Ви читаєте:
UNIT.City запускає прокат електромобілів для резидентів парку
4хв на читання
Назад
UNIT.City запускає прокат електромобілів для резидентів парку
4хв на читання

UNIT.City запускає прокат електромобілів для резидентів парку

23 Березня 2021, 21:00
Марина Конопльова
Поділилися
0

Київський інноваційний парк UNIT.City спільно з «АВТ Баварія» запускає сервіс U.Go – нову модель короткострокової оренди електромобілів для резидентів парку.

Про це пише tech.liga.net.

Мета проекту – розвивати мобільність на спільному використанні транспорту. UNIT.City виступає як тестовий майданчик. Київ стане першим містом в Україні, де BMW і MINI Україна протестують нову модель каршерінга.

За інформацією, вже скористатися сервісом можуть резиденти та працівники парку UNIT.City, у яких є водійське посвідчення та досвід керування авто понад два роки.

Щоб взяти авто (BMW i3 або MINI Cooper SE) необхідно верифікуватися за допомогою диджитал-асистента UNIT.City, забронювати електромобіль і в зазначений час забрати ключі у Центрі резидентів. Після кожної поїздки автомобілі повертаються до парку та проходять повну санобробку.

Перші дві години користування авто – безкоштовні, далі оплачує компанія, у якій резидент (199 грн – третя година, кожна наступна – 499 грн).

Читайте такожУкраїнський Clubhouse: що слухати та на кого підписатись у популярній соцмережі

Планується, що коли UNIT.City добудують, це буде місце без машин. Проєкт стане потужним бустом для екосистеми UNIT.City.

Про парк

Інноваційний парк UNIT.City офіційно відкрився у квітні 2017 року на території колишнього Київського мотоциклетного заводу. Його резидент – холдингова компанія UFuture, яка об’єднує бізнес та соціальні проекти бізнесмена Василя Хмельницького.

«АВТ Баварія» працює на українському ринку понад 23 роки. Відповідно до звітності на її сайті, у 2019 році дохід від реалізації становив 3 млрд 853 млн грн, чистий прибуток – 263 млн грн.

Нагадаємо, у UNIT.City відкрився перший в Україні безкоштовний простір для стартапів.

Як ми повідомляли раніше, Мінцифри запустить тестування 5G-інтернету на базі UNIT.City.

Головне фото: UNIT.City.

Автомобіль
По темі
Читайте також

Що читати цієї весни: 9 життєствердних книжок із «Книжкової країни»

З 23 по 26 квітня 2026 року на ВДНГ у Києві відбудеться фестиваль «Книжкова країна», в якому...
27 Лютого 2026
02:52
Як громадам отримати європейські гранти

Як громадам отримати європейські гранти

1 день тому
01:26
Made in Ukraine: від лиж до супермаркетів — Україна дивує світ

Made in Ukraine: від лиж до супермаркетів — Україна дивує світ

1 день тому
Як одна хвилина стала обов’язковою для всієї країни і що таке сучасна культура пам’яті
02:47

Як одна хвилина стала обов’язковою для всієї країни і що таке сучасна культура пам’яті

Щодня о 9:00 в Україні оголошують хвилину мовчання за загиблими. Звук метронома чи голос із гучномовця можна почути в кафе, потягах і…
2 Березня 2026