Суспільство
Укрзалізниця призначила нові поїзди з Харкова та Києва до Польщі
Укрзалізниця запускає нові міжнародні потяги з Києва та Харкова. Вони курсуватимуть до польських міст Перемишль, Варшава та Хелм.
Про це повідомили у телеграм-каналі перевізника.
Потяг «Харків – Перемишль»
З Харкова ходитиме поїзд №73/74 із зупинкою у Києві. Він прямуватиме до польського Перемишля.
Потяг вирушатиме з Харкова з 19 лютого за непарними числами о 14:07. До Києва прибуватиме о 21:04, а до Перемишля – об 11:13. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься по парних числах з 20 лютого о 13:45 і прибуватиме до Харкова о 10:01.
«Цей поїзд дасть мешканцям Харкова щоденне сполучення з Польщею, оскільки призначений кілька місяців тому поїзд №93/94 Харків – Хелм курсує з Харкова по парних числах», – йдеться у повідомленні.
Потяг «Київ – Варшава, Хелм»
Також запускають потяг №67/19 – 20/68 Київ – Варшава, Хелм. Він вирушатиме зі столиці щодня з 19 лютого о 18:14, до Хелма прибуватиме о 4:55, до Варшави – о 10:12. У зворотному напрямку з Варшави поїзд відправлятиметься о 17:45, з Хелма – о 23:45 і прибуватиме до Києва о 13:07.
Читайте також: Активістки, науковиці та волонтерки. Хто вони – українки, які змусили весь світ говорити про нашу країну
Пасажири, прибувши до Хелма, можуть пересісти на польський поїзд IC67, який прибуватиме до Варшави о 10:12. Також у зворотному напрямку: з Варшави польський поїзд IC68 виїжджатиме о 17:45 і прибуватиме до Хелма о 21:10. Квитки на ці рейси слід купувати онлайн на сайті польської залізниці.
Про УЗ
АТ «Укрзалізниця» — державне акціонерне товариство залізничного транспорту загального користування, національний перевізник вантажів та пасажирів. Компанія забезпечує майже 82% вантажних і 36% пасажирських перевезень, здійснюваних всіма видами транспорту.
Нагадаємо, Укрзалізниця після 17-річної перерви запустила поїзд до румунської станції Валя Вішеулуй.
Також Укрзалізниця запускає програму лояльності для пасажирів: накопичені кілометри подорожей перетворюватимуться на подарунки.
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі