Можливості
Запустили грантовий конкурс на підтримку українського агробізнесу
Програма USAID АГРО надасть співфінансування на суму 26 млн грн на розвиток виробництва та переробки картоплі.
Про це повідомляють організатори.
Про конкурс
Програма USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро, малих та середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні.
Зазначається, що проєкт співфінансування буде спрямований на покращення доступу ММСП до виробничих потужностей післяврожайної/передпродажної доробки та переробки картоплі, сертифікованого насіння картоплі та сортооновлення, лабораторних і навчально-інформаційних послуг та розширення ринків збуту на внутрішньому і зовнішніх ринках.
Для кого
Участь у конкурсі можуть взяти суб’єкти підприємницької діяльності, сільськогосподарські кооперативи, громадські організації або бізнес-асоціації, які розроблять та запровадять механізм залучення сільськогосподарських ММСП до партнерства/кооперації для створення локальних хабів промислового картоплярства.
Читайте також: Мрієте про власний яблуневий сад? Держава допоможе. Як працюють гранти на розвиток садівництва від єРобота
Фінансування
Програма USAID АГРО надасть співфінансування для 5-7 проєктів із загальним бюджетом до 26 млн грн – з розрахунку від 3,5 до 7,5 млн грн на проєкт.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь необхідно надіслати технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи на електронну адресу agro.subawards@chemonics.com. Завантажити повний опис технічного завдання можна за цим посиланням.
Дедлайн
Надіслати заявку необхідно не пізніше 5 травня 2023 р. (18:00 за місцевим часом).
Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства надає гранти для створення або розвитку садівництва, ягідництва,виноградарства.
Також ми повідомляли, що Міністерство аграрної політики та продовольства надає гранти для створення або розвитку тепличного господарства.
Фото: unsplash.com
Можливості
Хто може взяти участь
- загальну оцінку не менш ніж 6, а оцінку поточного рівня готовності розробки — не менш ніж 5, щоб залучити 4 мільйони гривень
- загальну оцінку не менш ніж 7, а оцінку поточного рівня готовності розробки — не менш ніж 6, щоб залучити 8 мільйонів гривень
Де реєструватися
Коментарі
Можливості
Що ви знайдете в курсі
- Створення текстів і зображень для соцмереж;
- Розв’язання математичних задач;
- Аналіз фінансової звітності;
- Генерація пісень.
Коментарі
Можливості
Про програму
Фінансування
Що включає грант?
- 5000 євро на обладнання, релокацію, зарплати, оренду, закупівлю матеріалів та інші витрати.
- Гроші будуть надані в гривнях. Не забудьте сплатити податок.
Кому доступні гранти?
- ФОП, зареєстрований не пізніше 1 лютого 2021 року.
- Працюють у сферах: креативні індустрії, освіта, переробна промисловість, охорона здоров’я, готельно-ресторанний бізнес, послуги, будівництво та торгівля.
- Знаходяться в областях, що найбільше постраждали від війни: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська (крім Києва), Луганська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська та Одеська області.
- Мають до 10 осіб у команді.
- Має річний дохід до 2 мільйонів євро.
- Не мають боргів перед державою.
- Не отримували гранти від 1 лютого 2022 року.
Як подати заявку?
- Заповніть заявку: Розкажіть про свій бізнес, збитки, яких ви зазнали через повномасштабне вторгнення, та на що плануєте витратити гроші.
- Пройдіть онлайн-перевірку: Перевірте свою ділову репутацію та кредитну історію.
- Дедлайн – 30 вересня 2024 року.
Коментарі