Суспільство
Укрзалізниця презентувала вагони, адаптовані для людей з інвалідністю
Укрзалізниця презентувала пасажирські вагони, адаптовані для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби перевізника.
Зазначається, що Укрзалізниця продовжує реалізацію програми «Безбар’єрна залізниця».
«Ми активно працюємо над удосконаленням рухомого складу. Зокрема, вже всі електропоїзди, які пройшли модернізацію, мають пандуси та інші елементи інклюзивності», — йдеться у повідомленні.
Під час розробки вагонів дослухалися до порад фахівців, щоб знайти оптимальні рішення, що стануть основою для технічних вимог при замовленні нового та модернізації існуючого рухомого складу.
Оглянули різні варіанти вхідної групи для пасажирів з інвалідністю та інших маломобільних груп.
Читайте також: «Я мріяв про це з дитинства». Хлопець із синдромом Дауна став кондитером у майстерні печива на Київщині. Як йому це вдалося
Одним з оптимальних рішень учасники зустрічі визнали інтеграцію електро-гідравлічних підйомників у майбутні проекти пасажирських вагонів далекого сполучення, призначених для перевезення осіб з інвалідністю.
З їхньою допомогою маломобільні пасажири зможуть зручно та безпечно підніматися з платформи будь-якої висоти до вагонів. Водночас процес підйому та спуску автоматичних підйомників нового покоління займає трохи більше хвилини, що не впливає на графік руху поїзда й не потребує надзусиль з боку поїзної бригади.
Наголошується що напрацювання під час презентації вагонів стануть важливим етапом у реалізації «Безбар’єрної залізниці».
Нагадаємо, в Україні відкрили перші автошколи для людей з інвалідністю.
Також ми розповідали, що на Полтавщині за підтримки ЄС відкрили спорткомплекс для молоді з інвалідністю.
Фото: t.me/UkrzalInfo.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі