

Економіка і бізнес
Укргазвидобування ввело в експлуатацію дві свердловини
Укргазвидобування пробурило дві високодебітні свердловини — розвідувальну та експлуатаційну, сумарною добовою продуктивністю 0,5 млн куб. м газу на добу.
Про це повідомили на сайті компанії.
Одна з них розвідувальна на родовищі, що нещодавно відкрилося, інша – експлуатаційна, на родовищі, якому понад 50 років.
За інформацією, місце буріння розвідувальної свердловини було визначено завдяки проведеним раніше 3D-сейсморозвідувальним дослідженням. Друга свердловина — експлуатаційна, пробурена на старому родовищі, яке має поклади із високим залишковим потенціалом, але характеризується ускладненою геологічною будовою.
Читайте також: «Кажуть, держава має все дати. А держава — то хто? То є ми». Доброволець із Львівщини створив пожежну команду в селі
«Результати буріння цієї свердловини дали змогу збільшити видобуток газу відносно родовища на 156 тис. куб. м, а також уточнити геологічну будову родовища та окреслити подальші плани з буріння наступних свердловин», — йдеться у повідомленні.
Обидві свердловини пробурені фахівцями філії Укргазвидобування — Укрбургаз.
«Ми продовжуємо працювати як із новими, так і зі старими родовищами і бачимо, що наші підходи показують ефективність: на цих родовищах це вже не перші успішні високодебітні свердловини, які додають суттєвого плюсу до загального видобутку компанії», — сказав т.в.о. генерального директора Укргазвидобування Олега Толмачова.
Перед компанією окреслено мету збільшити у 2023 році видобуток природного газу на 1 млрд куб. м — до 13,5 млрд куб. м.
Про компанію
Відзначимо, що Укргазвидобування – державне підприємство, найбільша газовидобувна компанія у Центральній і Східній Європі. Займається пошуком та розвідкою родовищ нафти та газу, їхньою розробкою, а також видобутком, транспортуванням, переробкою вуглеводневої сировини та реалізацією нафтопродуктів. Компанія забезпечує видобуток 70% українського газу.
Нагадаємо, з початку 2023 року компанія «Укргазвидобування» збільшила добовий видобуток газу на 3,31 млн куб. м.
Також ми повідомляли, що Укргазвидобування відремонтувало 20-річну газову свердловину, яка дозволяє щодоби видобувати понад 150 тис. кубометрів блакитного палива.
Фото: facebook.com/NaftogazUGV.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay