Ви читаєте:
Унікальний санаторій на Дніпропетровщині перетворять сучасний СПА-центр
4хв на читання
Назад
Унікальний санаторій на Дніпропетровщині перетворять сучасний СПА-центр
4хв на читання

Унікальний санаторій на Дніпропетровщині перетворять сучасний СПА-центр

18 Січня 2020, 14:00
Галина Мельник
Поділилися
0

На Дніпропетровщині планують осучаснити санаторій «Курорт Орлівщина». Найближчими роками тут зведуть додатковий лікувальний корпус, повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Чим особливий санаторій?

«Курорт Орлівщина» знаходиться неподалік від Новомосковська – у центрі Самарського лісу. Тут лікують захворювання органів травлення та ендокринної системи, порушення обміну речовин. Також проходять медико-психологічну  реабілітацію учасники АТО/ООС.

У програмі лікування – вживання мінеральної  води, оздоровчі ванни та душі, грязелікування, фітотерапія та масажі. А ще – апаратна фізіотерапія та різноманітні бальнеопроцедури.

«Унікальність санаторію – у нашій воді. Маємо два природні джерела. Одне – на глибині 74 метрів, друге – понад 130 метрів, – розповіла медична директорка санаторію «Курорт Орлівщина» Світлана Краснова. – У давні часи на місці санаторію була церква. Ченці використовували ці джерела, щоб лікувати козаків. Складу води вони не знали, але помітили, що вона очищає організм та загоює рани».

Читайте також: На Закарпатті офіційно відкриють тюбінг-парк

Що пропонують змінити?

Нині санаторій може прийняти одночасно 312 людей. У планах на найближчі роки – добудувати ще один лікарняний корпус. Там буде знаходитися басейн та сучасна поліклініка зі СПА-центром.

«За останні 12 років санаторій вдалося значно модернізувати. Зокрема, збільшили ліжковий фонд  – з 90 до 300 ліжок. Оновили матеріально-технічну й лікувальну базу. Але на цьому не зупиняємося, по треба постійно підвищувати конкурентоспроможність закладу. Зокрема, розробили бізнес-проєкт розвитку курорту, який прагнемо втілити до 2023 року.  Його підсумком стане створення на нашій території сучасного СПА-центру», – сказав генеральний директор санаторію «Курорт Орлівщина» Олександр Андрієнко.

Санаторій «Курорт Орлівщина» працює цілий рік.

Туризм
По темі
Читайте також

Регбі та волейбол на кріслах колісних, що повертають до життя. Як ветеран з ампутацією виборює медалі в США

Гуркіт металевих крісел колісних, жорстке зіткнення, падіння — і щирий сміх: «Чуєш, ти мене слабо вдарив, давай...
13 Березня 2026
00:55
Які є ознаки стресу у дітей?

Які є ознаки стресу у дітей?

8 годин тому
02:08
«Межівський меридіан» — останнє джерело новин для людей прифронтової громади

«Межівський меридіан» — останнє джерело новин для людей прифронтової громади

1 день тому
Історія переселенки, що знайшла себе у швейній справі |
03:19

Історія переселенки, що знайшла себе у швейній справі |

Ця історія про жінку, яка втекла від війни з рідного Запоріжжя і змогла почати життя спочатку за 900 км від дому —…
14 Березня 2026