1,5-2 місяці;
 • Соціальний вплив. Вигода від вирішення проблеми, запропонованої в заявці, має бути для багатьох представників спільноти чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;
 • Перспектива. Заявка має містити чіткий план вирішення проблеми з конкретними термінами та відповідальними особами, реалістичний бюджет;
 • Мотивація. Команда має бути зацікавлена в вирішенні проблеми і здатною реалізувати запропоновану ідею в життя у короткий термін.

Фінансування

Благодійний фонд «Нова сім’я» надасть до 155 000 гривень на реалізацію проєкту.

Як взяти участь

Проєктні пропозиції потрібно надіслати на електронну адресу [email protected], із темою листа «Заявка на конкурс з надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот – [назва ОГС]».

Шаблон аплікаційною та бюджетної форми можна завантажити на фейсбук-сторінці фонду.

Дедлайн

Заявку на участь потрібно надіслати до 5 червня 2023 року.

Нагадаємо, проєкт EU4Culture оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які представляють культурний і креативний сектори в Україні.

До того ж фармацевтична компанія MSD оголошує грантову програму для проєктів, які полегшують доступ до якісної медичної допомоги в Україні.

Фото: unsplash.com

Читати далі

Можливості

В Україні стартує вебінарний проєкт про використання хмарних технологій у бізнесі

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українські підприємці можуть взяти участь у вебінарному проєкті «Хмарні технології як шлях до інновацій та росту бізнесу».

Про це повідомили на сайті Дія.Бізнес.

Про проєкт

Проєкт допоможе українським підприємцям дізнатися про можливості побудови та управління бізнесу, оптимізації роботи, посилення безпеки й підвищення конкурентоспроможності. 

Під час навчання учасники дізнаються, як практично імплементувати хмарні  технології у бізнес-процеси та використовувати інструменти для залучення клієнтів й виходу на міжнародні ринки.

Для кого

Вебінарний проєкт буде корисним:

 • керівникам та менеджерам малого та середнього бізнесу;
 • тим, хто веде свій бізнес онлайн.

Читайте також: Українських підприємців запрошують на майстер-клас «The Pitch Clinic: найдієвіші методи залучення інвесторів»

Програма проєкту

В межах проєкту учасники відвідають 8 вебінарів:

 • Технології як рішення для стабілізації бізнесу в невизначені часи – 6 червня.
 • ІТ-інфраструктура за один клік – 20 червня.
 • Інструменти діджитал присутності – 4 липня.
 • Хмарні сервіси як інструмент побудови комунікації в команді – 18 липня.
 • Сучасна культура ІТ-безпеки – 1 серпня.
 • Засоби аналізу та ефективні стратегії залучення клієнтів – 15 серпня.
 • Ефективний ритейл: магазин майбутнього – 22 серпня.
 • Швидкий старт за кордон: вихід на закордонні ринки – 29 серпня.

Як взяти участь

Для участі у вебінарах необхідно заповнити гугл-форму. Проєкт триватиме протягом червня-серпня 2023 року.

Нагадаємо, у Хмельницькому 1 червня відбудеться форум «Жіноче лідерство в часи викликів» про особливості жіночого підприємництва під час війни.

До того ж EU4Business у співпраці з ПРООН в Україні запускає грантову програму для організацій з підтримки бізнесу.

Фото: facebook.com/diia.business

Читати далі

Можливості

У Хмельницькому проведуть освітній форум для жінок-підприємиць. Як взяти участь

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

У Хмельницькому 1 червня відбудеться форум «Жіноче лідерство в часи викликів» про особливості жіночого підприємництва під час війни.

Про це повідомляють на сайті ГО «Міжнародне об’єднання жінок-українок».

Про форум

Організатором заходу є громадська організація «Міжнародне об’єднання жінок-українок» за сприяння Хмельницького міського голови та Хмельницької торгово-промислової палати.

«Форум стане ефективним майданчиком для обміну досвідом та корисною інформацією для розвитку власної справи. Також нещодавно ми оголосили грантову програму, спрямовану на підтримку жінок-підприємниць та сімейного бізнесу та детальніше розповімо про її переваги під час заходу», – зазначає Олеся Залуська керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Для кого

Взяти участь у заході можуть всі, хто цікавиться питаннями жіночого підприємництва та соціальної відповідальності.

Читайте також: Українських підприємців запрошують на майстер-клас «The Pitch Clinic: найдієвіші методи залучення інвесторів»

Програма форуму

Програма заходу передбачає дві секції. У першій секції Форуму: «Особливості жіночого підприємництва під час війни. Грантові програми та інструменти підтримки в особливих умовах» буде висвітлено роль жінок-підприємниць в час воєнних викликів, їхній внесок у підтримку економіки країни. Також буде презентовано грантові програми та інші інструменти підтримки жіночого підприємництва, які допомагають зменшувати ризики та забезпечувати стійкий розвиток підприємств за умов війни. 

Друга секція Форуму: «Кращі практики жіночого бізнесу і соціальної відповідальності» презентує успішний жіночий бізнес та висвітлить важливі аспекти соціальної відповідальності.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму. Сам форум відбудеться 1 червня 2023 року. Адресу та детальну програму подій учасниці отримають після реєстрації.

Нагадаємо, міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps оголошує грантову програму для релокованого бізнесу в Івано-Франківській, Львівській та Тернопільських областях.

Крім того, EU4Business у співпраці з ПРООН в Україні запускає грантову програму для організацій з підтримки бізнесу.

Фото: unsplash.com

Читати далі

Шопочитати

Суспільство17 години тому

Вільний фермер? А як це? Пояснює закарпатець, який збудував екохатину в горах і посадив гектари екзотичних дерев

Чи може в Україні існувати куточок землі, де посеред саду з хурми, персиків та інших...

Суспільство4 дні тому

«Наші вчителі – ченці з усієї країни». На Чернігівщині пекарня відродила старовинні рецепти монахів. Як це вдалося

Про хліб, створений за старовинними рецептами монахів, у Мені знає чи не кожний місцевий житель....

Суспільство6 днів тому

«Чоловіча» справа? Верстатам байдуже на стать. Як я власноруч створила успішний бізнес із лазерної та фрезерної порізки

Наталка Макар у дитинстві мріяла присвятити себе серйозній справі – працювати в політиці. Тепер вона...

Суспільство1 тиждень тому

«Рецепт знайшли у покинутій хаті». Як ветеран відроджує контабас – старовинний український напій, забутий в часи «совєтів»

Чули колись про контабас? Це стародавній український алкогольний напій на основі бруньок смородини. Тривалий час...

Продовжити в браузері
Щоб встановити натисни
та обери
Додати на Початковий екран
Додати USAID оголошує грантовий конкурс на підтримку українського агробізнесу на Початковий екран
Закрити

Для оптимізації роботи на мобільному пристрої додайте ярлик USAID оголошує грантовий конкурс на підтримку українського агробізнесу на головний екран мобільного пристрою

1) Натисніть кнопку поділитися на панелі меню вашого браузера
2) Натисніть «На Початковий екран».
ШоТам Ми хотіли б показувати вам сповіщення про останні новини та оновлення.
Відхилити
Дозволити сповіщення